IPOD PHOTO מחר מגיע ושאלה שלא ברורה ממש.. - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

IPOD PHOTO מחר מגיע ושאלה שלא ברורה ממש..

idan1836

Recommended Posts

ecalipse תיש לי אייפוד פוטו 20 ג'יגה, והצלחתי להתקין עליו עברית אני אסביר לך את זה פה הנה(בדיוק מה שאני עשיתי):

הורדתי את התוכנה hebpod מהאימיול (מה לעשות אני לא מוכן לשלם על דבר כזה כסף). התקנתי אותו. לא עבדה לי העברית והמשכתי לחפש איזשהי תוכנה שאני יכול להפעיל עברית דרכה. מצאתי את אייפוד וויזרד והורדתי אותה. ניסיתי להפעיל עברית (לאחר שעשיתי פירמוט לאייפוד והתקנתי הכל מחדש). לא עבד לי.

התקנתי שוב את התוכנה של hebpod ואז ניסיתי להפעיל את האייפוד וויזרד ועבד לי גם. מה שקרה זה שהתוכנה של hebpod אפשרה לי לעשות עברית לאייפוד אבל לא בעצם לא עשתה, מה שהאייפוד וויזרד עשתה. השתמשתי בפונט comic sans ms והכול עובד לי טוב כבר כמעט שלושה שבועות. הפכתי כמובן שמות של שירים בעברית כי זה מופיע הפוך, בעזרת התוכנה הפוך על הפוך שאותה את יכול להוריד מהאתר של hebpod בחינם (עמוד ההורדות למטה).

אם אתה צריך עוד עזרה אני פה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני צריך עוד עזרה, אני לא מבין ממש, אם אני מתקין את העברית אז מה הכוונה לא עבד לי אצלך ?

המכשיר לא נדלק ? או מה ..

וגם אני הורדתי hebpod וזה אמור לעבוד, כי עובדה הם לוקחים על זה כסף (לא ששילמתי)..

ומאיפה אני משיג אייפוד וויזרד ?

עריכה:

====

הורדתי את האייפוד וויזרד, אבל איזו גרסה ? 0.3 או 1.0.7 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזו גירסא לא ממש יודע איזו יש לי.. תורידד מהאתר של החברה והכול יהיה טוב, תחפש שם גם בפורום יש איזה אשכול שבדיוק כתוב איך לעשות הכול.

בקשר למה שלא עבד לי, הכוונה זה לעברית. התקנתי את הhebpod ולא עבד לי, בדיוק עשיתי לפי ההוראות וניסתי כמה פעמים ולא עבד לי. אבל, בלי הhebppod לא הצלחתי להפעיל את העברית דרך האייפוד וויזרד, כלומר הייתי חייב שיהיה מותקן hebpod ורק כשהוא היה מותקן הצלחתי להפעיל את העברית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...