בעיה מעצבנת באינטרנט! - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה מעצבנת באינטרנט!

KF

Recommended Posts

שלום לכם חברה! אני זקוק לעזרתכם....

אוקיי אז יש לי מספר בעיות:

1)התנתקיות מידיי פעם (כל יום)

2)החץ הירוק שליד ההתחל פתאום נעלם לו ואני לא יכול להתחבר.....(רק אם אני מפעיל מחדש אני יכול להתחבר)

3)הבעיה הכי מעצבנת היא שלא משנה באיזה משחק רשת אני משחק כל 5-7 דקות יש לי בעיות CONNECTION ......

עכשיו בבעיה מספר 3 יש כמה פתרונות למשל ב WARCRAFT 3 AND CALL OF DUTY המשחק נעצר ל5 דקות ורושם לי CONNECTION INTRUPPTED

ואז אחרי 10 שניות המשחק חוזר לעצמו ואני ממשיך לשחק ואחרי 5-7 דקות שוב זה קורה וכו......

אבל במשחק 2 אני מצליח לשחק 5 דקות (ואני יודע כבר מה הבעיה כי זה קורה בכל המשחקים) ואז פשוט אני רואה את ההודעה

CHACK YOUR CONNCTION OR YOU HAVE PROBLEM WITH YOUR CONNECTION.... ואז פשוט המשחק יוצא ומגיע לתפריט הסרברים....

כלומר הוא לא נשאר במשחק עצמו כמו כל המשחקים הקודמים ובעצם אני לא יכול לשחק ברשת...... לפחות עם המשחק הזה (אחרי שקניתי אותו וגם די וי די)

ועוד משהו ששחכתי להגיד לכם זה שאם אני מזיז את המודם (שנמצא ליד המחשב שלי כמובן) או מרים אותו הנורית הכתומה נכבאת ואז בעצם אני לא יכול להתחבר עד שהיא תידלק בחזרה.... ואני מדבר אפילו אם אני מרים אותו אז הנורית נכבאת...

אוקיי עכשיו אני רוצה להגיד לכם שהשקע של החיבור נמצא 2 מטר מהמחשב שלי (והוא עובר מסביב לחדר מתחת לשטיח ואז הוא מתחבר למודם שנמצא ליד המחשב שלי כמובן) עכשיו האם זו יכולה להיות הבעיה? ? ?

נ.ב

החלפתי חברת וגם עדיין הבעיה ממשיכה.......

אני חושב שהמודם תקין לחלוטין!

תודה לכל העוזרים ! :'( :'( :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מודם ...

אבל מודם זה מודם קצת יותר גדול ואין לי מקום לשים אותו.....

קיצר לפני כמה חודשים אבא שלי התקשר איליהים והם אמרו שזה לא הגיוני לגבי המודם..... אם אנחנו רוצים... הם ישלחו טכנאי ב99 שקל........

אז בסוף עזבנו את זה כי לא היה לי באטלפילד 2...

קיצר מה עושים אולי יש איזה פיתרון לפני שהם באים ?..?...?

האם זה יכול להיות בגלל השקע שנמצא כל כך רחוק ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם התקלה היא באשמתם (חיווט, בעיות מודם, פילטרים, כל דבר שקשור לזה) אתה לא אמור לשלם אפילו שקל גם אם הוא בא מאילת במיוחד בשבילך עם מטוס.

אתה אמור לשלם את ה100 שקל רק אם זאת בעיה שנגרמה על ידי הלקוח ולא באשמתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין שגם המודם.... פתאום החץ הירוק נעלם כזה.... ואז שאני מנסה להתחבר... זה רושם:

שגיאה 691 ואז זה רושם באנגלית לבדוק עם הסיסמא בסדר והשם משתמש..... בלה בלה...

אז במקרים כאלו או שאני עושה הפעל מחדש למחשב או שאני מוציא את הכבל מהמודם ואז החץ חוזר בצבע אדום... ואז אני מחכה עד שהוא יהיה ירוק..

ואז הוא מתחבר.....

וגם נגיד אם המודם זז או שאני מרים הנורה נכבאת.....

יש אולי פיתרונות או משהו ?

האם זו בעיה במחשב ???? אין לי בעיה של תוכנות ריגול או וירוסים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע רגע

יש לכם מודם ?..?

עד שיבוא הטכנאי זה רק שבוע הבא נכון ?

אין מצב שצריך לקדוח שקע יותר קרוב למחשב נכון ? כי אין לי מקום בחדר לקדוח .... (בעיקר ליד המחשב שיש קיר גבס)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי את זה.. וזה עדיין לא עוזר...

יש מצב שזה השקע בקיר שהוא 2 מטר מהמודם או שהמודם לא טוב...

צריך לבוא אליי טכנאי שבוע הבא ולבדוק...

נ.ב

החלפתי פילטרים בכל הבית איזה 100 פעם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...