Grand Theft Auto: San Andreas - הדיון הראשי - עמוד 53 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto: San Andreas - הדיון הראשי

888

Recommended Posts

משימה דיי קלה. הם נותינם לך 20 פיצוצים. פיצוץ אחד מספיק ל-2 2 מכוניות. אתה צריך ליסו מהר עם האופנוע לפני הוואן. אתה אפילו לא צריך לשמור עליו, רק לפוצץ את כל מה שבדרכו. מרחוק אתה לוקח את המכוניות ומקרוב את האנשים שעל הגג\בחלונות.

דיגיי:

חייב להיות את העיגול הלבן. בכל מקרה, אתה לא צריך להצליח בזה ולקבל GOOD . אפילו עם BAD אתה יכול לעבוד את זה. אחרי שאתה עושה את זה היא שואלת אותך אם אתה רוצה ליסוע איתך לאנשהו. תגיד לה כן(תלחץ על Y) ואז היא תעוף אוטו מהוואן, ואתה תצטרך לברוח מהמכוניות שרודפות אחרייך.

עם המשימה עם הDJ לא צריך להשיג כמה שיותר נקודות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.9k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מישהו?

לא הבנתי אותך..

אתה במשימה שצריך להרוג את זה שהביא לך את המשימות במפה כזאת גולגולת בצבע תכלת?

ובהתחלה אתה צריך לטפס לעלית-גג ואז להרוג את השומרים שלו ואז הוא בורח??

אם זה,זה.

אתה פשוט צריך לחורר אותו בלי סוף כדורים.

הוא יחסית חזק :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אאאאאאאאאאההההההההההההההההההההה...... אני משתגע!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

איך לכל הרוחות אני אמור לפוצץ את המסוק הזה???????

אני בשלב שצריך להוריד את הבוס הזה שבורח ממך עם מסוק, ואין לי איך לתפוס אותו!!!!!!!!!

איך לעזאזל אני אמור לתפוס אותו? אין לי שום כלי אוירי!!... שמתי לב שהוא לא ממש בורח, הוא עוצר ומחכה לי.. אבל איך שאני מגיע ויוצא מהאוטו\אופנוע כדי לירות עליו עם הבזוקה... הוא ישר בורח.... והוא נוסעה בכל רחבי המפה... הגיע לי עד ל LOS SANTOS וזה מ SAN FIERRO....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תתקרב אליו יותר מידי תסע אחריו קצת יותר לאט שמור מרחק ואיך שאתה רואה שהוא עוצר תצא מהאוטו ותירה עליו כמה טילים עד שתפגע

אם אתה מתקרב אליו יותר מידי הוא יברח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר משימה אחת כזאתי..

תגיד זאת המשימה היחסית אחרונה??

זה אחרי שאתה הורג את ה JIZZY הזה?

וזה עם השפם?

לא יודע אם היא יחסית אחרונה או לא........ הרי עוד לא עברתי אותה....

אל תתקרב אליו יותר מידי תסע אחריו קצת יותר לאט שמור מרחק ואיך שאתה רואה שהוא עוצר תצא מהאוטו ותירה עליו כמה טילים עד שתפגע

אם אתה מתקרב אליו יותר מידי הוא יברח

את זה אני לא מצליח לעשות.... :'( :'( :'( :'(.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אאאאאאאאאאההההההההההההההההההההה...... אני משתגע!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

איך לכל הרוחות אני אמור לפוצץ את המסוק הזה???????

אני בשלב שצריך להוריד את הבוס הזה שבורח ממך עם מסוק, ואין לי איך לתפוס אותו!!!!!!!!!

איך לעזאזל אני אמור לתפוס אותו? אין לי שום כלי אוירי!!... שמתי לב שהוא לא ממש בורח, הוא עוצר ומחכה לי.. אבל איך שאני מגיע ויוצא מהאוטו\אופנוע כדי לירות עליו עם הבזוקה... הוא ישר בורח.... והוא נוסעה בכל רחבי המפה... הגיע לי עד ל LOS SANTOS וזה מ SAN FIERRO....

זה קל, הצלחתי בניסיון שני.

פשוט תתפוס אופנוע, סע על הכביש המהיר, תעקוף את המסוק טיפה, תעצור, תתחיל להפגיז ברקטות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה,זה.

אתה פשוט צריך לחורר אותו בלי סוף כדורים.

הוא יחסית חזק :)

חחח תודה כן הוא באמת חזק אבל בסוף הצלחתי לחסל אותו

אני פשוט כל הזמן התייאשתי כי הוא לא מת

בסוף עשיתי דבר כזה ואני חושב שזאת הדרך הכי טובה לעשות את המשימה

באים למקום. רואים את הסרטון על שני השומרים שלא נותנים לך להיכנס

הולכים אחורה ויורים בהם עם רובה צלפים(תהיה משטרה אחת אבל לא נורא היא תרד תוך שניה)

נכנסים לאוטו סרסורים שלו ומטביעים אותו בים ליד(ככה במקום ליסוע באוטו הוא ייסע באופנוע פיצה מה שיקל על המשימה.

נכנסים לשם דרך הגג. עושים את המשימה וכשיוצאים רואים סרטון איך הוא עולה על האופנוע פיצה

לוקחים את הלימוזינה בחוץ ורודפים אחריו

מתנגשים בו עם הלימוזינה עד שהוא נופל מהאופנוע ואז דורסים אותו ונשארים מעליו ככה שחלק מהגיף שלו מחוץ לאוטו

ככה הוא לא יכול לזוז ואז מרססים לו את החלק גוף שנמצא מחוץ לאוטו ומסיימים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הולכים אחורה ויורים בהם עם רובה צלפים(תהיה משטרה אחת אבל לא נורא היא תרד תוך שניה)

נכנסים לאוטו סרסורים שלו ומטביעים אותו בים ליד(ככה במקום ליסוע באוטו הוא ייסע באופנוע פיצה מה שיקל על המשימה.

נכנסים לשם דרך הגג. עושים את המשימה וכשיוצאים רואים סרטון איך הוא עולה על האופנוע פיצה

מתנגשים בו עם הלימוזינה עד שהוא נופל מהאופנוע ואז דורסים אותו ונשארים מעליו ככה שחלק מהגיף שלו מחוץ לאוטו

פששששששששששששש........איזה רעיון.........בטח חשבת על זה הרבה.......המשימה הזאת היא בעיר השנייה או השלישית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

san andreas

הגעתי למשימה שאני צריך ליסוע עם בת דודה של המקסיקני למלא סימנים של $ על המפה וזה בכלל תחנות משטרה ואני לא מבין מה לעשות בתוך יש מלא שוטרים הם לא הבעיה לאן ללכת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח מקורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עדיף כבר לפוצץ את האוטו ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...