RADEON 9800PRO *R350* @ 9800XT bios! עודכן עמוד 5 - 3601 - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

RADEON 9800PRO *R350* @ 9800XT bios! עודכן עמוד 5 - 3601

stingeR-

Recommended Posts

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חשבתי שיש 9800pro's שהם R360....:|

ומזה PCB?

וזה נכון, הרבה 9800 (בעיקר מתקופת סוף הייצור) הם עם 360

אם תמצא ב TECHPOWERUP ביוס של XT עם כמו שלך, סביר להניח שתצליח לצרוב ביוס של XT.

תדאג רק לכרטיס מסך PCI ליתר בטחון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אין דרך אחרת לגלות אם יש לי R350 או R360 חוץ מבדיקה של הורדת הקירור?

שמתי לב שיש גירסא אחת באתר של ל-9800PRO והיא לא ממש זהה לשלי בתמונה שהביאו ואני בטוח ששלי האדום הזה...

בכל מקרה יש דרך אחרת לדעת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MSI התחילו לייצר תכרטיס שהם כבר התחילו לעבור לדור הבא X800 (טוב לא ממש הדור הבא אבל עדיין ההמשך)

אני בטוח שזה R360

אתה יכול לבדוק אם EVERST משהו כזה... יש אותה להורדה באתר פה

אם אתה רוצה להיות בטוח 100% תוריד אתץ הקירור ותגלה וגם בהזדמנות תמרח איזה משהו על הליבה של ארטיק סילבר 5 או משחה תרמית אחרת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוורסט כותבת לכל הכרטיסים R350, גם אם הם R360, היא כותבת R360 ו9800XT רק לMSI בצבע הירוק הגירסאות הראשונות, כל השאר היא כותבת R350 לא משנה מה, הדרך היחידה לבדוק היא להוציא את הקירור, וכמו שאמר עומרי, אחרי שהורדתם את הקירור, במידה שיש R360, אז תמצעו 9800XT 128מגה עם הזיכרונות שלכם(ניתן לזהות - בעיקרון יש רק שני סוגים, סאמסונג והייניקס, עכשיו, שניהם 2.8NS ב9800פרו וב9800XT 2.5, אז לא להוריד ביוסים של XT שבהם ישנם זיכרונות 2.5NS! אלא רק ביוסים עם הזיכרונות שלכם כמו שאני הורדתי את הGeCube 9800XT 128MB שכולל זיכרונות כמו בכרטיס שלי רק מהירויות גבוהות יותר וכמובן XT, קיבלתי שיפור גדול בביצועים.)

עכשיו, אני היחיד אני חושב בינתיים שניסה לעשות לביוס של 9800פרו עם R350 לR360, ומה שמוזר כאן זה שזה לא 9800XT, אבל הוא מתפקד כמו 9800XT בידיוק(מבחינת בנצ'מארקים... והוא גם עובד כמו שצריך), הדבר היחיד ששמתי לב ששונה ממה שהיה לפני הפלאש זה שלפני שהLOGON SCREEN של הוינדוס עולה איפה שכתוב WELCOME אז המסך נכבה לכמה שניות ונדלק, לפני זה זה לא היה, אבל חוץ מזה אין שום בעיות, לא בעיות יציבות ולא כלום...

והנה הופרכה עוד טענה!

עריכה : יכול להיות שעם rivatuner באמת אפשר לבדוק, כי באוורסט כתוב לי R360 עכשיו, אבל בRIVATUNER ממשיך להיות כתוב R350, כנראה שהיא יודעת משהו שאנחנו לא יודעים(התוכנה)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...