צריך מפרט ה-10,000 שקל... - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך מפרט ה-10,000 שקל...

Cowerd

Recommended Posts

אני צריך מפרט ב-10,000 שקל למשחקים ללא ציוד היקפי אממ ושיחזיק ככה 3-4 שנים... אפשר לחרוג ה-300-400 שקל העיקר שיהיה לי מחשב ממש טוב למשחקים בשנים הקרובות. וגם המארז די חשוב לי.. ואני לא יודע מה עדיף כפול או 3700 אני כל הזמן מתלבט טוב אז בבקשה תבנו לי מפרט :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דגם מחיר כמות

AMD Athlon 64 X2 Dual-Core processor 3800+ BOX 2465 ¤ 1

DFI LANPARTY UT nF4 Ultra-D 860 ¤ 1

G.Skill DDR 550MHZ EXTREME PC4400 TCCD 1024MB DUAL CHANNEL F1-3200DSU2-1GBLE 1600 ¤ 1

WD 160GB 7200RPM 8MB SATAII 515 ¤ 1

Leadtek Winfast PX 7800GT 256MB 256bit PCI-E 2850 ¤ 1

NEC ND-3540A Dual Layer DVD±R/W/DL 16X BLACK 310 ¤ 1

כונן דיסקטים 1.44 50 ¤ 1

Sunbeam Transformer BLUE 490 ¤ 1

OCZ PS 450W ATX MODSTREAM 570 ¤ 1

הרכבת מחשב חדש 170 ¤ 1

סה"כ: ¤ 9880

www.noacomp.co.il

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום רב.

למשחקים כבדים עדיף לא להשתמש במעבדים כפולי , זה בעיקר לעיצוב של אודיו ולמקודדים...

מה שטוב לך למשחקים זה בעקר מעבד יצב עם זיכרון רק בL2 למשל 1MB וגם מעבד עם ביצועים טובים אגב יותר טוב למשחקים מAMD אפילו שהאתלון 3700 הוא מעבד מעולה :)

(תקנו אותי אם אני טועה >:( )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

mr.niceguy

אתה טועה אל תגיד סתם

למשחקים כבדים עדיף לא להשתמש במעבדים כפולי , זה בעיקר לעיצוב של אודיו ולמקודדים...

ממש לא, במשחקים ושאר יישומים שלא מנצלים כפולי הכפול הוא כמו חד לכל דבר

ומה זה עיצוב של אודיו? אודיו שומעים לא מעצבים

ולא רק למקודדים

ריבוי ליבות זה העתיד

מה שטוב לך למשחקים זה בעקר מעבד יצב עם זיכרון רק בL2 למשל 1MB וגם מעבד עם ביצועים טובים אגב יותר טוב למשחקים מAMD אפילו שהאתלון 3700 הוא מעבד מעולה :)

לא נכון

Intel בערך שווים ל בדירוג דומה במשחקים, יתרון קל ל , אבל הדבר היותר חשוב זה שמערכת כללית יוצאת יותר זולה, יותר מתקדמת, טמפ' יותר נמוכה מה שאומר שקט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום רב.

סליחה על זה, רציתי לשאול מתי בדיוק המעבדים פועלים כמו חד למשל אם אני סתם מריצה שירים ועוד כמה תוכנות פשוט כמו איסי מסנג'ר אז המעבד פועל כמו חד ולא משתמש בכול המהירות שלו?

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתוכנות שלא יודעות לנצל כפולי ליבה הוא מתפקד כחד-ליבה

Windows היא תוכנה שיודעת לנצל ריבוי ליבות וריבוי מעבדים (כמובן לא בכל הגירסאות יודעת לנצל הכל)

מה שאומר שה תדע להשתמש בשתי הליבות כשאת מפעילה שירים ואיי סי ומסנג'ר ועוד כמה תוכנות

הוינדוס ישתמש בשתי הליבות כדי לעבוד יותר ביעילות

משחקים לא יודעים לעשות את זה כיום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...