בדיקת טמפרטורות בmsi geforce 6200 - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בדיקת טמפרטורות בmsi geforce 6200

mathan

Recommended Posts

ממ תודה! הוספתי אותך..אני כבר אדבר איתך...

ובנצ'מרקים?

ב3dmark 05

2281..אבל אני חושב שאני יכול יותר..

ב03

5201, סביר יחסית..לא?[יחסית ל6600 רגיל..אני יודע שאני לא קרוב עדיין לג'יטי...]

לא הרצתי תוכנות אחרות, אם יש לכם משהו מומלץ, שלא יקח יותר מדי זמן, אין לי בעיה להריץ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר לי לבאס אותך.. אבל וה6200 לא משהו....

לידטק וגיגהבייט יותר טובים להפיכות לgt ואוברקלוק יותר גבוה... פשוט ראיתי הרבה נושאים בפורומים שונים.. ואנשים אשכרה הצליחו להגיע לרמה של gt כמעט

עם הכרטיסים האלו.. במיוחד לידטק.

בעיקרון, ל6200 של לידטק, יש את הזכרונות שהכי קרובים מבחינת מהירות לgt.....

אני מקבל מחר את הכרטיס... אני יפתח לו תצינורות ובנוסף יש לי טוב, אני יריץ בנצ'ים ואפשרסם פה.. מקווה להצליח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממא כרגע, עם הקירור המקורי לא הצלחתי להגיע רחוק..

יציב על 450/620, ובערך 2200..ב05..ו5200 פלוס מינוס ב03

אפשר לעלות יותר בלי שיהיו ארטיפאקטים, ואולי באמת לסחוט ממנו 2500, אבל אין לי כסף להחליף אותו אם הוא ימות, ועדיין אין אישור לקנות כמו שצריך...אבל אז המחשב יכול לזרוק אותי באמצע משחק..וזה מעצבן..לא נורא, מספיק לי ככה..חח

והמפרט בחתימה..

3000+ venice בקצת יותר מ2000 מגה הרץ..אני עוד לא סיימתי לשחק עם זה..חחח עוד מעט ההורים יאשרו תקציב לקירור כמו שצריך, ואז נוכל להוציא ממנו עוד..

ממ באמת אמרו לי שעדיף לידטק או גיגה בייט, אבל זה מה שהיה בחנות..ורציתי לקחת את זה במקום..לא לחכות להם..כי הם אמרו שה יכול לקחת עוד איזה שבועיים..ולא היה לי סבלנות לחכות, כי בחנות אחרת חיכיתי שבוע למעבד, וכשהוא הגיע , נגמרו הכרטיסי מסך..

לקחתי את הmsi והצלחתי לפתוח את הצינורות..האובר קלוק באמת לא בשמיים, אבל בינתיים זה מספיק..עד שיהיה אחר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממא כרגע, עם הקירור המקורי לא הצלחתי להגיע רחוק..

יציב על 450/620, ובערך 2200..ב05..ו5200 פלוס מינוס ב03

אפשר לעלות יותר בלי שיהיו ארטיפאקטים, ואולי באמת לסחוט ממנו 2500, אבל אין לי כסף להחליף אותו אם הוא ימות, ועדיין אין אישור לקנות כמו שצריך...אבל אז המחשב יכול לזרוק אותי באמצע משחק..וזה מעצבן..לא נורא, מספיק לי ככה..חח

והמפרט בחתימה..

3000+ venice בקצת יותר מ2000 מגה הרץ..אני עוד לא סיימתי לשחק עם זה..חחח עוד מעט ההורים יאשרו תקציב לקירור כמו שצריך, ואז נוכל להוציא ממנו עוד..

ממ באמת אמרו לי שעדיף לידטק או גיגה בייט, אבל זה מה שהיה בחנות..ורציתי לקחת את זה במקום..לא לחכות להם..כי הם אמרו שה יכול לקחת עוד איזה שבועיים..ולא היה לי סבלנות לחכות, כי בחנות אחרת חיכיתי שבוע למעבד, וכשהוא הגיע , נגמרו הכרטיסי מסך..

לקחתי את הmsi והצלחתי לפתוח את הצינורות..האובר קלוק באמת לא בשמיים, אבל בינתיים זה מספיק..עד שיהיה אחר..

