הצעות מפרט למשחקים בסביבות ה-7800 - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצעות מפרט למשחקים בסביבות ה-7800

slimshady21

Recommended Posts

אתה לא יודע כמה אני מרגיש טיפש שקניתי את ה3500,לא הייתי מבין כמו עכשיו(אתה לא יודע מה 3 חודשים יכולים לעולל).

ו3000 פשוט הכי משתלם,היתרון של 3200 זאת המכפלה הנוחה לOC.

אחי גם לי אותו מקרה...

למרות שהיעצתי פה.. יכלתי לקחת משהו יותר טוב.. ואם הייתי מחכה חודש שהייתי מבין הרבה יותר הייתי לוקח משהו יותר טוב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה?? עד כדי כך זה לא שווה?? למה כמה כבר הפרש בביצועים-פחות מ10 אחוז???!! גם אני לא כל כך מכיר את המעבדים האלה עכשיו אבל כולם אומרים שזה לא שווה... אז נראה לי אני אחכה קצת למעבד אחר..

בכל מקרה מצטער עליכם אחים אבל תודה שאמרתם לי

נ.ב.-OMEROLE כמה עלה המחשב שלך?(מה שבחתימה נכון?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא כל כך נראה לי... בדקתי וראיתי במבחני ביצועים ה3500 עוקף בהרבה את ה3000 ואת האינטל 830 ועוד חזקים, אז לא מבין למה ההפרש במחיר לא שווה את זה. או שאולי כדי ללכת על ה3800?, בכל זאת זה מעבד וצריך קצת השקעה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה המפרט הכי טוב שהיה פה לבינתיים,

TOMMY,

עכבר לגיימרים זה אך ורק עכבר חוטי!

MC HAGAY,

כמה שטויות הספקת להכניס בהודעה אחת

קודם כל נסה עכבר טוב ואיכותי (MX1000) ואחרי זה נראה אותך אומר את זה שוב.

גם אני חשבתי ככה עד שבאתי סוף סוף לעומר והחזקתי את הMX1000, הוא נוח להפליא, טיפה כבד, אבל זה ממש שטויות, לא הרגשתי, נטען מהר, ודיליי זו לא בעיה ממש גדולה בו.

הבנאגם טוחן WoW ו CS:S בכמויות, על העכבר הנ"ל, ולא שמעתי אותו מתלונן. לעומת זאת אם אתה שמאלי הוא ממש לא טוב, או אם יש לך ידיים קטנות יחסית.

ההבדל שיהיה בין ה MX518 וה MX1000 יורגש רק בתחרויות גיימינג מקצועיות, לא כל אחד הולך לזה.

אני הייתי לוקח את העכבר הזה, אבל אם הוא מתעקש, שיקח את ה MX518, הוא גם טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל נסה עכבר טוב ואיכותי (MX1000) ואחרי זה נראה אותך אומר את זה שוב.

גם אני חשבתי ככה עד שבאתי סוף סוף לעומר והחזקתי את הMX1000, הוא נוח להפליא, טיפה כבד, אבל זה ממש שטויות, לא הרגשתי, נטען מהר, ודיליי זו לא בעיה ממש גדולה בו.

הבנאגם טוחן WoW ו CS:S בכמויות, על העכבר הנ"ל, ולא שמעתי אותו מתלונן. לעומת זאת אם אתה שמאלי הוא ממש לא טוב, או אם יש לך ידיים קטנות יחסית.

ההבדל שיהיה בין ה MX518 וה MX1000 יורגש רק בתחרויות גיימינג מקצועיות, לא כל אחד הולך לזה.

אני הייתי לוקח את העכבר הזה, אבל אם הוא מתעקש, שיקח את ה MX518, הוא גם טוב.

יפה שאתה מתאמץ לכתוב את דעותי ,חסכת לי הסבר :).

אני שמח שלוקחים אותי, מושבע במבחן,בן דודי הקפיץ לי גם 510 וגם 518 ,ואין הבדל ממשי,למעשה אני עדיין מעדיף את ה1000 שלי,ואני לא חוזר בי על שלא החלפתי אותו שהציעו לי עם 518(כששניהם היו עוד חדשים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, בסדר עזבו את העכבר, החלטתי שיש דברים חשובים יותר במחשב להשקיע עליהם-ואם אני צריך לשלם יותר מ200 שקל כדי לקבל שלא עושה בעיות,אני מוותר.

עכשיו אחרי שהורדתי מהמקלדת ועכבר אלחוטיים,וגם נראה לי שאני בינתיים אוותר על הצורב, והמעבד אני באמת אקח 3200+/3000+: אז נראה לי שיש מקום להוסיף עוד גיגה - על איזה אתם ממליצים לי (נגיד למפרט של OMEROLE) לקחת שיהיה 2X1GB מספיק איכותי, אבל לא לאוברקלוק (לא יודע אם בכלל יש כזה גיגה לOC אבל לא חשוב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...