סוף סוף זה כאן - הפתרון הסופי לבעיית ה-VPU Recover !!! - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סוף סוף זה כאן - הפתרון הסופי לבעיית ה-VPU Recover !!!

BneXt

Recommended Posts

כמו ש-AMIT ציין, כבר עשיתי ביטול ל-VPU RECOVER כשהייתי עם דרייברים מקוריים של ATI וזה לא עזר.

ניסיתי כמעט הכל, וכלום לא עוזר:

*התקנתי מחדש את כל הדרייברים של הלוח אם, ואחריהם של הכרטיס מסך (פעם של ATI ופעם של OMEGA. בשניהם לא נעלמה הבעיה). רק לציין שאחרי שהסרתי את הדרייברים השתמשתי בתוכנה DRIVERCLEANER ב-SAFE MOD. חשבתי אולי יעזור.

*החלפתי את הדרייבר של של הכרטיס קול שמובנה על לוח אם NF7 באחד של REALTECK. זה פתר לי בעיה מסויימת ב-SA, חשבתי זה יעזור גם כאן!

*בדרייברים של ATI עשיתי ביטול ל-VPU RECOVER, לא עזר. של OMEGA מבטלים ישר, עדיין לא עזר.

*ניסיתי לעשות מה שפותח התרד הציע במדריך, אבל אצלי לא מופיע שלב מסויים שאותו ציינתי מקודם!

מה נשאר עוד לעשות חוץ מלהחליף כרטיס מסך לאחד של NVIDIA! בקושי יש לי כסף, ואוכל אולי לקנות 6200 בעוד חודשיים-שלוש. פעם אחרונה שאני מתקרב לחרא של ATI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כמו ש-AMIT ציין, כבר עשיתי ביטול ל-VPU RECOVER כשהייתי עם דרייברים מקוריים של ATI וזה לא עזר.

ניסיתי כמעט הכל, וכלום לא עוזר:

*התקנתי מחדש את כל הדרייברים של הלוח אם, ואחריהם של הכרטיס מסך (פעם של ATI ופעם של OMEGA. בשניהם לא נעלמה הבעיה). רק לציין שאחרי שהסרתי את הדרייברים השתמשתי בתוכנה DRIVERCLEANER ב-SAFE MOD. חשבתי אולי יעזור.

*החלפתי את הדרייבר של של הכרטיס קול שמובנה על לוח אם NF7 באחד של REALTECK. זה פתר לי בעיה מסויימת ב-SA, חשבתי זה יעזור גם כאן!

*בדרייברים של ATI עשיתי ביטול ל-VPU RECOVER, לא עזר. של OMEGA מבטלים ישר, עדיין לא עזר.

*ניסיתי לעשות מה שפותח התרד הציע במדריך, אבל אצלי לא מופיע שלב מסויים שאותו ציינתי מקודם!

מה נשאר עוד לעשות חוץ מלהחליף כרטיס מסך לאחד של NVIDIA! בקושי יש לי כסף, ואוכל אולי לקנות 6200 בעוד חודשיים-שלוש. פעם אחרונה שאני מתקרב לחרא של ATI.

ניסית לחזור לדרייברים קודמים כמו שאמרתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסרתי את הדרייבר הקודם והתקנתי את CATALYT 4.7 של ATI. הפעלתי את המשחק, ושוב המשחק נתקע בשלב שציינתי אותו קודם.

אז נכנסתי להגדרות של ATI, ושיניתי את הכרטיס מסך שיעבוד על X4 במקום על X8, ונכנסתי שוב למשחק. הפעם המשחק לא נתקע, ועלה לי החלון שבו אני יכול לבחור את ה"חשבון" שבו אני ארצה לשחק. רק אני לא יכולתי ליצור שום חשבון כי המשחק היה מאוד איטי והוא לא הגיב ללחיצת העכבר. אחרי שתי דקות ווינדאוס מזער את המשחק ושוב יצאה לי ההודעה של VPU RECOVER!

אז החלטתי שוב לבטל את האפשרות של VPU RECOVER בדרייברים של הכרטיס מסך, רק שהפעם במקום שתצא לי הודעת שגיאה של VPU RECOVER כשאני במשחק, פשוט הופיע לי חלון כחול שאחריו הייתי צריך לעשות ריסטרט.

עכשיו אפשר להגיד באמת שכבר ניסיתי את כל האפשרויות, ושום דבר לא עובד.

אני מוותר בנתיים על הדמו, ועל קניית המשחק.

מתחיל לעבוד עוד שבועיים, ותוך חודשיים-שלוש אחסוך מספיק כסף לקניית מחשב חדש, שהפעם כרטיס מסך של רק. ATI זה חרא של דבר :s07:.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה די דפוק לקנות כרטיס של בגלל הבעיה הזאת

ונגיד שיצא X950XT PE נגד 7800U וה X950 יותר טוב בבאנצ'ים

אז מה תיקח כרטיס של בגלל בעיה מפגרת שבכל רגע נתון אפשר לפתור

אותה אם הם משקיעים בדריברים

לדעתי HWzone צריכה להוציא מכתב רשמי ולרשום את הבעיות ויכול להיות שהם יתיחסו לזה ברצינות

כי אנחנו מאין טום חומרה ההישראלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין אחריות על הכרטיס, נגמרה מזמן.

