במה מתבטאת הנחיתות של נגני הIPOD יחסיתלנגנים אחרים? - עמוד 4 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

במה מתבטאת הנחיתות של נגני הIPOD יחסיתלנגנים אחרים?

MDK

Recommended Posts

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עזוב, למה אתה מנסה להתווכח? שהרי כל מי שלא בראש אחד עם הדעה שלו מוגדר ישירות כפאנבוי.... ולא יעזור..

בכל מקרה, ב PATCH האחרון של ה RIO CARBON שלי הוסיפו גם FILE BROWSER, ככה שעכשיו יש את שתי השיטות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכנעתי  :nixweiss:

ד"א - כשאמרתי ילדים צעירים לא התכוונתי אנשים שהם חסרי ידע בנוגע למחשבים, אלה בעלי ידע בסיסי (שלא כמו הידע שלך - שדורש מנגן אפשרות להכניס שיר לתוך רשימה מסויימת שנמצאת בסיפריה שהיא תת סיפריה של סיפריה אחרת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה? העמדה שלי דווקא מאוד ברורה... "נגנים אחרים נותנים כל מה שהאייפוד נותן, ויותר - ועולים אותו דבר" - בזה זה מסתכם. (בנוסף לעובדה שהאייפוד lacks בדברים בסיסיים והכרחיים...)

זה שאחרים מתעקשים למצוא דרכים מוזרות לעשות פעולות פשוטות, זאת בעיה שלהם... כמו שאמרתי - לנסוע להרצליה מנתניה דרך באר שבע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שאחרים מתעקשים למצוא דרכים מוזרות לעשות פעולות פשוטות

דרכים מוזרות?!?!?!

פאק אני מרגיש בדיוק כמו בוויכוח פוליטי. ליצור רשימת השמעה בעלת ייעוד מסויים תוך חצי שניה שפועלת 100% כמו שאני רוצה זה דרך מוזרה?!?!?!

זה מתחיל לעלות על העצבים.

ד"א

iRiver H10 RULZ!

פאנבויzzzz

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדבר מי שאווטר שלו זה אייפוד....    :kopfpatsch:  :kopfpatsch:  :kopfpatsch:

זה שאני מעריץ את דגם המיני הכי טוב זה לא אומר שאני פאן בוי... כי הוא הכי טוב על פי ביקורות בעולם ולכן קניתי אותו...

ולפי השוואה שעשיתי אישית מצאתי אותו כמיני הטוב ביותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרכים מוזרות?!?!?!

פאק אני מרגיש בדיוק כמו בוויכוח פוליטי. ליצור רשימת השמעה בעלת ייעוד מסויים תוך חצי שניה שפועלת 100% כמו שאני רוצה זה דרך מוזרה?!?!?!

זה מתחיל לעלות על העצבים.

ד"א

iRiver H10 RULZ!

פאנבויzzzz

מה שהוא מנסה להסביר לך חמש שעותז השיש את זה גם בIRIVER אז למה לשלם עוד כסף ?!?!?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא דיברתי אילייך, למרות שגם אתה לא רחוק.

לקנות כיום אייפוד, זה בדיוק כמו לקנות מחשב למשחקים מבוסס .

הטענות שלכם הם בדיוק כמו הטענות של חובבי האינטל שאומרים שמעבדי יותר "אמינים", כמו שאתם אומרים שהממשק של האייפוד יותר נוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו אייפוד

אין כמו ה Rio PMP300 שלי עם ה32 מגה :) עלה 210 דולר בזמנו בנמל התעופה סכיפהול בהולנד כבר 8 שנים :)

מזל שיש לו חריץ הרחבה אני עדיין משתמש כל יום באוטו עם מתאם לקסטה. מכשיר ענק 8 שנים של שימוש יום יומי ומעולם לא התקלקל לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...