בדיקת טמפרטורות בmsi geforce 6200 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בדיקת טמפרטורות בmsi geforce 6200

mathan

Recommended Posts

שלום!

קניתי את הgeforce 6200, ופתחתי בו את הצינורות, והכל עבד חלק..המחשב זיהה אותו כ6600, 6600gt בשביל הדיוק..חחח

ועכשיו התחלתי עם הOC..אבל זה מסובך. כשאני מעלה את המגה הרצים,  ומריץ הכל בסדר, וזה עובד יציב. אבל אם אני משחק, אז במגה הרצים מסויימים המחשב יכול להתקע/להתכבות/ סתם לזרוק אותי מהמשחק. הבנתי שזה מהתחממות של הכרטיס[ אני עדין משתמש בקירור שקיבלתי איתו], כרגע ב450/630 ואני חושב שהוא יציב...אני רוצה למצוא את הגבול, אבל קשה לעשות את זה, כי בדיקה ב3dmark עוברת חלק, אבל אחרי חצי שעה של משחק, ולפעמים קצת יותר, הוא יכול לזרוק אותי מהמשחק..או להפעיל את המחשב מחדש..הבנתי שזה קורה מחימום של הכרטיס, ואני לא מוצא איך לבדוק את הטמפרטורה שלו במנוחה כדי שאני אוכל להעריך לכמה הוא יגיע במאמץ, ולפי זה בערך לכוון את ההמהרה שלי..

מקווה שהבנתם, ותודה לעוזרים!

ד"א, בריבה טיונר  לא מופיע לי שום דבר בקשר לטמפרטורה, וגם לא באברסט, הבנתי שצריך להיות משהו GPU אבל אני לא רואה משהו שקשור לGPU וטמפרטורה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו מהפורום יודע איך לפתוח את החיישן, חפש פה ותמצא את הבחור.

בקשר ל 3D, יש אפשרות להריץ את זה בלופים, תריץ איזה 5 לופים ותבדוק את התוצאה אם היא נמוכה מדי זה סימן של ארטיפקטים ושטויות אם המחשב מתכבה .. .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ חשבתי על להריץ את זה..אבל זה בעצם כמו לשחק..זה גם יעשה בעיות אחרי חצי שעה אם הטמפרטורה תעלה יותר מדי..

אז אני מעדיף לשחק..חח..לפחות נעביר את הזמן בצורה מעניינית..גם ככה אני לא מתכנן להתקדם בסאן אנדראס..אני סתם מעביר את הזמן..חחח

מה שמצאתי בחיפוש זה משתמש בשם mrbig והוא כתב משהו שהוא צרב את הביוס או משהו..אין אפשרות אחרת? אני לא רוצה להסתבך עם זה..כי תקציב לכרטיס מסך חדש אין לי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מממ אוקיי..חח..אז נצרוב את הביוס..יש למישהו מדריך? או הסבר קטן? משהו? ממש מדכא לשבת עם כרטיס במגה הרצים מסויימים בלי לדעת אם זה המקסימום שלו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל בינו לבין הGT הוא רק הזכרונות והקירור.

כיצד לפתוח את החיישן?

תוריד את התוכנה NIBITOR.

תשמור את הביוס של הכרטיס בעזרת תוכנה חיצונית או זו שבאה עם הכרטיס.

תפתח את הביוס של הכריטיס עם NIBITOR ותעבור לכרטייסית טמפ', שם תסמן V על 6600GT טמפ' טריק ותשמור את הביוס החדש מבלי לשנות שום דבר אחר.

צרוב את הביוס בחזרה לכרטיס.

כנס לדרייברים, אוורסט, תוכנות - יש לך טמפ'.

80~ יהיה לך ארטיפקטים.

450/630 זה נמוך בOC.

תתחיל להעלות בקטנה כל 5 ותעלה קודם ליבה ואחר כך , כלומר תגיע למקס בליבה ואז תמצא אחרת כשיש לך ארטיפקט אתה לא יודע מה להוריד ומוריד את שניהם.

