אקספלורר 7 - עמוד 2 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אקספלורר 7

magus972

Recommended Posts

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני דוקא חובב מקסטון ולא פייר פוקס

:xyxthumbs: בדיוק,פיירפוקס אומנם נוח אבל הוא לא מתאים לכל האתרים...

אגב,יש לי את הEXPLORER 7 על המחשב...אני אתקין אותו ונראה איך הוא עובד..:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען האמת אני בטא טאסטר רישמי של WIN64BIT

אבל זה כבר לא רלונטי כי יצא גירסת פאינל

ואני לא משתמש בו כי אין לי דריברים למודם ...

בכל מקרה מה שרשמתי על הליבה הלא רלונטית

התכונתי לליבה של הפאייר פוקס

הליבה של האינטרנט אקספלורר היא סופר רלונטית והכל האתרים בנוים בשבילה כיום

ומקסטון הוא דפדפן שמבוסס על אקספלורר :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר מזמן שכחתי איך נראה חלון של Internet Explorer. מוזר לראות חלון של Internet Explorer עם טאבים. לא נראה לי שזה יהיה טוב כמו Maxthon ו-.

אני משתמש ב-Maxthon, ולאחרונה התקנתי את 1.0.6, ויש לי אתו הרבה בעיות עם התקנה של Extensions שלא מתאימים לגירסה החדשה.

Firefox הוא דפדפן מאוד נחמד (אחרי שמצליחים להתקין את כל ה-Extensions, ועוד לא הצלחתי להתקין את כל ה-Extensions שאני רוצה), אבל זה ממש מעצבן שרוב האפשרויות שלו חבויות, ואין אליהן גישה דרך ממשק GUI. חוץ מזה, לא מצאתי Extensions עבור כל הדברים שאני אוהב מ-Maxthon.

ב-Internet Explorer יש חורי אבטחה, אבל הם מוציאים עדכונים, וגם Maxthon מוציא עדכונים משלו מדי פעם. לצורך העניין, גם ל- יש חורי אבטחה שמטופלים בגרסאות שיוצאות חדשות לבקרים.

דרך אגב, לכל אלה שבוכים שיש אתרים שלא עובדים ב-, אתם יכולים אולי להתנחם בכך שיש גם אתרים שעובדים ב-Firefox אבל לא עובדים ב- Explorer (מנסיון). לצורך כך, קיים Extension של Firefox עבור Explorer שמאפשר לפתוח קישור מ- Explorer ב-Firefox.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אני ממליץ לך לקרוא בבלוג של ASA, הוא מהצוות שאחראי על פיתוח FIREFOX, הוא מתייחס מדי פעם לדברים כאלו, בין היתר הוא דווקא התרשם לטובה מיכולת ה TABS של IE7 BETA....

http://weblogs.mozillazine.org/asa/

2. לגבי ה EXTENTIONS אכן מוזר, אני בטוח שאם תשוטט בפורומים של MOZILLAZINE.ORG או ב IRC CHANNEL תמצא פתרון מהיר לזה...

3. דווקא MOZILLAZINE.ORG פרסמו כתבה של איזה חברה, ששהשנה היו יותר פרצות אבטחה ב FIREFOX מאשר ב INTERNET EXPLORER, אך ב IE יש הרבה יותר פרצות שלא תוקנו עד היום (וזה כמות מספרית, בלי להתייחס לחומרתם).

http://www.mozillazine.org/talkback.html?article=7059

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...