מפרט עד 15000 - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט עד 15000

MoAv

Recommended Posts

אם ככה אז למה יש תחנות עבודה מיוחדות(תריץ חיפוש)??? הרי משתמשים באותו דבר

התחנות המיוחדות זה לצרכי CAD וגרפיקה, לא לצרכי תכנות, בטח שלא לתכנות משחקים.

הפיתוח תמיד נעשה בשביל החומרה של המשתמש הסופי, וזה בהחלט לא כרטיסי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מצטער לא היייתי פה הרבה זמן .

טוב אז ככה : חבר שלי מתכנת מגיל 12 בערך והוא בנה את quake 3 מהתחלה מבחינת המנוע כמובן אז תאמינו לו כשהוא אומר שהתחנות עבודה של מתכנתי משחקים הם מחשבים פשוטים לחלוטין . ולא פלא שכל דור מחשבים היה לי מחשב הרבה יותר טוב משלו , אני אהבתי לשחק , הוא אוהב לבנות ...

בכל מקרה , אני דווקא חשבתי לחסוך בכיוון הכרטיס ולקחת רק GT ככה שהשידרוג הבא יהיה עוד אחד כמוהו ל- ואחריו יהיה צורך כבר להחליך את כל המחשב גם ככה .

ודווקא המלצתי כן לקנות חזקים ומהירים . ופה אתם נכנסים לתמונה , אין לי שמץ איזה כדאי היום לקנות ... סוגים ומהירויות .

יאללה תתחילו להמליץ קצת על המפרט :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער לא היייתי פה הרבה זמן .

טוב אז ככה : חבר שלי מתכנת מגיל 12 בערך והוא בנה את quake 3 מהתחלה מבחינת המנוע כמובן אז תאמינו לו כשהוא אומר שהתחנות עבודה של מתכנתי משחקים הם מחשבים פשוטים לחלוטין . ולא פלא שכל דור מחשבים היה לי מחשב הרבה יותר טוב משלו , אני אהבתי לשחק , הוא אוהב לבנות ...

בכל מקרה , אני דווקא חשבתי לחסוך בכיוון הכרטיס ולקחת רק GT ככה שהשידרוג הבא יהיה עוד אחד כמוהו ל- ואחריו יהיה צורך כבר להחליך את כל המחשב גם ככה .

ודווקא המלצתי כן לקנות חזקים ומהירים . ופה אתם נכנסים לתמונה , אין לי שמץ איזה כדאי היום לקנות ... סוגים ומהירויות .

יאללה תתחילו להמליץ קצת על המפרט  :-\

וואו, גם אני הכרתי בחור כזה פעם. היה לו שם מוזר.. נוסקילז נוביאן, או משהו דומה. אולי אנחנו מדברים על אותו אחד?  :o

מסכן, בפעם האחרונה ששמעתי עליו הוא נפל עמוק בסמים, כיום הוא עושה פשעי מחשב בשביל עולם תחתון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו, גם אני הכרתי בחור כזה פעם. היה לו שם מוזר.. נוסקילז נוביאן, או משהו דומה. אולי אנחנו מדברים על אותו אחד? :o

מסכן, בפעם האחרונה ששמעתי עליו הוא נפל עמוק בסמים, כיום הוא עושה פשעי מחשב בשביל עולם תחתון.

:lol:

אתה הורג אותי כל פעם מחדש.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמות. מוצרים סה"כ

1 Athlon 64 X2 Dual-Core processor 3800+ (2.0GHz) Retail BOX 2,380 ש"ח

1 Zalman CNPS9500 LED 92MM Fan 325 ש"ח

1 DFI LAN PARTY NF4 SLI-DR 1,299 ש"ח

1 GEIL 2GB (2X1GB) PC2-5300 667MHz DDR2 Dual Channel 2,458 ש"ח

1 Westren Digital SATA 36.7GB 10000 RPM 654 ש"ח

1 Westren Digital 200GB SATA II JS 8MB 7200RPM 610 ש"ח

2 GigaByte nVidia GeForce 7800 GTX 256MB GV-NX78X256V-B 6,548 ש"ח

1 TX1050B Black SOHO Tower case 500Watt 1,017 ש"ח

1 19 FLATRON F900B 1,450 ש"ח

סה"כ 15,242 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאוד מודה לכם על העזרה אבל הוא כבר דיי נעול על ה-GT , זה פשוט מספיק בשבילו . לי יש את ה-6800GT וזה כ"כ מספיק בשבילי אז אם זה הדור החדש אני דיי בטוח שהוא יהנה , הוא לא מנסה לשבור שיאים ב-AQUAMARK וכדומה , אז הוא יודה לכם אם הוא יוכל לחסוך את הכסף :) . תמיד אפשר לקנות עוד אחד . ושוב הוא לא צריך מחשב לעבודות גרפיות משמע HD שרץ ב-10,000 סל"ד סתם יחמם את העניינים שם . כנ"ל , 1 ג'יגה מספק אותו לאללה , הוא פשוט רוצה מפרט כמו של הממוצע בשוק ++ אבל מהרכיבים האייכותיים . אני מקווה שאני מסביר את עצמי מספיק טוב .

עכשיו מה שכן חשוב לי כרגע זה איזה לוח אם לקנות , האם המעבד הוכיח את עצמו , כי הוא דיי יקר . אילו לחבר ללוח ובאיזה מהירות , שיהיה יציב עם אופצייה טובה ל-OC .

תודה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתה שיש אופציה לSLI

לדעתי כך את ה DFI LAN PARTY NF4 SLI-DR עם המאוורר Zalman CNPS9500 LED 92MM Fan

כך את המעבד הזה 64 X2 Dual- processor 3800+ (2.0GHz) Retail BOX תעשה OC קטן לא משו מטורף זה בעצמו מעבד משוגע.

לגבי הזכרונות לא יתאים אתה יכול לקחת גיגה אבל של 400mhz

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...