איזה קטע.. תראו מה החמאס אמר.. - עמוד 21 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה קטע.. תראו מה החמאס אמר..

Milford Cubicle

Recommended Posts

אגב יש לי רעיון יותר טוב מחיסולים

למכור להם קסאמים ממולכדים עם משדרי ויכולת הפעלה מרחוק מהצד הישראלי

ככה יהיו להם הרבה "תאונות עבודה" ;D

אין שום צורך לעשות משהו - תן להם לירות לעצמם ברגליים ולעשות תאונות עבודה על ימין ועל שמאל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 339
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אין כבר מה לחכות

הקבינט החליט

חיסולים,סגר, ארטילריה ואין יותר מעבר לפועלים פלסטינים

הסגר הוא ביהודה ושומרון. זה המינימום שבמינימום.

מעבר לפועלים פלסטינים, הייתי מצפה שזה כבר יסתיים אחרי ה"התנתקות".

החיסולים זה בדיחה. זה בדיוק מה שהיה לפני ה"התנתקות".

אני יודע שהוצבה סוללת תותחים בסמוך לרצועת עזה, אבל לא שמעתי שניתנה פקודה לפתוח בירי ארטילרי.

אתה בטוח שהחליטו בקבינט על ירי ארטילרי מאסיבי?

BORG: כנראה שאתה עיוור אם פיספסת את החיסולים שהיו ביממה האחרונה ואת תקיפות חיל האויר. ומצד שני אתה חושב שהתקשורת שקרנית אז אין לך סיבה להאמין לה. קשה להיות כמוך...

שמעתי על החיסולים של חיל האוויר, ועל הבומים העל-קוליים מעל עזה, וזה ממש לא מרשים אותי. זאת התגובה שהייתה לפני ה"התנתקות". הרמטכ"ל הבטיח שאם בזמן ה"התנתקות" או אחריה יהיה ירי מרצועת עזה, אז התגובה של צה"ל תהיה קשה ולא פרופורציונאלית, כולל הפעלת ירי ארטילרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3146646,00.html

הקבינט אישר שימוש בירי ארטילרי וחידוש החיסולים. אני מאוד מקווה שההחלטות יתממשו, ותהיה תגובה צבאית (גם אם היא תמשך זמן רב, וגם אם ימשיכו לירות קסאמים לעבר ישראל); אי אפשר לעבור על סדר היום על ירי כלשהו לכיוון שטח לאחר הנסיגה מהרצועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין הוא שהפעולות עצמן הן לא מה שמחליש אותם

דעת הקהל שלהם זה מה שמחליש אותם ואנחנו לצערנו משחקים משחק עדין של מצד אחד כן צריך לפגוע בהם איפה שכואב כדי שיבינו את ההשלכות של המעשים של החמאס, אבל מצד שני לא לפגוע ייתר על המידה ואז הפלסטינים ישכחו את החמאס וישובו לשנוא את ישראל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה רוצה? שהוא יוריד שכונות מגורים?

ירי ארטילרי הוא כוח שנועד לפגוע בשטח - לא בפגיעה נקודתית.

לאף אחד אין רצון (חוץ מלך ולאביגדור) לכתוש את עזה עד היסוד.

אתה יודע שחיים שם בני אדם - נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזו בדיחה - הקבינט אישר הפעלת ירי ארטילרי מסוללות תותחים, אבל רק על שטחים פתוחים. :screwy:

לשם שינוי אני מסכים עם בורג. עזה היא מדינה עצמאית לכל דבר, כשמדינת אויב תוקפת את אני מצפה מצה"ל להגיב בצורה חריפה.

^^^ what he said.

"להפציץ שטחים פתוחים", בידיעה מראש שהם סתם שטחים נטושים. מה הקטע? זאת פשוט בדיחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה רוצה? שהוא יוריד שכונות מגורים?

ירי ארטילרי הוא כוח שנועד לפגוע בשטח - לא בפגיעה נקודתית.

בהחלט! הנוסחה שצריך לאמץ היא כזאת: ירי ארטילרי של הפלשתינים על ישובים ישראלים (לא משנה אם יש פגועים או לא) מחייבת כתישה של שכונות מגורים שלמות בישוב פלשתיני סמוך לאיזור השיגור.

לאף אחד אין רצון (חוץ מלך ולאביגדור) לכתוש את עזה עד היסוד.

אתה יודע שחיים שם בני אדם - נכון?

אתה יודע שבשדרות חיים בני אדם, נכון?

אני מעדיף שתושבי בית חאנון יברחו מאימת תותחי צה"ל, מאשר שתושבי שדרות ייאלצו לעזוב את ביתם מחמת הפחד שמטילים עליהם הקסאמים של החמאס.

לשם שינוי אני מסכים עם בורג. עזה היא מדינה עצמאית לכל דבר, כשמדינת אויב תוקפת את אני מצפה מצה"ל להגיב בצורה חריפה.

בדיוק! נגמרו התירוצים של כיבוש-חירבוש. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעדיף שתושבי בית חאנון יברחו מאימת תותחי צה"ל, מאשר שתושבי שדרות ייאלצו לעזוב את ביתם מחמת הפחד שמטילים עליהם הקסאמים של החמאס.

בדיוק

אני מעדיף שימותו 100 ערבים ושלא שתיפול שערה אחת מראשו של אזרח ישראלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...