זהירות קרינה!! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זהירות קרינה!!

nice

Recommended Posts

הטלפון הסלולארי מסוכן (בסימן שאלה) בגלל שאנחנו מצמידים אותו למוח. אם הוא היה רחוק מהמוח הסכנה תהיה קטנה משמעותית.

אגב, ככל שיהיו יותר אנטנות עוצמת הקרינה הכללית תרד, כך שהמלחמה בריבוי האנטנות מוטעת. עדיף לנו שתקום אנטנה קטנה תחת כל עץ רענן מאשר שתהיה אנטנה גדולה לכל כמה שכונות.

כמו שלא שמים אנטנות שידור של רדיו וטלביזיה בכל פינה, ככה לא שמים אנטנה בכל פינה. בגלל שאם שעדיין לא ידוע מה קורה אם אתה נחשף לקרינה של אנטנה כזאת במשך זמן ממושך מאוד.

ולמרות שהפורום הסלולארי אומר שהם עושים הכל כדי לא לשים אנטנות מעל לאוכלוסיה חלשה (ילדים וזקנים) 20 מבית ספר קרוב לבית שלי יש שלוש אנטנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה עם האנטנה ממומקמת ליד בתים שבכל דירה משתמשים שם לפחות בן אדם אחד בטלפון סלולארי

זה יותר קרינה

ואם אותו בעל טלפוון סלולרי נזהר ויודע מה תוצאות הקרינה מהמכשיר ומשתמש בספיקר או באוזניה

יש אנשים שנזהרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברפואה משתמשים באיזטופוים רדיואקטיבים כדי לאבחן מחלות, הרבה יותר חשוב לבדוק אם יש לך סרטן מאשר לעלות את הסיכון שתקבל אחד כזה ע"י חשיפה חד פעמית לקרינה.

אגב, ככל שיהיו יותר אנטנות עוצמת הקרינה הכללית תרד, כך שהמלחמה בריבוי האנטנות מוטעת. עדיף לנו שתקום אנטנה קטנה תחת כל עץ רענן מאשר שתהיה אנטנה גדולה לכל כמה שכונות.

החשבון שלך בגלל לא נכון.

עוצמת הקרינה הכללית לא תרד, מכיוון שלא הולכים לדבר פחות בטלפון.

לכן, זה יהייה בידיוק אותו דבר.

במקום קצת שידורים גדולים יהיו הרבה שידורים קטנים(ככל שמתקרבים יותר לאנטנה, ועל זה אנו מדברים, על האנשים שיש להם אנטנה מעל/מתחת לבית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשכחו שמי שמדבר בסלולארי נחשף לקרינה לפרק זמן קצר ואילו מיש גר ליד אנטנה סופג קרינה 24/7  :pissed:

חשבת לשחק כדורסל ?? עם פגיעות כאלו אתה תעשה אחלה משכורות .........

אני מסכים איתך מילה במילה ....... זה באמת מרגיז :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבת לשחק כדורסל ?? עם פגיעות כאלו אתה תעשה אחלה משכורות .........

אני מסכים איתך מילה במילה ....... זה באמת מרגיז :pissed:

חח... עם פגיעות כאלה אני משחק ברובים אולימפיים ;)

והמשכורת לא משהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי טוב לגור באירופה באיזה כבר בהולנד כל הזמן יורד שם גשם האוויר נקי שם לא כמו פה אין מלחמות שם כלום

צודק אני גר בהולנד

האוויר באמת יותר צך ונעים אבל השפה שלהם והטימטום (לפחות הרוב, אני לא עושה הכללות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי (מחשבה די מתבקשת למען האמת) על משהו שנראה לי די הגיוני ואני רוצה לוודא שהוא באמת כזה...

אם אני לוקח את הפלאפון רב הזמן בכיס של המכנס, זה יכול לגרום לירידה באיכות\ספירת הזרע? :) ואולי להגדלת הסיכוי לסרטן האשכים? ואם כן איפה אתם מציעים לקחת אותו? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא בעד האנטנות כל עוד מוקמות במקום טוב. אמנם פחות מ13 מטרים מהאנטנה הקרינה יותר קטנה מהקרינה של סלולר

אבל כששמים את זה מול הבית של מישהו זה מצטבר.

אלו בגבעתיים סתם עושים רוח, אני מתערב שלכל דירה שם יש לפחות טלפון סלולארי אחד. הסיכון האמיתי הוא הסלולאר ולא האנטנות.

[ltr]Right on![/ltr]

אל תשכחו שמי שמדבר בסלולארי נחשף לקרינה לפרק זמן קצר ואילו מיש גר ליד אנטנה סופג קרינה 24/7  :pissed:

[ltr]yes, but your brain is 1-2cm away from the phone and 20m at worst case from the antena. don't forget both of them transmit @ the same wattage (<1-2w)[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כו*לאימא של , בואו תראו מה הם שמו לי מול הבית, אנטנה שנראית כמו אנדרטה של האולימפיאדה בשביל הדור השלישי של הפלאפונים עלק.

{מי שגר ברמת גן בסביבת אלוף שדה יבין על מה אני מדבר}.

כן ראיתי אני גר בביאליק אחי,אגב ראית את כל האנטנות על אופטימה טאוור?

לעמוד שם זה כמו לעמוד בתוך מיקרוגל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי (מחשבה די מתבקשת למען האמת) על משהו שנראה לי די הגיוני ואני רוצה לוודא שהוא באמת כזה...

אם אני לוקח את הפלאפון רב הזמן בכיס של המכנס, זה יכול לגרום לירידה באיכות\ספירת הזרע? :) ואולי להגדלת הסיכוי לסרטן האשכים? ואם כן איפה אתם מציעים לקחת אותו? :)

הבלו טופ בעל קרינה מאוד גבוהה ומסוכן ולשים את הפלפון בכיס המיכנסים כשהוא כרוב לאיבר המין בזמן השימוש בבלו טופ קראתי מחקר על זה גדל סיכוי גדול מאוד כתוצאה מכך שיולד ילד פג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...