צריך מידע עבור כ.מסך חזק תקציב 6000ש"ח! - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך מידע עבור כ.מסך חזק תקציב 6000ש"ח!

musari

Recommended Posts

מה אתם ממליצים לקנות ג'יפורס 7800GTX או להמתין לסוף החודש ניראה מה ATI יביאו עם ה R520 או שעדיף

להוסיף לכרטיס שלי(ASUS EAX800 XT) עוד X800XT בתצורת קרוספייר..? מה יתן יותר ביצועים לא רק להיסתכל על טכנולוגיות חדשות שעוד לא מיושמים במשחקים...

תודה לעוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק על כרטיסי המסך אתה מוכן לשלם 6000 ש"ח?! איך שבא לך.

אני הייתי הולך על שתי 7800GTX ב-SLI (קח בחשבון שצריך לוח אם תומך), או שתחכה לדור החדש של , אבל לך תדע מתי הם כבר יוציאו אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיהיה בריא. קודם כל.

האיתי מחקה לR520 ודופק לה קרוספייר ב 6Kש"ח.  :)

אני כרגע מתוקצב ב 6000 אחי ניראה לי ש 2XR520 יעלו לי יותר כי גם צריך לוח תומך שווה לי לקנות R520 בתוספת קרוספייר ל X800XT

שיש לי? ניראה לי שיהיו ביצועים נחותים...מתי בערך אמור לצאת כל העסק של הR520?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. עדיף לך את ה7800GTX בסליי

ב.

[ U S A lR ][/\][ link=topic=135051.msg1133481#msg1133481 date=1123526321]

אני כרגע מתוקצב ב 6000 אחי ניראה לי ש 2XR520 יעלו לי יותר כי גם צריך לוח תומך שווה לי לקנות R520 בתוספת קרוספייר ל X800XT

שיש לי? ניראה לי שיהיו ביצועים נחותים...מתי בערך אמור לצאת כל העסק של הR520?

אתה מוזמן להיכנס לפה

http://www.anandtech.com/video/showdoc.aspx?i=2477

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל באמת העיקר הבריאות, עם המפרט למחשב שלך שהבאת קודם בלי עין הרע....

וחוץ מזה איך אפשר להוסיף לX800XT עוד כרטיס? טכנולוגית SLI היא של ואפשר לעשות את זה רק עם הכרטיסים שלה, לא ככה??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל באמת העיקר הבריאות, עם המפרט למחשב שלך שהבאת קודם בלי עין הרע....

וחוץ מזה איך אפשר להוסיף לX800XT עוד כרטיס? טכנולוגית SLI היא של ואפשר לעשות את זה רק עם הכרטיסים שלה, לא ככה??

קונים לוח שתומך קרוספייר וקונים כרטיס ראשי R520 ומוסיפים לו את ה X800XT מה הבעיה? כל העסק אמור לעלות בסביבות ה 5K.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקרוספייר ניתן לשלב 2 כרטיסים מסוגים שונים הבעיה בערך היא שיעבוד לך לפי המהירות של הכרטיס החלש יותר...ועכשיו לענייננו מה אתם ממליצים אני רוצה מקסימום ביצועים ללא אוברקלוק! 7800GTX בסליי יעבור את רף ה 6000 ש"ח אלה אם אני יצליח להשיג זיכוי לX800XT דרך אגב הביעצוים של 7800 לא משו גם במערך סליי ציפיתי ליותר ממה שהבנצ'ים מראים חשבתי שזה יהיה דור אחר בכמה רמות מעל ה 6800 אבל זה בקושי פי 1 וחצי ממנו מקווה שR520 לא יאכזב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כך מה הטעם לקנות את ה-R520 ועוד להוסיף לו X800XT, עם כל המערכת תעבוד במהירות של ה-X800XT.

כרגע מומלץ שתי 7800GTX ב-SLI. לך תדע מתי יוציאו את סדרת ה-R.

ביגלל זה רשמתי "ביצועים נחותים" זה היה כוונה לעומת ה R520 אחי וניראה לי שהעסק יעלה לי יותר אם אקח 2 7800 בסליי כי זה גם לוח

אני מתוקצב ב 6000 אם אצליח לקבל זיכוי על ה X800XT זה היה טוב...אבל בנתיים יש לי 6000 ,מה שכן אם 2 כרטיסים של X800XT בקרוס פייר יניבו ביצועים גבוהים יותר מ 7800GTX אחד את זה אני מעוניין לדעת ישאר לי כסף כדיי לשפר עוד משו במערכת כמו מעבד כפול כמה בערך יכול לעלות לי כולל X800XT קרוספייר לוח תומך ומעבד כפול(שאלה למבינים במחיר פלוס מינוס)???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אני חושב שזה בזבוז לקנות כרטיס אחר במקום הX800XT שיש לך כי גם ככה הוא נורא חזק, אני לא מבין מה הטעם כרגע בשדרוג, כאילו איזה כבר משחק לא עובד לך בהגדרות מטורפות (ואני מדבר מנסיון).ועוד דבר, תציין איזה לוח יש לך כרגע.

בכל מקרה, האופציה הכי טובה שנראית כרגע אם אתה ממש ממש לחוץ לשדרוג (שזה מיותר לדעתי, עדיף למשוך איתו עוד זמן, ולשדרג כבר לדור הבא כמו הG80) זה למכור את הX800XT ולקנות לוח עם ב2X7800GT (לא GTX!).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...