חלב - עד כמה באמת חשוב? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חלב - עד כמה באמת חשוב?

Aviram

Recommended Posts

רציתי לדעת עד כמה באמת חשוב לשתות חלב.

כמו העצה הידועה, שחשוב לשתות כוס חלב כל יום, זה באמת עד כדי כך חשוב?

אני נער מתבגר, ותמיד באו לי די הרבה פצעים על הפנים, אני לא מדבר הרבה הרבה, הכוונה אחד או שניים, אבל בתדירות גבוהה יחסית.

עד שהבנתי שזה בא בעיקבות החלב שהייתי שותה (לא הייתי שותה כל כך הרבה, כשהייתי אוכל דגנים וכו'). בכלליות אני לא אוכל שוקלד, ככה שאני בטוח שזה רק החלב.

באמת הפסקתי לשתות חלב ושום פצע לא הגיע, אולי פעם ב-. אז אני מפחד שבאמת חבל שאני לא שותה חלב, כי אם זה מאוד חשוב לעצמות וכל זה.

אני יודע שאתם לא רופאים אבל בכלליות, זה חשוב לשתות הרבה חלב? זה חשוב לגדילה וכו'?

אפילו עצות יספיקו לי.

תודה (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MandariNa עם אתה לא יודע על תדבר, חבר שלי אמא שלו רופאה היא אמר שעם אתה אוכל שוקולד הסיכוי שתקבל פצע בגרות חדש בבוקר גדל.

והיא אמרה שמי שמעשן זה טוב לישתות חלב כי זה מנקה ת'ריאות [גם גרעינים].

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הקטע של שוקולד עושה פצעים בפנים זה מיתוס. אמא קמצנית שלא רצתה לקנות לנער\ה המתבגר\ת שיש לה בבית.

אין ממש קשר בין תזונה ואקנה.

שתה חלב, זה בסדר. כוס תספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MandariNa עם אתה לא יודע על תדבר, חבר שלי אמא שלו רופאה היא אמר שעם אתה אוכל שוקולד הסיכוי שתקבל פצע בגרות חדש בבוקר גדל.

שתדע חיל הרפואה קבע ע"פ מחקרים שהם ערכו : סיגריות מועילות לעור הפנים... אבל מזיקות לכל דבר אחר לא שאכפת לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תגיד לאמא שלו שתתמקד בתפקיד שלה ושלא תחשוב שהיא יודעת הכל!

דיי נמאס כבר מ"אמא שלי רופאה" "אבא שלי רופא" ... סבא שלי אלוהים אז מה..

כל רופא מתמחה בתחום שלו ..

שוקולד זה מיתוס. כל הפצעים האלה קשורים להורמונים ולא למה שאתה אוכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתם אולי שרפואה זה לא מדיוק ? יכול להיות שאדם א' רגיש לזה יותר מאדם ב' כמו שיש אנשים שאלרגים למשהו ואחרים לא וכמו שיש אנשים שיש להם הרבה פצעים ויש שלא

ובחזרה לנושא , דווקא לפי המחקרים האחרונים חלב לא כלכך בריא... נו טוב עד המחקר הבא לפחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתם אולי שרפואה זה לא מדיוק ? יכול להיות שאדם א' רגיש לזה יותר מאדם ב' כמו שיש אנשים שאלרגים למשהו ואחרים לא וכמו שיש אנשים שיש להם הרבה פצעים ויש שלא

ובחזרה לנושא , דווקא לפי המחקרים האחרונים חלב לא כלכך בריא... נו טוב עד המחקר הבא לפחות

מסכים איתך.

גם אני שמעתי משהו על חלב שהוא לא כל כך בריא לגוף, לך תדע מה יגידו עוד 5 שנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי רגישות גבוהה לחלב ואני כמעט לא נוגע בכל דבר שיש בו חלב, אני בן 18 היום, מקווה שזה לא יזיק כל כך... מה שכן הגוף צריך סידן ממקור כלשהו.

ושוקלד מאיץ חצ'קונים, אני שמתי לב לזה בעצמי... בקושי יש לי חצ'קונים, פעם בהרבה זמן יוצא אחד די קטן אבל כשאוכלים הרבה שוקולד אז זה מאיץ את זה מאוד.

ואני לא יודע אם זה בגלל הסוכר או הקקאו או החלב (אני מאמין שזה לא החלב).

וד"א גם בחלב יש סוכר (לקטז).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתיעץ עם מומחה תזונה. לא כדאי להתייעץ עם רופאים שלא מתמחים בזה

אתה יכול להתייעץ גם עם אחות טלפונית אני חושב אבל אני לא יודע אם היא תעזור לך תקשר *2700

אם היה בך קצת היגיון לא היית מתייעץ בפורום מחשבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית פעם הייתי מקנח את האף המון. אני חושב שמאז שהורדתי את הכמות (הייתי שותה שוקו כל יום והפסקתי. אבל אני עדיין אוכל מוצרי חלב) אני מקנח אותו פחות. בקיצר- כן, חלב לא תמיד טוב.

ובקשר לסידן- אפשר להשיג אותו מהרבה מקורות אחרים (תרד ודברים כאלה). יש ספרים שהם זה מפורט. וכמובן שתזונאי יכול להמליץ לך על תפריט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...