מחפש מצלמה דיגטלית תקציב 2000+ - ש"ח - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מצלמה דיגטלית תקציב 2000+ - ש"ח

FroggeR

Recommended Posts

שלום אני מחפש דיגטלית בערך בקציב של 2000 ומשהו שקל

בנתיים ראיתי את ניקון 7900 והיא נראית לי מעולה משיהו יכול לתת לי פידבאק עליה?

ולמישהו אולי יש אחרת להמליץ שהיא משתלמת יותר במחיר ובאיכות?

דבר נוסף אם אפשר גם טיפים קטנים בזיכרון למצלמה בכלליות מי המומלצים לכל ומה ההדלים בינהם כי ממש אין לי מושג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית אהבתי מאוד את הניקון 7900 שזה קומפקטי

אבל אם זום גדול משפר גם את האיכויות של הצילום אם כן אפשר גם דגמים גאלה...

אני יודע שקיים Z5 Z3 רק שמעתי שהאיכיות של הצילום של המצלמה לא טבוות ביחס למחיר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שזום ישפר את איכות התמונה?

זה זום זה רק מקריב...

מה שבטוח זה לא משפר... זה הורס טיפה כי זה אופטיקה... תמיד עדיף להתקרב פיזית מאשר לעשות זום

והאיכות של הZ3 והZ5 בהתאם למחיר...

איכות סבירה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יותר טוב בה?

קראתי כמה תגובות בזאפ עליה וקודם כל הרבה רשמו שיש לה עינים אדומות וגם שהאיכוית לא משהו... ואני יודע שניקון טובים בעינים אדומות.

אין לי בעיה להשקיע יותר מכמה שהם שוות השאלה אם יש ליקרות יתרון יותר גדול מאשר יותר MP כי אני יותר מ5 אני פשוט לא צריך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

,אתה לדעתי קצת מבלבל םה בין כמה דברים...

במקרה של A95 היא טובה יותר מה Z5 והZ3 מבחינת איכות תמונה...

אבל ישנם כמה דברים שאין ל A95 ושיש לה Z3 Z5 כמו מייצב תמונה וזום גדול..

עכשיו השאלה המתבקשת היא מה אתה מחפש במצלמה כי זרקת כאן שמות של מצלמות שכל אחת טובה בתחום אחר.( 7900 מעולה בתחום הקומפקטיות ,הA95 טובה מאד בתחום המצלמות "חצי מקצועיות " בגלל האפשריות צילום ידני שיש לה.)

האם אתה מחפש מלצמה ביתית רגילה או שאיתה אתה יכול לעשות קצת יותר מסתם לצלם במצב אוטומטי ?

האם חושב לך הזום (כלמור שיהיה זום גבוהה)?

בהצלחה. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי אני מחפש קטמפקטית כי הזום ממש לא חשוב לי אין לי בעיה שיהיה יותר אבל עדיין לא חשוב לי בלי או עם..

ובקשר למצלמה בנתיים אני צלם ביתי... אני אוהב לשחק באפשרויות ויש סיכוי גדול שאני אלמד יותר על המצלמה ברגע שאני אקבל אותה ואני אתחיל ללמד לתפעל אותה גם ידני אז בגלל זה אני מחפש חצי מקצועית איכותית שאני אדע שאם אני ארצה לעשות תמונות טובות יהיה לי טובה לעבוד איתה..

עכשיו לפי מה שכתבת אני מבין שה A95 יותר מקצועית מבחינת איכות התמונות וה5900\7900 טובות יותר בקומפקטיות. 5900 זה רק אוטומטי? אפשר אולי שיראו לי את ההבדל בין שתי המצלמות אם למישו יש אתר ככה אני יוכל להחליט הכי טוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהמצלמה עשוייה מפלסטיק שלא ממש אהבתי את הקטע הזה... חוץ מזה איכות התמונה שלה שווה משהו? הבנתי גם מהביקורת בזאפ שהיא אוטמטית לחלוטין והסרטונים הם רק של 10 שניות שאלה דברים שאני ממש לא מחפש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהמצלמה עשוייה מפלסטיק שלא ממש אהבתי את הקטע הזה... חוץ מזה איכות התמונה שלה שווה משהו? הבנתי גם מהביקורת בזאפ שהיא אוטמטית לחלוטין והסרטונים הם רק של 10 שניות שאלה דברים שאני ממש לא מחפש..

לאיזה אתה מתכוון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...