דחוף ! , כמה טכנאי מחשבים מוסמך עם תעודה אמור לקחת לשעה במעבדה ? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דחוף ! , כמה טכנאי מחשבים מוסמך עם תעודה אמור לקחת לשעה במעבדה ?

Sting

Recommended Posts

התכוונתי כמפיץ רשיונות מורשה, כן

לא כ"מעתיק" מורשה :)

אה סבבה... :)

אבל בפעם האחרונה שבדקתי רק הרישיון בעצמו (ל-winxp נניח) עולה קצת יותר מ-200 שקל.. ומן הסתם הלקוח ישלם עליו בנפרד, אז אני לא כלכך מבין למה זה צריך להשפיע על המחיר לשעה (שכמו שכבר ציינתי בהתחלה, הוא בכל מקרה שרירותי לחלוטין)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פשוט הסברתי למה לדעתי טכנאים כן צריכים לקחת מחיר של 200 לביקור

פירטתי חלק מההשקעה שלהם במקצוע

חלק מזה, זה לרכוש רשיונות, שזה סיכון - אתה אף פעם לא יודע אם ייקנו ממך את הכל או לא.

יכול להיות שאני טועה בקשר לזה, יכול להיות שיש מפיצים שלא מפסידים אם לא הכל נקנה מהם...

בכל אופן, אלו רק דוגמאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא אם אתה רוצה להמשיך עם זה או לעשות מכה חד פעמית.

היום יש יותר מדיי טכנאים בשוק הזה והוא פרוץ לחלוטין. יש הרבה טכנאים שיודעים לפרמט על כל דבר ולתת שירות חרא.

כמו שאתה יודע הפירסום הכי טוב זה לקוח מרוצה.

תן יעוץ מקצועי תתקן את הבעיה ותציע את הפיתרון הכי טוב. והכי חשוב אל תיקח הרבה כסף. אפילו תצא עם פחות ממה שרצית העיקר שהלקוח מרוצה. תיקח 75 100.

שמע אף אחד לא יכול להבטיח לך שתקבל מזה עוד לקוחות אבל העיקר אתה גרמת לבחור להיות מרוצה.. ואם תיהיה תקלה למכר שלו והוא יצטרך טכנאי תיהיה בטוח שאחרי שהבחור ישמע את המחיר ויבין שאתה לא עוד טכנאי שסתם בא מזיין את השכל והולך והמחשב עדיין בעייתי אתה תקבל עוד ועוד לקוחות זה כמו כדור שלג .

אם אתה יכול להרשות לעצמך תתחיל במחירים זולים.. שתבנה לעצמך קהל לקוחות נאמן אז תעלה את המחירים. אבל לא בהתחלה במיוחד לא ללקוח הראשון.

ובחיים אל תעבוד לפי שעה זה הדבר הכי מגעיל שיש. תעבוד פר תיקון. תכין לעצמך בראש מחירים של כל עבודה. למשל התקנת זה X סכום. וSPYWARES זה סכום X.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחיר לשעת מעבדה סדרך כלל נע מ 100 עד 180 ש"ח (מדובר על חנויות מחשבים ולא חברות שכגון COMPAQ ששם זה 70 עד 100 דולר לשעה)

מחיר של טכנאי לביקור אפילו אם הוא סתם בא היה דקה והלך וסידר את התקלה נע בין 120-180 ש"ח אם הוא מתעקב זה נתון להחלטתו כמה הוא רוצה לגבות בין אם זה לפי שעה או לפי תקלה.

שוב המחירים אינם קבועים אבל אלו המחרים הסבירים פלוס מינוס.

אל תשכחו ואל תעשו השווה בין עצמכם שאתם ילדים בני 15 (בלי להעליב) שהולכים להתקין לשכן לבין בנאדם שזה העסק שלו והפרנסה שלו והוא משלם מע"מ 17% ומס' הכנסה על כל שקל שהוא מרוויח ככה שבתחלס הוא לא באמת מקבל 200 שקלים אלה תורידו מזה מע"מ ותורידו מס' הכנסה עוד איזה 30% ודלק בקיצור יוצא ממש לא הרבה.

אז לפני שאתם מתחילים להתעצבן תנסו להכנס גם לראש של הטכנאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובה

אם אתה יכול להרשות לעצמך תתחיל במחירים זולים.. שתבנה לעצמך קהל לקוחות נאמן אז תעלה את המחירים. אבל לא בהתחלה במיוחד לא ללקוח הראשון.

ובחיים אל תעבוד לפי שעה זה הדבר הכי מגעיל שיש. תעבוד פר תיקון. תכין לעצמך בראש מחירים של כל עבודה. למשל התקנת זה X סכום. וSPYWARES זה סכום X.

הבעיה מהניסיון שלי היא שלפעמים ניקוי וSPYWARES זה הרבה יותר כאב ראש מאשר להתקין מחדש את הוינדוס במיוחד כשמדובר במחשב אנטיקה

כך שהתקנת וינדוס שאמורה לקחת יותר כסף בעצם היא עבודה הרבה יותר קלה מאשר האפשרות השנייה , העיניין הוא שלפרמט זה הפתרון הכי קל החוכמה היא

לתקן את הבעיה ספציפית

אבל לא זו השאלה שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטכנאי שלי לוקח לי 50 לשעה,למרות שפעם הוא בא לסדר כמה דברים

ולהביא לי משחקים ולקח רק על המשחקים והוא היה אצצלי יותר משעה....

לדעתי עדיף להיות זול וטוב וככה יהיו לך יותר לקוחות,וגם אם תיקח קצת יחסית כשיש יותר לקוחות זה כבר שווה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...