ערכת השבבים הכוונה היא לכרטיס הקול וכו' שעל לוח האם? אם כן, אז יש לי של NVIDIA (לוח אם NF7).

אני לא מעוניין לקנות כרטיס יקר של ATI, שכל פעם כשאני רוכש משחק חדש אני אמור להתפלל שהמשחק יעבוד על הכרטיס בלי שום בעיה! אני לא צריך את הדאגה הזאת בכלל. אני רוצה כרטיס שהמשחקים יעבדו עליו בלי שום תקלות, וגם לא מעוניין בחברה שמזניחה תקלה ידועה ולא שמה קצוץ על הלקוחות שלה שנתקלים בבעיה הזאת!

וגם אם כרטיס של ATI, שמקביל לכרטיס של , עוקף בכמה נקודות אז לא איכפת לי: , ובלי דאגות מיותרות.

מצאתי עבודה, אז תוך חודשים משער שאני רוכש מחשב חדש עם 6800GT ;D.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין אחריות על הכרטיס, נגמרה מזמן.

ערכת השבבים הכוונה היא לכרטיס הקול וכו' שעל לוח האם? אם כן, אז יש לי של NVIDIA (לוח אם NF7).

אני לא מעוניין לקנות כרטיס יקר של ATI, שכל פעם כשאני רוכש משחק חדש אני אמור להתפלל שהמשחק יעבוד על הכרטיס בלי שום בעיה! אני לא צריך את הדאגה הזאת בכלל. אני רוצה כרטיס שהמשחקים יעבדו עליו בלי שום תקלות, וגם לא מעוניין בחברה שמזניחה תקלה ידועה ולא שמה קצוץ על הלקוחות שלה שנתקלים בבעיה הזאת!

וגם אם כרטיס של ATI, שמקביל לכרטיס של , עוקף בכמה נקודות אז לא איכפת לי: , ובלי דאגות מיותרות.

מצאתי עבודה, אז תוך חודשים משער שאני רוכש מחשב חדש עם 6800GT ;D.

אתה יודע מה אתה צודק בכל מילה ומילה

היום זה הגיע לשיא

שיחקתי ב GTA:SA עשיתי כמה משימות ולא שמרתי שמתי לב שהמחק זז בקטיעות טסתי כדי לשמור

ואופ נתקע המחשב המזדיין בגלל הבעיה הזאתי

עשיתי ריסטארט הלכתי לשחק כלום לא נשמר

עשיתי משימה אחת וכבשתי מלא שטחים(אני בין המשימות האחרונות)

פתאום יש מסך שחור לאיזה 30 שניות חזר טסתי כדי לשמור ברגע שבאתי לשמור

נתקע המחשב בגלל הבעיה המזדיינת הזאת

ברגע הזה הדריבר של ATI כמעט גרם לשבור את כל המחשב

התחרפנתי כמעט שברתי את המקלדת האלחוטית שלי על המסך

וכתבתי להם מכתב אם מלא קללות וכמה שאני שונא את הדריברים שלהם חח

אתה צודק אם הם לא יתקנו את זה אני בהחלט ישקול לעבור ל NVIDIA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקללות והתלונות שתשלח לא יזיזו להם, כבר המון שלחו והם עדיין לא תיקנו את הבעיה.

אל תשקול לעבור ל-, פשוט תעשה את זה וזהו בפעם הבאה שתקנה כרטיס מסך. זאת פשוט חוצפה מצד ATI להתעלם מהתקלה הזאת שרבים מהלקוחות שלה נתקלים בה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקללות והתלונות שתשלח לא יזיזו להם,  כבר המון שלחו והם עדיין לא תיקנו את הבעיה.

אל תשקול לעבור ל-, פשוט תעשה את זה וזהו בפעם הבאה שתקנה כרטיס מסך. זאת פשוט חוצפה מצד ATI להתעלם מהתקלה הזאת שרבים מהלקוחות שלה נתקלים בה.

אמן איזה אתר חומרה ענק כמו טום חומרה או ANANDTECH

ידווחו עלזה ו ATI יעשו משהו :please:

וזה מה שתכוונתי בפעם הבאה לעבור ל NVIDIA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתם אולי שיש אצלכם בעיה ספציפית? לי ה VPU מופיע אך ורק כאשר אני באובר קלוק  ומריץ דברים כבדים, ברגע שביטלתי את זה, המסך נתקע לכמה שניות והכרטיס חוזר למצב סטוק.

הייתי מציע לבדוק את הכרטיס שלכם במחשבים אחרים לפני שאתם זורקים טענות באוויר

להוא שכתב שהוא שלח מכתב מלא קללות, אתה מרגיש גבר? :nono: אתה יודע שבגלל אנשים כמוך  חוסמים ישראלים מכל מני מקומות בעולם? (הייתה איזו חנות בארה"ב שפעם שלחה לישראל דברים אבל בגלל שאיזה ישראלי דביל התחיל לקלל אותם, הם הפסיקו לתת שירות לישראלים, סוף מעשה במחשבה תחילה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...