ה 6800LE שלי מת (לאחר תוצאה מכובדת של 4794) - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ה 6800LE שלי מת (לאחר תוצאה מכובדת של 4794)

pumbatal

Recommended Posts

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הבורג מורכב משלוש חלקים

מוט אמצאי שיוצא מאחורי הכרטיס ותופס אותו (כמו כליפסים של תושבת 775 / חיבור של היטסינק של צ'יפסט)

קפיץ (יש לי)

תופסן חלול שמחזיק את הבורג (יש לי)

מסתבר שהחיבור יכול רק לרדת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח איך שאני מכיר את ההרגשה הזאת ;D ... אתה עושה משהו "נועז" עם המחשב ופתאום הוא לא עולה !... אין כלום !... מסך שחור ! אני אשקרה יכול להרגיש את הלב שלי נופל לתחתונים ואת דפיקות הלב שמתחילות לעלות ...

פעם עיקמתי בטעות קטנה את השיניים של המעבד החדש שלי בעזרת הזלמן הענק, אני וחבר במשך שעה שלמה מנסים לישר אותם עם כל האמצעים שמצאנו לנכון כבר חישבתי את הנזק (1650ש"ח) אך לבסוף הוא הצליח להכנס :P אך האימה... והשקט והשלווה שאחרי הסערה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחח הרגת אותי עלק "פחם" אחלה מחשב יש לך יש כאלה שאין מחשב תמיד תזכיר את זה לעצמך ואחי אתה לא צריך להציע 100 ש"ח לך לכל חנות מחשבים שיש לך במקום הוא יביא לך את במקסימום 10 ש"ח :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

תשאל כל אחד פה בפורום, המחשב שלי זבל ושום דבר לא יעזור, אני צריך להתפשר על איכות נמוכה בפרוזן ת'רון רק בשביל לארח משחקים עם אנשים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעיה אחי קח בורג אחר מהכרטיס מסך לך לחנויות כמו ace או חנויות כאלו תשאל נציג או מוכר שם אם יש להם את אותו בורג וזהו

הבעיה היא שזה לא סתם בורג, זה ניט כזה מיוחד עם קפיץ שיש רק ל ...

אתה לא יכו לשכפל את זה זה כזה פלסטיק עם ניט מתקפל כזה שננעץ בכרטיס מאז משחרר לחץ כדי שלא יזוז הבורג...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

אני אולי "פראייר" אבל אני מקבל 5700 ב 3DMARK05 ומשחק RIDDIK על 1024X768 עם AAX8

ואתה לא מגרד את ה 3K

שב בלול ותתיל ביצים

:smile1:

נ.ב

למר אחראי משמעת פורומים שלום

הבחור בעל התגובה מעל זו עיצבן אותי (כן זה ילדותי לרדת לרמה הזאת אבל...)

זכותי להוציא את הכסף שלי (שאני עובד בשבילו) על מה שבה לי

ולא כל אדם ישר הוא "פראייר" (תפיסה ישראלית שפוגעת בכולם)

ואם כל אדם היה ישר לא היה בעיה להחליף חלקים בכלל והיו נותנים יותר אחריות

לשיכום דעתכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...