אחי אז תעשה מה שאני עשיתי עד שתחליף קירור

קח מאורר 80ממ ותשים מתחת לכרטיס שיעשה רוח עליו

ואני יכול לעזור לך בקשר למהירות הזיכרונות שתגיעה רחוק יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה מספיק?!?! זה כלום... אנשים מגיעים ל2700-3000 ב

3dmark05

היית צריך לחכות תאמין לי.. אם אתה יכול תאפס את הכל.. תזדכה עליו בחנות.. תגיד שהלוח שלך לא מזהה לא יודע למה ומה...

הם לא יאמינו אבל יהיו חייבים לזכות אותך... אם הם רוצים שתרכוש שם בעתיד... אבל זה תלוי כמה זמן יש לך אותו.. אם זה יותר משבועיים.. אכלת אותה.

אני אישית עם 9500pro סטוק הגעתי ל2002 ב3dmark05 ......... אתה מבין.... שזה כרטיס ששווה 400-450 כרגע כשווי שוק...

עריכה: אני במיוחד קונה את הכרטיס עם טוב (6200 לידטק) על מנת להופכו ל6600GT לפחות....

אני מקווה שאני יגיד ל3000 לפחות... אם לא כל זה לא היה שווה..... :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה מספיק?!?! זה כלום... אנשים מגיעים ל2700-3000 ב

3dmark05

היית צריך לחכות תאמין לי.. אם אתה יכול תאפס את הכל.. תזדכה עליו בחנות.. תגיד שהלוח שלך לא מזהה לא יודע למה ומה...

הם לא יאמינו אבל יהיו חייבים לזכות אותך... אם הם רוצים שתרכוש שם בעתיד... אבל זה תלוי כמה זמן יש לך אותו.. אם זה יותר משבועיים.. אכלת אותה.

אני אישית עם 9500pro סטוק הגעתי ל2002 ב3dmark05 ......... אתה מבין.... שזה כרטיס ששווה 400-450 כרגע כשווי שוק...

עריכה: אני במיוחד קונה את הכרטיס עם טוב (6200 לידטק) על מנת להופכו ל6600GT לפחות....

אני מקווה שאני יגיד ל3000 לפחות... אם לא כל זה לא היה שווה..... :D

אתה צודק

ותירוץ טוב להחלפה הוא להגיד שהיציאה לטלויזיה לא פועלת

חחחח

חבר של אחי עשה זאת לKSP והחליפו לו

ואני עם ה6200 שלי כבר מגיעה ל3500 ואם ראני מחליף אז התוצאה תעלה בעוד איזה 300 נקודות לפחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק

ותירוץ טוב להחלפה הוא להגיד שהיציאה לטלויזיה לא פועלת

חחחח

חבר של אחי עשה זאת לKSP והחליפו לו

ואני עם ה6200 שלי כבר מגיעה ל3500 ואם ראני מחליף אז התוצאה תעלה בעוד איזה 300 נקודות לפחות

תוצאה יפה!! :yelclap: :yelclap: :yelclap:

על איזה קלוקים אתה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוצאה יפה!! :yelclap: :yelclap: :yelclap:

על איזה קלוקים אתה?

בינתיים עם הסטוק

550/700

ומעבד על 1.8@2.2GHZ

אני לא מיתכוון ליקנות גז חחחחחחחח[

הלוואי עליע כזה תקציב

אני מיתכוון ליקנות את הקירור של זלמן

ואז עם הקירור לזיכרונות ושינוי תיזמונים מקווה להגיעה ל570/800

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הMSI דווקא מקום שלישי לOC ב6200:)

אתה יכול למשוך עוד בליבה אחי, אולי גם עוד טיפה בזכרונות.

בעקרון HWGEEK לימד אותי איך לשנות תזמונים ואחרי שינוי אני יכול להגיע מאוד רחוק אבל אני צריך VMOD וספק חדש למה אני ב770 ובשביל שלא יהיה ארטיפקטים אני צריך להוריד ל300 פשוט אין מספק מתח.

ד"א אחי לא אמרתי לך אבל הורדתי מהירות ל725 וליבה על 475 ואין ארטיפקטים בכל מקרה רק השינוי תזמונים ל 2.5NS העלה לי 150 נקודות ב03 ו05 טוב אין לי כוח לבדוק:|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...