המחשב החדש שלי מראה כוחו - Ultra-D/Venice3000/CorsairPC3200C2 - עמוד 5 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב החדש שלי מראה כוחו - Ultra-D/Venice3000/CorsairPC3200C2

SubX

Recommended Posts

• תגובות 91
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתם עילגים?זה היה רק על 2380 mhz אתה רוצה שהוא יוציא לך את העיניים החוצה עם 2700?בני הוא בן אדם מתחשב הוא לא עושה דברים כאלו.

תבקש ממנו והוא ישלח לך בפרטי טיפה כדי שתוכל לזיל ריר.חוץ מזה הזכרונות האלו טובים בהרבה מה-gskill...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם עילגים?זה היה רק על 2380 mhz אתה רוצה שהוא יוציא לך את העיניים החוצה עם 2700?בני הוא בן אדם מתחשב הוא לא עושה דברים כאלו.

תבקש ממנו והוא ישלח לך בפרטי טיפה כדי שתוכל לזיל ריר.חוץ מזה הזכרונות האלו טובים בהרבה מה-gskill...

dude WTF? הוא מתחשב בנו בכך שהוא לא מפרסם את התוצאות האמיתיות שלו לטענך? שאין לך מושג על מה אתה מדבר.. אל תדבר!

וTCCD זה TCCD, לא משנה אם זה קורסייר או GSKILL או משהו אחר. GSKILL בסטיקים של 256 בסטפינג טוב גם יביאו ביצועים דומים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא 'מת' על הוניס שלך הא.. ;)

סתם שאלות לידע כללי ..

*מה המטח הסביר לוניס עם OC ל 24/7 בקירור אוויר טוב ?

*אם המעבד מגיעה לXXXX MHZ במטח מסויים עם מסויים ואתה מחליף לו (לאחד טוב הרבה יותר ) יש סיכוי שהוא יגיע לאותם MHZ בפחות מטח ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתח סביר בקירור אוויר טוב זה נראה לי עד 1.65V

בקשר לשאלה של המתח=> לא, אין סיכוי כי זה כבר לא תלוי בקירור אלא בצריכת החשמל של המעבד -מה שכן, הוא יוכל כמובן להגיע רחוק יותר בזכות התקררות הרכיב הספציפי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

dude WTF? הוא מתחשב בנו בכך שהוא לא מפרסם את התוצאות האמיתיות שלו לטענך? שאין לך מושג על מה אתה מדבר.. אל תדבר!

וTCCD זה TCCD, לא משנה אם זה קורסייר או GSKILL או משהו אחר. GSKILL בסטיקים של 256 בסטפינג טוב גם יביאו ביצועים דומים

אני רואה שאין לך בכלל מושג על מה אתה מדבר,תנסה להביא 3.3v ל-gskill תראה מה יקרה,חח אני רוצה שתראה לי gskill שיעשה 680,בקיצר כשאתה לא יודע על מה אתה מדבר תסתום את הפה ואל תבייש את עצמך,לזכרון הזה יש שני גרסאות של tccd 4.1 ו-4.2.הגרסה של 4.1 אלו אותם השבבים כמו ב-gskill יתפחלצו אם יקבלו יותר מ-2.8 אבל 4.2 מקבלים 3.2 חופשי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...