זקוק להמלצה למצלמה לטיול לדרום אמריקה - עמוד 2 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק להמלצה למצלמה לטיול לדרום אמריקה

Triple-z

Recommended Posts

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שיחקתי עם פוקוס ידני בהרבה מצלמות דיגיטליות קומפקטיות, ולמרות שאני מסכים שאפשר עקרונית לפקס ידנית עם מצלמות כאלה - זה לוקח הרבה יותר זמן מאשר פוקוס ידני עם מצלמות רפלקס, ואין שום סיכוי להתקרב לרמת הדיוק של פוקוס ידני עם מצלמות רפלקס. בקיצור, MF במצלמות קומפקטיות שימושי רק למצבי אין-ברירה. וגם שם הוא לא תענוג גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולמה שZ10 תיהיה טובה יותר מZ20?

זה אותה עם פחות MP

למה שהיא תיהיה טובה יותר מZ20?

ונראה לי שS1 טובה יותר משתיהן

Z20 מציעה אוטופוקוס בטכנולוגיה שונה, לעומת הטכנולוגיה של ה-Z10 שמופיעה במצלמות "הדגל" של קוניקה מינולטה כמו A2 אתה מוזמן לבדוק זאת...

S1? אני לא חושב... אין מאקרו, פוקוס לא משהו בתנאים שיש קונטרסט רב בין הצבעים... אולי היתרון היחיד זה המסך המסתובב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד שאלה, יכול להיות שמישהו יביא לו את המצלמה מניו יורק, השאלה מה עדיף להגיד לבן אדם לחפש,

נראה לי שנגיד לו לבדוק אם הוא מוצא את ה- S1 או ה- Z3 במחיר של גג 250$

לדעתכם ה- Z3 עדיפה על ה- S1?

מישהו יכול להגיד לי מחירים בניו יורק או המלצות לחנויות טובות שם מצלמות דיגיטליות?

יש אתרים לברר מחירים בחנויות ריטייל שם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד שאלה, יכול להיות שמישהו יביא לו את המצלמה מניו יורק, השאלה מה עדיף להגיד לבן אדם לחפש,

נראה לי שנגיד לו לבדוק אם הוא מוצא את ה- S1 או ה- Z3 במחיר של גג 250$

לדעתכם ה- Z3 עדיפה על ה- S1?

מישהו יכול להגיד לי מחירים בניו יורק או המלצות לחנויות טובות שם מצלמות דיגיטליות?

יש אתרים לברר מחירים בחנויות ריטייל שם?

ה-Z3 עדיפה. יש לך את www.shopping.com שזה כמו זאפ שלנו אצלהם ויש לך את www.bhphotovideo.com שזו נחשבת חנות צילום ידועה.

ואיפה המידע הזה מופיע אם אפשר לשאול?

בבקשה:

http://www.dpreview.com/reviews/compare_post.asp?sortby=29

תביט ב-Auto focus type.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...