Grand Theft Auto: San Andreas - הדיון הראשי - עמוד 13 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto: San Andreas - הדיון הראשי

888

Recommended Posts

איזה רומנטי איך פוגשים פה את הבחורה שלכם.. :smile1:

באמת לא הבנתי איך פוגשים בחורות.. הלכתי למועדון והיו שם ריקודים, האם אפשר לדבר אם בחורות בדרך אחרת ?

P.S - מישהו יודע איך עוברים את המשימה של הBOUNCE כשמשפרים את האוטו ? לא מבין מה עושים ! אני לוחץ על 2 ולצדדים כשהחצים באים והוא רושם שנכשלתי במשימה ?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.9k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן משימה מעצבנת מאוד עד שקלטטתי איך עושים את זה הוא מוציא פי 2 ממנים בנקודות :pissed: זה משגע אותי כל הקטע לחזור בחזרה לשכונה ולנסוע לשם שוב!

צריך להשתמש בכפתורים 2,4,6,8 במקום החצים...אבל עדיין הוא מפסיל לך את התנועות בלי קשר! :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן משימה מעצבנת מאוד עד שקלטטתי איך עושים את זה הוא מוציא פי 2 ממנים בנקודות :pissed: זה משגע אותי כל הקטע לחזור בחזרה לשכונה ולנסוע לשם שוב!

צריך להשתמש בכפתורים 2,4,6,8 במקום החצים...אבל עדיין הוא מפסיל לך את התנועות בלי קשר!  :bash:

גם לי לקח יותר מנסיון אחד לקלוט מה עושים, כמו שאמרו לפני אתה משתמש בחלק הימני של המקלדת חצים/מספרים

וכשבא לך חץ באלכסון לדוגמא למעלה-ימינה אתה לוחץ על 8+6 ביחד וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת לא הבנתי איך פוגשים בחורות.. הלכתי למועדון והיו שם ריקודים, האם אפשר לדבר אם בחורות בדרך אחרת ?

P.S - מישהו יודע איך עוברים את המשימה של הBOUNCE כשמשפרים את האוטו ? לא מבין מה עושים ! אני לוחץ על 2 ולצדדים כשהחצים באים והוא רושם שנכשלתי במשימה ?!

על תסתכל על התוצאה ועל תסתכל על האוטו תתרכז רק על החצים, אתה צריך ללחוץ על החץ המתאים (החצים של ה-NUMPADS) כשהוא נמצא בדיוק באמצע העיגול, תאמת אני רואה כמויות של אנשים מסתבכים במשימה הזאת והיא לא ממש קשה בניסיון הראשון שלי עשיתי 1000 נק יותר מהשני פשוט צריכים להתרכז בחצים.

וכדאי שהמצלמה תהיה נעולה בזמן הנהיגה אני פשוט הפעלתי את האפשרות של- STEER WITH MOUSE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Mafia? נכון שהוא לא מגיע לגרפיקה של מאפיה אבל גם למאפיה אין גרפיקה סוף העולם.. יש לי את הדיסק המקורי של מאפיה ככה שאני יודע..

(זכיתי בו בטורניר של אדמינים בויגיימס לפני שנתיים ;D)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב זה עיר שלמה בגודל ענקי אתה לא יכל לצפות לHL2.

אבל בכל זאת, כולם אמרו פה חד משמעי לפני שבוע שהגרפיקה של טוב יותר משל MAFIA.

לא הבנתי על מה הם מדברים.

(גם לי יש מקורי ד"א, הרגשתי שפשוט המשחק שווה את הכסף  :))

MINIMIZER

מה המפרט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאחרי ששיחקתי במשחק עצמו אני חוזר בי שהגרפיקה מכוערת.. הגרפיקה משופרת מאוד יחיסת לוויס סיטי והמכוניות נראות הרבה יותר טוב.. ודרך אגב זה רק אני או שהאופנוע של המשטרה הוא האופנוע הכי מהיר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי הגרפיקה במאפיה הרבה יותר טובה מוייס סיטי וסאן אנדריאס ביחד, פשוט תסתכלו על הדמויות ותבינו, תראו איזה רמת פירוט יש לכל דבר, סאן אנדריאס מזכיר לי משחק מצועצע כזה, למרות שככל שאני משחק בו אני מתחיל לאהוב אותו, אבל עדיין זה לא זה, ציפיתי פשוט למשהו הרבה יותר מרתק ומפתיע, אחרי כ"כ הרבה זמן של המתנה ודיבורים וביקורות על המשחק הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SA פועל על גיפורס 2 32 מגה תסתכלו בהודעה הרשמית שפורום משחקים!

לכל האלה שאמרו פיקסל שאדר וחול'''''!!!!!

WOW

הוא פועל ועזבו פיקסל שאדר יש לי רק 32 בכרטיסס ו256 ראם.

פועל 20 FPS בערך

הגדרות מקסימליות!

החברה ציינה מינימום 64 וגיפורס 3 אבל הוא פועל גם ככה.

אין לו פיקסל שאדר.

לכל מי שיודע איך אפשר להגדיר אתצ ההגדרות

menualy

בעזרת קובץ או משהו שיעזור

אני רוצה לשנות תהגדרות מבתוך המשחק והוא יוצא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...