מפרט לO/C {התלבטות לוחות אם} - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט לO/C {התלבטות לוחות אם}

none

Recommended Posts

בהתחלה חשבתי על ה2 גיגה הרץ אבל הבנתי של133 באס לא בטוח שאני יגיע איתו,

ולכן אני ככל הנראה ילך על ה1.8 GHZ ויעלה ל133 ויהיה לי 2.4 עכשיו שאלתי

היא כזו אני הולך על RDRAM 800 עכשיו הרטיו שלהם הוא 4 ואני יוריד אותו ל3 400 לעומת 399

האם אני ירגיש הבדל,

בקשר ללוח אם P4TE רציתי אבל אין בו כלום כמעט כלומר לא 2 לא ATA 133 (זה לא כל כך משנה)

ולא RAID וחשבתי אולי על 8IHXP 2 RAID ATA 133 ועוד כמה דברים נחמדים

והוא גם יועד לעבוד על FSB 533 איזה לקחת ?

תודה מראש ! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתחלה חשבתי על ה2 גיגה הרץ אבל הבנתי של133 באס לא בטוח שאני יגיע איתו,

ולכן אני ככל הנראה ילך על ה1.8 GHZ ויעלה ל133 ויהיה לי 2.4 עכשיו שאלתי

היא כזו אני הולך על RDRAM 800 עכשיו הרטיו שלהם הוא 4 ואני יוריד אותו ל3 400 לעומת 399

האם אני ירגיש הבדל,

בקשר ללוח אם P4TE רציתי אבל אין בו כלום כמעט כלומר לא 2 לא ATA 133 (זה לא כל כך משנה)

ולא RAID וחשבתי אולי על 8IHXP 2 RAID ATA 133 ועוד כמה דברים נחמדים

והוא גם יועד לעבוד על FSB 533 איזה לקחת ?

תודה מראש ! ;)

כמה דברים: לעשות OC לזכרון RDRAM זה כמעט דבר בלתי אפשרי, בשום פנים ואופן. אתה לא תצליח לעבוד איתו ב533 מגה"צ(זכרון PC800 RDRAM עובד ב400 מגה"צ, וזכרון 533 מגה"צ RDRAM זה הPC1066). לכן, לשם השגת OC יציב מאוד, אתה צריך לקנות לוח אם שתומך באופן רשמי במהירות אפיק של 533(133), ורצוי מאוד שהוא יהיה במידה ותרצה גם לעלות מעבר למהירויות הרשמיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה דברים: לעשות OC לזכרון RDRAM זה כמעט דבר בלתי אפשרי, בשום פנים ואופן. אתה לא תצליח לעבוד איתו ב533 מגה"צ(זכרון PC800 RDRAM עובד ב400 מגה"צ, וזכרון 533 מגה"צ RDRAM זה הPC1066). לכן, לשם השגת OC יציב מאוד, אתה צריך לקנות לוח אם שתומך באופן רשמי במהירות אפיק של 533(133), ורצוי מאוד שהוא יהיה במידה ותרצה גם לעלות מעבר למהירויות הרשמיות.

דבר ראשון תודה על התגובה, ודבר שני אני לא מתכוון לבצע O/C לזכרונות אם היית שם לב ציינתי שאני הולך להוריד את הרטיו של

הזכרונות ל3 (133X3) במקום 4 (100X4) עכשיו על איזה מהלוחות ללכת האסוס לא תומך באופן רשמי ב533 וגיגהבייט כן

אבל המליצו לי פה על האסוס למרות שלא מובן לי כל כך העניין , אז איזה לוח ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דבר כזה להוריד (או בכלל לשנות) מכפלה של זכרונות!

בכל מקרה היתרון המלא מהאוברקלוק לא יתקבל בלי העלאת מהירות הזיכרון בהתאם.

בטח שיש כזה דבר וחוצ'מזה גם הזכרונות ישארו על 400 הם עדיין יהיו יותר מהירים מDDR 333 שעבר O/C ומה לגבי

לוח האם איזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוסף, ה 850E מאפשר להריץ את הבאס ב 533מה"ז ובו זמנית את הזיכרון ב 400מה"ז (אסינכרונית) כך שאין לך בכלל מה לפחב מענין הזיכרון (חוץ מזה שזה לא ימצה את הפוטנציאל של המעבד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוסף, ה 850E מאפשר להריץ את הבאס ב 533מה"ז ובו זמנית את הזיכרון ב 400מה"ז (אסינכרונית) כך שאין לך בכלל מה לפחב מענין הזיכרון (חוץ מזה שזה לא ימצה את הפוטנציאל של המעבד).

כן את זה אני יודע אבל אין לי מושג איזה לוח כדאי לי לקחת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר, זה המבנה הארכיטקטורי של הלוח, מה גם שהלוח שאתה רוצה לקנות לא תומך רשמית ב533 ואתה תהיה בבעיה רצינית כי הPCI שלך יקפצו בMHZים גבוהים מדי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר, זה המבנה הארכיטקטורי של הלוח, מה גם שהלוח שאתה רוצה לקנות לא תומך רשמית ב533 ואתה תהיה בבעיה רצינית כי הPCI שלך יקפצו בMHZים גבוהים מדי...

הגיגהבייט תומך ב-133 ואפשר להעביר גם בבאס של 133 את הזכרונות לPC 800, אז הוא כדאי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...