חבריי הגיימרים המלך הוא ערום -אין הבדל משמעותי בשידרוג למעבד חדש -מצורפת ההוכחה - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חבריי הגיימרים המלך הוא ערום -אין הבדל משמעותי בשידרוג למעבד חדש -מצורפת ההוכחה

asta

Recommended Posts

40FPS זה כבר משהו שניתן להרגיש, ותזכור שמדובר בממוצע ככה שניתן לצפות שלרגעים הקצב ירד גם ל 20FPS.

אם שידרוג מ 2100+ ל 3200+ נותן שיפור ביצועים של 100% הרי שזה מוכיח שהמעבד מגביל את הביצועים ולא הכרטיס כפי שאתה מתאר את המצב (לפחות ברזולוציה הזו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

assaf

טעות בידך , ה-fps המינימלי של 6800gt לא נופל בהרבה מה- fps המקסימלי שלו וזה אחת הסיבות העיקריות שבחרתי בו ולא בכרטיס מקביל לו מבית ati ( שמשיג לעיתים קרובות fps מקסימלי גבוהה יותר מזה של ה- gt אולם הבעייה העיקרית שלו שה- fps המינימלי שלו בסצינות עמוסות במיוחד יורד לרמות נמוכות בהרבה , שבהם אי אפשר לשחק בצורה נורמלית --אני יכול להוכיח לך את זה באמצעות הבאת תוצאות מ-http://www.xbitlabs.com/articles/video

שבודק בחלק מהסקירות שלו גם את ה-fps המינימלי ,אבל אין לי כוח לחפש , סמוך על מה שאני אומר או תיבדוק בעצמך (תיסתכל בתוצאות ברזולוציות הגבוהות 1280X1024 , 1600X1200)

אין שום ספק שבמקרה של ה -2100xp , המעבד הוא שמהווה צוואר בקבוק ומונע מלממש את מלוא הפוטנציאל הגלום בכרטיס, אני רק טוען שעדיין אנשים שיש להם כרטיסי מסך ברמה של 6800gt ו- לפחות 2100+ ,אין להם שום סיבה ממשית לשדרג למערכות יקרות של 64 bit ,כול זמן שאין משחקים שתומכים בכך.

אל תישכח שניתן להמהיר בצורה משמעותית את ה-2100 ולקבל שיפור ניכר בביצועים הגרפיים.

וכול זה נכון שבעתיים לגבי אנשים שיש להם 2500+ שמציג ביצועים של מעבד ברמה של 3200xp + בהמהרה קלה (70fps) .

בשביל מה לכול הרוחות והשדים , צריך יותר מ-70 fps.

האם באמת נראה לך הגיוני לשים עוד 1500 שח (מעבד 64 +לוח 939) בשביל לקבל עוד 12 fps ----שיפור שאין שום מצב שתרגיש אותו .?

או לחילופין לקנות באותו סכום בעוד כשנה וחצי ( כאשר יצאו ישומי 64 bit ומחירי החומרה ירדו) מעבד x2 4800+ ולקבל שיפור דרמטי של הביצועים בזכות מעבד כפול הליבות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה שם כסף שאני לא מסוגל להבדיל בין 43 FPS לבין 80 FPS?

בוא תעמוד מאחורי המילה שלך, ונתערב על 1,000 שקל שאני מסוגל להבדיל בין 80 FPS לבין 43 FPS ב Counterstrike למשל?

את ההבדל בין 16 סיביות לבין 32 סיביות עומק צבע ניתן לראות אפילו בדסקטופ של . אני מוכן להתערב שוב על אותו סכום שאני יכול לזהות.

רוצה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העין האנושית לא יכולה להבדיל בין 26 FPS ומעלה, פשוט לא יכולה!!

מה שאתה אומר שאתה רואה בקאונטר סטרייק זה לא הFPS זה הכוונת שזזה שונה וזה פשוט כי זה משחק ויש גורמים אחרים שמעורבים בעניין,

אבל אם תראה סרט או משחק רגיל - לא באינטרנט - אתה לא תראה שום הבדל בין 26FPS לבין 80 FPS או מה שבא לך, רק מתחת ל26 (משהו כזה) רואים הבדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים לחלוטין.

30 fps זה לדעתי המינימום שהרוב המוחלט של האנשים יסתדרו איתו מצויין.

הויכוח הזה דומה במהותו לוויכוח שהיה לי לא מזמן עם חבר שלי לגבי מוסיקה שנידחסה (cd ripe ל- 128kib לעומת 196+)

הרוב המוחלט של האנשים לא יצליחו להבדיל בין שתי רמות האיכות , מלבד כמה יחידי סגולה שמעולם לא היו בדיסקוטק ולא שירתו בצבא (מטווחים)

וכתוצאה מכך הצליחו לשמור על שמיעה אבסולוטית , כביום היוולדם.

