זכרונות SDRAM - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זכרונות SDRAM

yotam.m

Recommended Posts

שמעתי שבDDR כשעובדים עם 3 סלוטים המהירות יורדת ל333MHZ האם זה נכון גם בקשר לעבודה עם 3 סלוטים בזכרונות SDRAM כמו שאני יודע המהירות בSDRAM היא 100MHZ האם זה יכול לרדת עוד לאנשהו? או שזה נשאר ולא משפיע?

לפני כמה שבועות שאלתי כאן בפורום על מעבד שבמקום 3GHZ כותב 1.71GHZ אמרו לי שזה הלוח והבנתי שזה הלוח רק רציתי לשאול האם המעבד שלי עובד בדיוק אותו דבר כמו מעבד 1.71GHZ או מהיר יותר?

את השאלה שלי הקודמת אפשר למצוא כאן

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=130053.0

בכל מקרה רק רציתי לדעת האם המעבד שלי עובד בדיוק כמו מעבד 1.71GHZ.

תודה רבה לכל העונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי שבDDR כשעובדים עם 3 סלוטים המהירות יורדת ל333MHZ האם זה נכון גם בקשר לעבודה עם 3 סלוטים בזכרונות SDRAM כמו שאני יודע המהירות בSDRAM היא 100MHZ האם זה יכול לרדת עוד לאנשהו? או שזה נשאר ולא משפיע?

לפני כמה שבועות שאלתי כאן בפורום על מעבד שבמקום 3GHZ כותב 1.71GHZ אמרו לי שזה הלוח והבנתי שזה הלוח רק רציתי לשאול האם המעבד שלי עובד בדיוק אותו דבר כמו מעבד 1.71GHZ או מהיר יותר?

את השאלה שלי הקודמת אפשר למצוא כאן

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=130053.0

בכל מקרה רק רציתי לדעת האם המעבד שלי עובד בדיוק כמו מעבד 1.71GHZ.

תודה רבה לכל העונים

לגבי השאלה הראשונה - זה תלוי בבקר הזיכרונות, איפה שהוא לא ממוקם.

לגבי SDRAM, לא ידוע על מגבלה כלשהי לגבי המהירות בעת שימוש ב-3 הסלוטים.

לך, לפי הלינק שהבאת, יש לוח אם שתומך SDRAM ולא SDRAM "רגיל".

הבעייה שלך היא שלוח האם תומך ב-133 או 100 MHz FSB בלבד.

אמנם מצויין שלוח האם תומך במעבדי פרסקוט - אך הכוונה היא למעבדי Celeron D שמגיעים עם 133MHz FSB.

מאחר והמכפלות במעבדי נעולות, ולוח האם שלך לא מאפשר הגעה ל-200MHz FSB - נוצר לך המצב הנוכחי שבו המעבד שקנית פועל במהירות נמוכה מזו שיועד לה.

לשאלתך לגבי מהירות המעבד - זה פשוט כמו שזה נשמע; המעבד שלך פועל כמו מעבד זהה לשלך רק במהירות 1.7GHz כי זאת המהירות שלו כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...