Cedega - מה דעתכם? - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Cedega - מה דעתכם?

borg

Recommended Posts

מישהו כאן משחק משחקים של Windows תחת Linux באמצעות Cedega?

האם Cedega מאפשר להתקין משחק מ-CD/DVD לדיסק הקשיח ולהפעיל את המשחק מהדיסק הקשיח בחלון/מסך מלא, או רק להפעיל משחקים מהדיסק הקשיח שהותקנו ב-Windows?

באיזה משחקים חדשים (מהשנתיים-שלוש האחרונות) Cedega 4.4 תומך/לא תומך? אני יודע שב-TransGaming Technologies יש רשימה של משחקים שנתמכים ע"י Cedega, אבל אשמח לקבל את חוות דעתכם האישית ממקור ראשון.

ציינו בבקשה באיזה משחקים ניסיתם לשחק ב-Cedega (איזו גירסה של Cedega), באיזו הפצה של לינוקס השתמשתם (ואיזו גירסה), איזה משחקים עבדו בצורה מושלמת, איזה משחקים לא עבדו, באיזה בעיות נתקלתם עם Cedega, ומה ההתרשמות הכללית שלכם מההתמודדות של Cedega עם משחקים של (מומלץ/לא מומלץ, המשחקים עובדים כמו ב-Windows/יותר טוב/פחות טוב).

נ.ב.

לאיזה הפצות של Cedega מתאים (מנדריבה/סוזה/פדורה/דביאן/אובונטו/ג'נטו), האם הוא מגיע כחלק אינטגרלי מהחבילה, האם התקנה שלו נעשית באופן אוטומאטי באמצעות מנהל ההתקנות של ההפצה, האם אני צריך להוריד את Cedega מהאינטרנט בעצמי, ומאיפה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

בעיקרון אתה צריך לשלם בשביל זה, אי אפשר להוריד מהאתר הרשמי...

האמת שההפצה לא ממש משנה, אני משתמש בהפצה CRUX ופשוט קימפלתי מהסורס...

בכל מקרה, אני הצלחתי לשחק שם - Vice City, הבעיה היחידה הייתה שהיה לי סאונד גרוע - איזה Software Emulated Sound... לא התעמקתי הרבה בזה - גם כי לא היה לי כח להתברבר עם זה וגם כי כבר הייתי בסוף המשחק.

זה היה Cedega 4.4 .

בעיקרון אתה לא משחק במשחקים שמותקנים על מחיצת ווינדוס - אתה ממש מתקין אותו עם cedega למחיצת לינוקס שלך.

למשל אני עוגן דיסק של , נכנס לאיפה שעגנתי עם cd ומריץ

cedega setup.exe.

אגב, Soldat לא עבד לי. עשיתי את אותה ההתקנה, וזה לא הלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך לשלם בשביל Cedega? מאיפה השגת את הגירסה שלך? אמרת שקימפלת את התוכנה מהקוד מקור. אם כך, התוכנה אמורה להיות חופשית לא?

מה פירוש הדבר לעגון דיסק של GTA? לפי מה שהבנתי, כאשר המערכת הפעלה עולה, היא אמור לבצע באופן אוטומאטי עיגון של המחיצות בדיסקים הקשיחים ושל הכוננים האופטיים, כך שכאשר אתה מכניס לכונן CD, אז הוא אמור להיות מזוהה לבד, לא?

מה זה Soldat?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך לשלם בשביל Cedega? מאיפה השגת את הגירסה שלך? אמרת שקימפלת את התוכנה מהקוד מקור. אם כך, התוכנה אמורה להיות חופשית לא?

מה פירוש הדבר לעגון דיסק של GTA? לפי מה שהבנתי, כאשר המערכת הפעלה עולה, היא אמור לבצע באופן אוטומאטי עיגון של המחיצות בדיסקים הקשיחים ושל הכוננים האופטיים, כך שכאשר אתה מכניס לכונן CD, אז הוא אמור להיות מזוהה לבד, לא?

מה זה Soldat?

אוקיי, לפי הסדר.

דבר ראשון תיקון טעות - לא קימפלתי את זה מסורס, אמרתי את זה כי ב ports של CRUX יש חבילה ל cedega (בעצם זה רק הוראות שמערכת הפורטים של CRUX מקבלת לצורך התקנה, את החבילה עצמה אתה צריך להוריד מהאתר)

מה שקורה זה שבקובץ ה tar.gz יש לך את הספריות והקבצים, כמו שהם, בצורת libsomething.so ואת כל הקבצים הבינאריים, ומה שקורה זה בעצם העתקה שלהם לpath המתאים תחת usr.... ככה שלא מקמפלים כלום.

בקשר לעגינה, ב CRUX הכל הולך ידנית והגדרתי את fstab כך שלא יעגון אוטומטית דיסקים כשמע' ההפעלה עולה, אז אני עוגן אותם לבד. אחרי שעגנתי פשוט אני עושה

cd /mnt/cdrom

cedega setup.exe

ומתקין את זה ל"כונן C" מדומה שה cedega הכין תחת ה home שלי. זה בד"כ

/home/username/.transgaming/c_drive

או משהו כזה. אז בהתקנה זה מופיע בתור C:, כשבעצם זה מתקין את זה בתכלס להום שלך.

וסולדאט זה משחק קטן כזה, 8 מ"ב וממש לא מסובך גראפית, משום מה זה לא מעלה אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כך, אני צריך להוריד את החבילה של Cedega מהאתר. מאיפה בדיוק אני יכול להוריד את זה? זה חופשי (חינמי), נכון?

אני ממש מתחיל בלינוקס ואני לא מכיר את CRUX.

ההיכרות שלי עם מסתכמת בינתיים בגירסאות Live-CD של קנופיקס, מנדריבה וסוזה.

איזו סיבה יכולה להיות שלא לעגון דיסקים באופן אוטומאטי כאשר המערכת הפעלה עולה, אלא לעשות זאת ידנית?

ההתקנה של המשחקים מתבצעת לכונן :C מדומה, כאשר ה-Home שלי יכול להיות במחיצה השנייה (לא במחיצה של המערכת הפעלה), נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שהוא יכול להות במחיצה אחרת, ככה זה אצלי. יש לי מחיצה רק ל home ושם אני גם מתקין את המשחקים.

ושוב, Cedega זה לא חינמי, ובחבילה שלו אין את קוד המקור. תחשוב בעצמך איך להוריד אותו... אני לא יכול לעזור לך בזה (למרות שהתשובה ממש לא מורכבת או קשה...)

בקשר לעגינה, תראה זה ממש לא משנה אם זה נעגן עם העלאת המערכת או ידנית, העיקר שהדיסק יהיה עגון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...