תריץ 3dmark03 בלופים של 2-3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שהוא עדיין לא ברמה של הgt ושהאובר קלוק עדיין לא משהו..אבל אני עובד על זה..

והגעתי למסקנה שהוא גיטי כי בכל מקום שכתוב את השם של הכרטיס מסך הוא gt..

ותודה על ההסבר.! אני אנסה את זה עכשיו...

אבל אני לא כל כך מכיר תוכנות לשמירת ביוס..למישהו יש תכנה שהוא ממליץ עליה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שהוא עדיין לא ברמה של הgt ושהאובר קלוק עדיין לא משהו..אבל אני עובד על זה..

והגעתי למסקנה שהוא גיטי כי בכל מקום שכתוב את השם של הכרטיס מסך הוא gt..

ותודה על ההסבר.! אני אנסה את זה עכשיו...

אבל אני לא כל כך מכיר תוכנות לשמירת ביוס..למישהו יש תכנה שהוא ממליץ עליה?

זה לא הג'יטי תסתכל איזה קלוקים עלובים למה נראה לך שזה ג'יטי? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיק להיות קטנוני, זה סתם אופציה לשנות את השם. בדר"כ עושים את זה רק אחרי שמגיעים לקלוקים של GT בכל מקרה, זה רק משנה את השם ולא שום דבר אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא שיניתי את השם או משהו..פשוט אחרי הפיחת צינורות[מה שכן אמור להיות הבדל לא? זה מביא אותי למצב של 6600 רגיל..נכון?] זה כתב לי במקום 6600 הוא כתב 6600GT...לא משנה..אז נגיד שזה 6600 רגיל..וננסה לעשות ממנו ג'יטי אמיתי!

ועכשיו לצריבת ביוס..

קראתי על זה קצת..

אם אני משנה רק את החיישן טמפרטורה..אני יכול לעשות איזשהו נזק? יש סיכוי אפילו קטן שמשהו ישתבש אם אני אגע רק בחיישן טמפרטורה?

די מפחיד אותי..ואם כתוב באתרים שכדאי לגבות את הביוס קודם, זה לא אומר שאפשר לעשות נזק? מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העריכה עצמה של הביוס אם תיכנס רק לטמפ' ותסמן V ואז תשמור דבר רע לא יקרה.

מה שכן בזמן הצריבה עצמה תהליך שלוקח כ- דקה שתיים אם משהו יקרה למחשב - ריסטרט, כיבוי נפילה.

הכרטיס שלך יהיה בלתי שמיש ותצטרך להשיג כרטיס מסך PCI E ודרכו לצרוב מחדש את הביוס.

אם תשנה מתחים ו/או מהירות שעון סתם אתה יכול להרוס לגמרי את הכרטיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העריכה עצמה של הביוס אם תיכנס רק לטמפ' ותסמן V ואז תשמור דבר רע לא יקרה.

מה שכן בזמן הצריבה עצמה תהליך שלוקח כ- דקה שתיים אם משהו יקרה למחשב - ריסטרט, כיבוי נפילה.

הכרטיס שלך יהיה בלתי שמיש ותצטרך להשיג כרטיס מסך PCI E ודרכו לצרוב מחדש את הביוס.

אם תשנה מתחים ו/או מהירות שעון סתם אתה יכול להרוס לגמרי את הכרטיס.

נכון מאוד

אם אינך רוצה להיסתכן אז אל תעשה זאת

וקודם תיבדטק בחוברת ההואות של הכרטיס שלך אם יש לך תוכנה לצריבת הביוס דרך הווינדוס

בטוח צריך ליהיות רשום שם

הצריבה לא תיהיה מסוכנת ולא תיגרום נזק אם אתה לא תשנה מתחים ומהירויות שעון בתוכנה והמחשב לא יכבה בזמן הצריבה

אבל תיזכור!-צריבת ביוס מבטלת אחריות!

אז אם אתה רוצה OC אז פשוט קנה קירור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...