בעיה באימיול - עמוד 2 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה באימיול

דנינו

Recommended Posts

אחי הורדתי תאימיול שרשמת לי להוריד...רק איך אתה מגדיר תלשונית "חיבור"

כי זה קצת לא מובן שם.

אם תוכל לעלות לי תמונת מסך אני יודה לך מאוד.

בבקשה ..(על מנת להוריד בקצב הורדה מקסימלי , אתה צריך לאפשר העלאה של 11 KB\S  (אל תדאג זה לא מפריע  , וזה טוב לצבירת קרדיט ולשיתוף בכלל , בזמן גלישה את יכול להוריד טיפה את מהירות האפלואד כי זה קצת מכביד )

80az.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה אחי..ותגיד..לאיזה מהירות אתה מגיע בהורדה רגילה ?

זה תלוי בהרבה דברים ( קרדיט , מספר מקורות , מהירות חיבור , מתי יצא הקובץ לרשת ..) ועוד משהו שחשוב שתדע אין כזה דבר מוד שמשפר את מהירות ההורדה , פשוט יש שם כמה פיצרים נחמדים שאין במוד הרשמי ( דגלי המדינות , ממשק יפה יותר , וחסימת ליצרים ועוד..) .

אני מגיע למהירות של 40 KB\S בקבצים שעשירים במקורות..(והקרדיט שלי לא בשמיים ) . קצת סבלנות תן לאימיול לפעול ואל תשחק יותר מדי בהגדרות.

אין כזה דבר מוד מהיר של אימיול !!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני משתמש במוד הזה של אימיול, ואתה צודק, אין כזה דבר מוד מהירות או מוד יותר מהיר.

רק המפיצים הרישמיים יכולים ועושים "אוברקלוקים" לאימיול ומוציאים גרסאות חדשות שלו...

אני לא מצליח להיתחבר לשרת, אלא רק לקדומליה! למישהו יש פיתרון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שזה איטי זה לא אומר שזה בגלל ה-LowID...

תיכנס ל-Servers באימיול, ותבדוק בחלון בצד ימין למטה אם יש לך LowID או High ID.

skyline - בנורטון אנטי-וירוס 2005 יש תוסף בשם Worm Protection, התוסף הזה די מזכיר את הפעולות של הפיירוול.

כמו-כן, הוא חוסם את הפורטים של האימיול.

תיכנס להגדרות ה- Worm Protection ותוסיף את האימיול לרשימת החריגים(אני כבר לא זוכר איך עושים את זה בדיוק, אבל זה לא צריך להיות בעיה)

מה זה התוסף הזה? איך בדיוק את הפעולות כדי להוריד את ה- Low ID לא ממש הבנתי...?

מצטער אני לא הכי מבין בזה אם תוכל להגיד לי בדיוק מה לעשות זה יהיה אחלה אני פשוט לא מכיר :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה התוסף הזה? איך בדיוק את הפעולות כדי להוריד את ה- Low ID לא ממש הבנתי...?

מצטער אני לא הכי מבין בזה אם תוכל להגיד לי בדיוק מה לעשות זה יהיה אחלה אני פשוט לא מכיר  :-[

אחי , קליק ימני על האייקון של נורטון שיושב לנו בTRAY >ואז NORTON ANTIVIRUS OPTION >ואת ההמשך תעשה כמו בתמונה ..

bgh3mi.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...