אקספלורר 7 - עמוד 3 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אקספלורר 7

magus972

Recommended Posts

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

1. אני ממליץ לך לקרוא בבלוג של ASA, הוא מהצוות שאחראי על פיתוח FIREFOX, הוא מתייחס מדי פעם לדברים כאלו, בין היתר הוא דווקא התרשם לטובה מיכולת ה TABS של IE7 BETA....

http://weblogs.mozillazine.org/asa/

איפה בדיוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו שראיתי בכתבה ב-YNET והייתי חייב לשתף

אמנם, מספר דפדפנים, בהם Maxthon, Deepnet Explorer, Secure IE ו-Avant, שאינם אלא מעטפת של אינטרנט אקספלורר, משדרגים את הדפדפן הוותיק ומוסיפים לו יכולות. אך גם אם מאוד מתאמצים, אי אפשר להפוך כרכרה למכונית עתידנית של לקסוס.

לקוח מכאן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו יש כל מיני יתרונות לאקספלורר. למשל הוא מוריד כל מיני תוכנות ריגול בחינם למחשב!!!!! :yelclap:

מי לא רוצה תוכנות חינמיות בימים אלו???

יש לי בדיוק שלושה אתרים שאני צריך את האקספלורר בשבילהם, מעבר לזה פיירפוקס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יודע האם אחרי שמתקינים את Explorer 7, ניתן להסיר אותו ולהתקין בחזרה את Explorer 6? אני מניח שלא.

לפי מה שהבנתי, Explorer 7 עובד ב- XP רק עם Service Pack 2, כך שאני לא צריך לצפות שהוא יעבוד ב- 2000 SP4, נכון?

בכל אופן, לפי המראה הזוועתי של ה-GUI החדש של Internet Explorer 7, אין סיכוי שאני אתקין אותו. אני אשאר עם Maxthon שעובד על ליבה של Internet Explorer 6, עד שאני אצליח להתקין ב- את כל ה-Extensions הדרושים לחוויית גלישה קלילה ונוחה (Firefox בגירסה הבסיסית יותר מדי סגפני בשבילי).

ie7_wa.jpg

מישהו יכול בבקשה להסביר לי מה ה"גאון" שחשב על הממשק ההפוך של ה- Explorer 7?

מיקרוסופט כמובן יודעת מה הכי טוב בשבילנו, ולכן הם קיבעו את שורת הכתובת לחלק העליון של החלון, בלי יכולת לשנות את המיקום שלו.

בנוסף לכך, שורת הטאבים נמצאת מעל שורת התפריטים והלחצנים, במקום בשורה התחתונה שזה המקום הטבעי שלה (אני מקווה שאפשר לשנות את זה).

כמו כן, הגודל של הלחצנים הוקטן (למה?), והמיקום שלהם שונה והופרד למספר סרגלי כלים שונים במיקומים לא הגיוניים.

מי שחשב על ה-GUI הזה צריך, לפי דעתי, לרענן את הקורות חיים שלו (הוא יזדקק להם, בקרוב).

לגבי מי שאמר ש- זה לקסוס, בעוד ש-Maxthon ותחליפי ה-IE האחרים רחוקים מאחור, ממש טועה. כל מה ש- נותן לך זה שלדה של מכונית עם מנוע, ואתה צריך לעמול ולחפש Extensions (ולקוות שהם יתאימו לגירסה שלך) שיהפכו את למכונית חדישה ומאובזרת היטב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל לפחות אפשר למצוא אותם :)

בכל מקרה, תזכור שזה BETA.. עד שזה יצא, יעשו מה שהם יודעים ויציאו ממשק מעולה, ושיהיה אפשר לשנות הכל...

בכל מקרה, IE7 יצא רק ל WINXP SP2 ול LONGHORN...

כל מי שלא יתקין SP2, או שיש לו מערכת ישנה יותר כמו 2000 או 98/ME לא יוכל להתקין IE7....

WELCOME TO THE WORLD OF ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל לפחות אפשר למצוא אותם :)

ממש לא! עברתי על כל ה-Extensions שזמינים להורדה, ולא מצאתי Extensions עבור כל ה-Features שאני אוהב ב-Maxthon ומגיעים שם בברירת מחדל (אתה יכול לבטל את מה שאתה לא אוהב). ובנוסף לכך, חלק מה-Extensions שמצאתי לא מתאימים לגירסה 1.0.6, משום מה.

הפנית אותי ל-http://mozillazine.org, אבל אין לי ממש מושג איפה בדיוק אני יכול למצוא שם עזרה לגבי תאימות של Extensions. אשמח לקבל עזרה לגבי זה.

בכל מקרה, תזכור שזה BETA.. עד שזה יצא, יעשו מה שהם יודעים ויציאו ממשק מעולה, ושיהיה אפשר לשנות הכל...

לפי איך שאני מכיר את מיקרוסופט, הם חושבים שהם יודעים מה הכי טוב בשבילך, והם לא יתנו לך לשנות בדפדפן שלהם את כל מה שאתה רוצה (לפחות לא את ה-Features העיקריים, כמו מיקום סרגל הכתובת. הם טוענים שזה נעשה כך כדי להגביר את האבטחה של הדפדפן), כמו שאפשר לעשות ב-Maxthon וב-.

בכל מקרה, IE7 יצא רק ל WINXP SP2 ול LONGHORN...

כל מי שלא יתקין SP2, או שיש לו מערכת ישנה יותר כמו 2000 או 98/ME לא יוכל להתקין IE7....

WELCOME TO THE WORLD OF ...

כמובן, למה שהם יספקו תוכנות שמתאימות למערכות הפעלה ישנות?! אם המחשב שלך לא תומך ב- XP, אז לפי מיקרוסופט, אתה צריך לקנות מחשב חדש ולא להשתמש ב- 2000. ואם יש לך SP1, אז אתה חייב להתקין SP2. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ברור לי על איזה FEATURES אתה מחפש ?

דווקא אני זוכר שאפשר לשנות את ה TOOLBARS ב IE כמעט כמו ב EXPLORER, אפשר להזיז את הסרגל כתובות....

התכוונתי בפורומים של MOZILLAZINE

http://forums.mozillazine.org/viewforum.php?f=38

http://forums.mozillazine.org/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...