לוויכוח הזה אין סוף , תמיד יהיה מישהו בודד שיהיה לו את הכישרון להבדיל בין שני מצבים גבוליים , אולם אני מדבר כאן על הכלל.

לסיכום אני חושב שיש כאן הסכמה שכול זמן שמערכת מחשב מסוגלת לספק 30 fps מינימלי , אז אין שום טעם לשדרג אותה כמו שאין שום טעם להעדיף קולה על פני פפסי ולשלם פי שניים (ואני בטוח שיהיו כאן כמה שיקפצו עכשיו בכעס וייתערבו איתי שהם כן מסוגלים להבדיל בטעם )

הנושא הזה מיצה את עצמו ואני מודה לכול החברה שהביעו את דעתם בדיון הזה .

( דרך אגב אני ממש לא מבין את אלו שכועסים שאני כותב עם רווחים , אתם ניתפסים לקטנות , תיתרכזו בעיקר ולא בשטויות ,ככול הידוע לי חוקי הפורום לא מיתייחסים לרווחים ולשאר ירקות חסרות חשיבות כמו שגיאות כתיב וכיוצא בזה , אף אחד פה לא מתיימר להיות עיתונאי מזדיין , ולא כולם הם ילידי הארץ שעיברית זה שפת האם שלהם , ואם זה מעצבן את מישהו איך שאני כותב , אז פשוט שלא יקרא , אין שום חובה לקרוא כל דבר )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

asta אי אפשר לקרוא את ההודעות שלך

תפסק כמו שצריך תעשה רווחים שיהיה ברור

3j אתה טועה

זה 30 לשנייה (FPS), ומעל זה אתה פשוט רואה מטושטש, כמו שתשים יד מול הפרצוף שלך ותזיז אותה למעלה ולמטה מהר מאוד

אתה תראה אותה מטושטשת

מה שאומר שאתה כן מבדיל בין 30 בשנייה ובין 80

אבל כל זה לא נוגע למשחקי מחשב

כי במשחקי מחשב אתה כן מבדיל בין 30 ל 80 בשנייה

המשחק הרבה יותר חלק

זה לא אמור להיות ככה, אבל זה ככה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסף שניתן להרגיש בו תלויי בהרבה גורמים:

מהירות התנועה בסצינה

העין הספציפית שצופה

המסך עליו מסתכלים (בפרט hold up time שבו פיקסל נשאר מואר ביחס לזמן הרענון של הפיקסל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש דוגמא טובה,חח אתה יכל להזיז את היד שלך מצד לצד 30-80 פעם לשניה? :-\ לא נדמה לי

בטח שאפשר

אתה פשוט לא מזיז מספיק מהר

אבל תזיז אפילו 40 פעמים בשנייה

אתה תראה מטושטש את היד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העין האנושית לא יכולה להבדיל בין 26 FPS ומעלה, פשוט לא יכולה!!

יכולה ועוד איך!

בקשר לתראד, מעבד ישן כמו 2500+ הוא כבר מעבד שמגביל כרטיסיי מסך חזקים כמו 6800GT and X800XT ויש הבדל לא מובטל בינו לבין מערכות ה64BIT וזה בלי קשר ל64BIT עצמם שלא מנוצלים היום כמאט , אלא הארכיקטורה החדשה והמתקדמת שהמעבדים האלו מציעים ולכן מציגים ביצועים גבוהים יותר ביחס שקול של MHZ בין הדור הישן (AXP) לדור החדש (A64) .

ולא כל Barton 2500+ יכול להגיע "בקלות" לטענתך למהירויות של AXP 3200+ , החדשים דיי מתאמצים לעשות זאת ואילו הישנים היו צריכים תוספת מתח קלה וכמובן יכולים להיות עוד גורמים שמפריעים להמהרה (לפי המלצתך) ודורשים עוד השקעה כספית.

אני רוצה להוסיף שגם לא משתלם להיום לקנות כרטיס מסך יקר לAGP , משום שזה התקן שמתחיל כבר להיכחד ובקרוב יצאו כרטיסיי מסך שישתמשו רק בתקן הPCI-E.

איך שלא נסתכל על המצב הנוכחי , מערכות AGP כבר נמכרות פחות היום וכך לגבי הכרטיסיי מסך המיועדים להם ולכן הצורך בשדרוג למערכות מתקדמות בעלי תקן PCI-E הוא הכרחי יותר (עוד הרבה מניעים כמו מעבר למעבד מתקדם , תמיכה בהתקנים חדשים ואף אפשרויות OC טובות יותר מהמערכות הישנות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאיזה שקע חשמל חיברת את עצמך שאתה מזיז את היד ביותר מ-40 פעם לשניה ?  :nixweiss:

לא צריך לחבר את עצמך לשקע חשמלי

מספיק שאתה עושה תזוזה הכי קטנה שנקלטת בעין שלך זה נחשב תמונה

40 כאלה בשנייה זה לא בשמיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...