איזה הפצה אתם משתמשים? - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה הפצה אתם משתמשים?

spatz

איזה הפצה אתם משתמשים?  

232 הצבעות

1. 1. איזה הפצה אתם משתמשים?

• Red-Hat
    • Mandrake
    • SuSe
      0
    • Debian
      0
    • Gentoo
    • Sorcerer
      0
    • Linux From Scratch
    • Slackware

Recommended Posts

זה כיף (לקמפל הכל.. קוד רץ על המסך)

:lol: :lol:

You are one sick dude

אני משתמש בג'ינטו בגלל ש:

1.RH - התקנה לא נוחה ו RPM hell

2.MDK - התקנה לא נוחה ,RPM hell ,פחות יציב מווינדוס לדעתי, BLOAT

3.SuSe - כסף כסף כסף

4.Debian - חבילות בינאריות עם אופטמיזציה לi386 = יאק! והם ממש ממש מיושנים.

5.Gentoo - מערכת חבילות נוחה ביותר(יותר נוח מזה לא קיים לדעתי וזה כולל ווינדוס), מערכת סקריפטים מצוינת, התקנה נוחה,הכי קרוב לLFS, שליטה מלאה על החבילות של המערכת (אין BLOAT),מהירות,אופטמיזציה למעבד שלך=מהירות,קרנל משופר= מהירות + נוחות) וכבר אמרתי מהירות?

6.Sorcerer - חיקויי עלוב ביותר לgentoo.

7.LFS - שליטה יותר מלאה מזה אי אפשר לקבל אבל מערכת ניהול החבילות פשוט לא קיימת...

8.Slack - נחמד אבל עדיין מערכת ניהול החבילות דיי גרועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כיף (לקמפל הכל.. קוד רץ על המסך)

:lol: :lol:

You are one sick dude

אני משתמש בג'ינטו בגלל ש:

1.RH - התקנה לא נוחה ו RPM hell

2.MDK - התקנה לא נוחה ,RPM hell ,פחות יציב מווינדוס לדעתי, BLOAT

3.SuSe - כסף כסף כסף

4.Debian - חבילות בינאריות עם אופטמיזציה לi386 = יאק! והם ממש ממש מיושנים.

5.Gentoo - מערכת חבילות נוחה ביותר(יותר נוח מזה לא קיים לדעתי וזה כולל ווינדוס), מערכת סקריפטים מצוינת, התקנה נוחה,הכי קרוב לLFS, שליטה מלאה על החבילות של המערכת (אין BLOAT),מהירות,אופטמיזציה למעבד שלך=מהירות,קרנל משופר= מהירות + נוחות) וכבר אמרתי מהירות?

6.Sorcerer - חיקויי עלוב ביותר לgentoo.

7.LFS - שליטה יותר מלאה מזה אי אפשר לקבל אבל מערכת ניהול החבילות פשוט לא קיימת...

8.Slack - נחמד אבל עדיין מערכת ניהול החבילות דיי גרועה.

אחי, קבל כמה עדכונים. וגם כל השאר. ג'נטו הפצה לא כזו מדהימה, ולדעתי היא יותר איטית מדביאן, שדביאן זה הפצה מאוד מאובטחת, מהירה, לא ממש קלה, ומתאימה לשרתים. ההתקנה של RH ומנדריק מעולות.

I386 זה כל המערכות, יש לך מחשב יותר חדש אז זה יותר מהיר. ואגב וודי החדש זה פשוט הפצה מדהימה, שמה את RH, מנדריק וג'נטו בכיס הקטן, לדעתי לפחות. LFS, זה מה שיפה בה, אין בה כלום, אין ניהול חבילות, רק קרנל וCSH.

אני באמת חושב שהגזמתם בקשר לג'נטו, אבל ממש הגזמתם. מנדריק יציבה, לא כמו RH, אבל בסדר גמור.+

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר להתקנה יש לנו הגדרות שונות ל"נוחות" בישבילי GUI או התקנה טקסטואלית כמו בג'ינטו זה אותו דבר לא איכפת לי מיזה..הדבר שאיכפת לי ממנו זה העוצמה שיש לך בזמן ההתקנה והיכולת להגדיר את המערכת איך שאתה רוצה (ודרך אגב גירסה 1.4 של ג'ינטו שאמרה לצאת עוד שבועיים בין השאר תכיל התקנה גרפית).

בקשר למהירות...אני יודע שחבילות שקומפולו בשביל 386 יעבדו גם באת'לון, אבל תחשוב בהגיון מה יותר מהיר תוכנה שקומפלה ל386 או תוכנה שקומפלה ל -tbird (ככה בדיוק כותבים את זה בהגדרות של ג'ינטו לאיזה מעבד לקמפל את המערכת) שלא לדבר שאני מוסיף עוד הרבה מאוד דגלים שמשפרים עוד יותר את המהירות.

היציבות של מנדרייק אולי אני טועה אבל אצלי היא לא היתה יציבה (אולי זה באשמתי ;))

עכשיו זה שדביאן מאובטחת...מה הקשר לדביאן? המערכת שלך מאובטחת אם אתה מתקין חבילות של תוכנות מאובטחות ותיקוני שונים. המפתחים של ג'ינטו ישר ממסכים חבילה מסוימת אחרי שהתגלה בה באג ביטחוני.

וה"אבטחה" של דביאן באה לידי ביטויי בחבילות מיושנות מאוד! (יש להם כבר KDE3 ?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ופה הטעות שלך, האבטחה נובעת משינוים כאלו ואחרים בקרנל, חבילות הגנה מאוד מתקדמות, ויציבות של כל ההפצות הנ"ל ביחד. אני לא מבין מה ההתלהבות שלכם מג'נטו, הפצה, אוקי, don't push it

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...