בעיית פינגים בשרתי משחקים נפתרה [=. רק רציתי להראות את הפיתרון. - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית פינגים בשרתי משחקים נפתרה [=. רק רציתי להראות את הפיתרון.

malcolmx9

Recommended Posts

לפני כחודשיים או פחות פירסמתי הודעה על בעיית פינגים בשרתים ששוכנים באירופה ובארצות שונות, עם המשחק COD ושאר המשחקים בכלל אצלי. הייתי צריך להתחבר ולהתנתק מהאינטרנט כמה פעמים ברצף רק כדי לקבל פינג "טוב", וגם אז הוא היה עדיין בלתי יציב והורס את חווית המשחק אונליין בגלל ה-LAG.

הייתי מחובר אז עם ספק זהב, בתשתית כבלים על 1.5MB.

כמובן שעשיתי את כל הבדיקות האפשריות לווירוסים, תוכנות ריגול וכו'. ואפילו בדיקות של התשתית עם הספק וחברת הכבלים. הספק חזר וטען שהבעיה לא נובעת מאצלו. למרבה הפלא, כשהחלפתי ספק לפני שלושה שבועות לקווי-זהב 012, בעיית הפינגים נעלמה לגמרי! אני עכשיו מתחבר לאינטרנט, וגם אם נשאר מחובר כמה ימים ברצוף, הפינגים על השרתים (אותם השרתים אגב, אותה תשתית הכבלים ואותה חבילת האינטרנט. רק ספק שונה) הם די טובים, 100+-, יציבים :).

החוויה של המשחקים ברשת אצלי השתפרה בכלל, בגלל שנעלמה לי התקלה המעצבנת הזאת עם הלאגים.

אני לא רואה בהודעה הזאת כחסרת תועלת, רק רציתי לתת אולי תשובה לאלה שמחוברים עם זהב או ספק דומה שיש להם את אותה הבעיה...תחליפו ספק ותיפתרו ממנה :xyxthumbs:. לא זהב, ולא בינלאומי. התנסות שלי טובה עם קווי-זהב, אבל יש גם את ברק 013 שאומרים שגם היא מאוד טובה.

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:kopfpatsch:

:lol:

ידעתי שמישהו יקפוץ ויגיד את זה. זאת הסיבה שרשמתי שלא רק קווי זהב פותרים את הבעיה, שמעתי שגם ברק 013 ושאר הספקיות. רק לא זהב ובזק בינלאומי.

נתקלתי בפורום בעוד אנשים, כשפירסמתי את ההודעה על התקלה שהייתה לי, שהייתה להם את אותה הבעיה, ולא היו בטוחים אם היא נבעה מהספק או לא. באתי רק לאמת את זה. אולי יעזור לכמה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בבזק בינלאומי כבר חצי שנה והפינגים שלי מצויינים, הרבה יותר טובים מנטויזיון

חוץ מזה לידיעתך מי שמספק לספקיות האחרות את הקישור לחול היא בינלאומי

מי שאחרי על הפורום אני מצפה מכם למחוק פרסומות שכאלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פה ושם מקרים נדירים. לרוב, להיות מחוברים עם בינלאומי זה סיוט.

ותפסיק כבר לזיין את השכל עם פרסומות! אין כאן שום פרסומת, אני המלצתי על יותר מספק אחד ולא המלצתי על שני ספקים (שאחד מהם מנסיון אישי, והשני מנסיון של חברים ומשתמשים בפורום). אני חושב שמותר להביע דעה, אז מי אתה שתבוא ותגיד "למחוק"!

:kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בבזק בינלאומי כבר חצי שנה והפינגים שלי מצויינים, הרבה יותר טובים מנטויזיון

חוץ מזה לידיעתך מי שמספק לספקיות האחרות את הקישור לחול היא בזק בינלאומי

מי שאחרי על הפורום אני מצפה מכם למחוק פרסומות שכאלו

ואני הייתי מצפה מהספק שלי לתת לי את מה שמגיע

אני הייתי מחובר עד שבוע שעבר דרך זהב במגה וחצי ADSL. החלטתי לעבור לספק אחר בגלל מהירות גלישה והורדה, ובדקתי יוזר של חבר שלי בנטוויז'ן, ויוזר של אח שלי בבזק בינלאומי.

בשניהם הגלישה הפכה למהירה יותר (אם כי ההבדל לא הכי משמעותי - קיצוץ של שנייה או שתיים) - אבל ההורדה עלתה בעשרות (!!!) אחוזים.

בסופו של דבר בחרתי נטוויז'ן כי יש לי נסיון טוב של 4 שנים איתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנוי ב013 והאינטרנט הולך ממש טוב

חוץ מזה אני לא יודע אם זה כבר מיושם אבל ברק מתכננת לפתוח רשת לכל הגיימרים

של יעלו על פינגים של 5-10.. נשמע מאוד מעניין..

שיהיה לי מחשב חדש אני כנראה אצטרף למבצע הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מזה לידיעתך מי שמספק לספקיות האחרות את הקישור לחול היא בזק בינלאומי

ממש לא! אם אתה מדבר על תשתית וקווים לחול אז זה לא נכון (לפחות אצלנו), ובנוגע לספקית האינטרנט שלנו המרכזית זו UUNET . בזק בנילאומי לא מספקת לאף אחת .....

אתה מתבלבל לדעתי עם העובדה שרוב התשתית במדיה שיכת לבזק ולכן , לדוגמא , הכבלים עובדים על גבי קווים ששיכים לבזק......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

012 באמת ממש טובים יש לי נסיון של 6שנים ארוכות איתם, ואז זהב ב 4 שנים האחרונות

ואיטרנט זהב איכותיים בהכל חוץ מפינגים טובים ואני משתגע מהפינגים הקופצניים שלי לשרתים בארץ,

ועשיתי מלא בדיקות איכות קו וכו' וזה נטו הם ולא אני. (ADSL 1.5)..

אבל אם יותר מדי אנשים עכשיו יעברו ל 012 בגלל מה שרשמנו פה אז הם גם יהפכו לדפוקים כי יהיה להם עומס

שידפוק את כל השאר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...