איך הOC לכרטיס שלי? - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך הOC לכרטיס שלי?

karpad

Recommended Posts

יש לך עוד הרבה להעלות לזיכרון....

אבל זה יגרום לעוד התחממות של הכרטיס, לא?

כבר עכשיו כל כמה זמן יש לי איטיות בגלל טמפ' גבוהות, אז נראה לי שאני די על הגבול מהבחינה הזו, לפחות עד שיהיה איזה פתרון קירור אחר (או שאני אקנה איזה סיילנסר או משהו כזה אם הוא יותר טוב מהקירור סטוק של , או שאני אשפצר איזה מאוורר 80 מ"מ מול הכרטיס ואקווה שזה יעשה את העבודה...)

ומה בקשר לשאר השאלות?

"אשמח לקבל תשובות לשאלות הבאות:

לאיזו רמה הגיוני להגיע עם קירור סטוק? ציון 3dmark05 וגם מהירויות וזכרונות יהיו מצויינים.

השיפור שהשגתי הוא מורגש בכלל? או שחוץ מזה שזה מגניב זה לא שווה הרבה? במה זה בא לידי ביטוי?

יש טעם להחליף לכרטיס המסך? או שאם הקירור סטוק בסדר אז הכל בסדר?

בכלל, אני אשמח לאיזה שהוא כלל אצבע לגבי מתי השיפור הוא מורגש והאם OC קטן סתם עשוי לדפוק דברים או שיש לו יתרון ממשי. (ואם אפשר אז גם מה יותר משמעותי, GPU או זכרונות)."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא מבין מה הקטע שלכם לעשות אוברקלקו שיש ארטיפקטים אני יכול להעלות את הליבה ל700 אבל מה הקטע בזה כל המסך יהיה ירוק איך אפשר לשחק ככה?!

מה הקטע הכרטיס לא יציב בגרוש ככה וזה הורס אותו אז בשביל להגיד שקיבלתם תוצאה גבוהה אתם בסוף תהרסו את הכרטיס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:oטוב מחר כשאני יחזור לבית של אמא שלי אני יעשה עוד מבחן בלי ארטיפקטים ונראה כמה יצא

עריכה: חזרתי עכשיו מהבית של אבא שלי ושיניתי את את המהירות ל581 וככה אין שום ארטיפקטים טוב זאת התוצאה שקיבלתי:

ocvc7df.th.jpg

מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...