צבא או מחשב יקר ?!? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צבא או מחשב יקר ?!?

rtr

מה אתם ההיתם בוחרים במקומי ?  

702 הצבעות

1. 1. מה אתם ההיתם בוחרים במקומי ?

• רק קרבי אין על מה לדבר
    • בטח שמחשב+אוטו
    • בעיה שלך ;)

Recommended Posts

• תגובות 206
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אא גם אתה מאלה שחושבים שאנשים שבאים חצי שעה ביום מרמים בדיל של סיגריה תורמים לצבא כולך צעיר

וגם אני הייתי אמור ללכת בקרבי רק שהצבא דפ... אותי ומאז ירד לי מכול הצבא המז... הזה וראיתי הרבה אבל הרבה אנשים שרצו קרבי ולא הלכו או שהיו בקרבי והשתחררו ותאמין לי כולם התחרטו אחרה זה כי הצבא נתן להם ז...

ואם אתה רוצה אני מוכן לעשות איתך סקר

אתה לוקח פה דוגמאות קיצוניות מדי!

יש הרבה תפקידים של "ג'ובניקים" שהם תורמים למדינה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרבי.

אין לך מושג כמה הצבא משנה מפתח תאדם , לדעתי זה פשוט חובה לכל אזרח במדינה הזאת .. עזוב אותך מחשב אתה תראה שאחרי שתתגייס אתה כבר לא תיגע בו , זה פשוט לא יעניין אותך יותר ..

אוטו ? סבבה , אז נחכה עוד 3 שנים ? לאן אתה ממהר ? תאמין לי ששום מחיר בעולם לא יוכל לקנות לך את מה שתרוויח בשירות שלך , המצבים שאליהם תיקלע , כל הסבל (וכן אתה תעבור המון ממנו) שתעבור ותתגבר עליו , כל החוויות הטובות והרעות , החברים לכל החיים , Priceless .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ זו החלטה קשה.

אוטו או קרבי...

בעצם לא אוטו-קרבי.

אני אומר שתתגייס למה שאתה רוצה. אם אתה רוצה קרבי, תפדאל!

אוטו אתה תוכל לקנות אח"כ במענק סיום שירות (למרות שעדיף ללכת לאוני' עם זה).

מה אתה רוצה, עבודה ג'ובניקית משעממת ואוטו, או עבודה מסעירה שלא רק תיתן לך ערך סנטימנטלי, אלא גם ערך מוסף של התבגרות.

קרבי זה הדבר הכי מבגר שקיים.

בקיצור- אני אומר תתגייס למה שאתה רוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אתייחס כאן למובנים הנפשיים והחברתיים, רק לכמה דברים שכדאי לקחת בחשבון

אם אתה לא תהיה קרבי, וכמו שאמרת רוב הסיכויים תהיה מ"כ (או משטרה צבאית או משהו בסגנון שדורש פרופיל סביר אבל לא לוחם) אף אחד לא מתחייב שיהיו לך יציאות טובות, אפילו יש סיכוי שהיציאות שלך יהיו דומות לשל קרביים, ככה שמחשב בשווי 12K יאבד את הערך שלו מהר מאוד כשתראה אותו פעם בשבוע-שבועיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך להחליט לבד כל אלה פה שמביאים עצות זה או זה כבר מפירים את חוק הבסיסי של הבאת עצות  :nono: לא אומרים מה אתם חושבים אלה נותנים לבן אדם להחליט לבד

דבר ראשון תחשוב מה אתה רוצה ? אחרי זה תחשוב על ההורים שלך למשל מה יכול לקרות לאמא שלך אם היא תשמע שבאזור שאתה משרת הייתה התקלות ויש נפגעים בקרב כוחותינו ואיך אתה תוכל להמשיך בשלך אחרי זה  ? תחשוב מה כל דבר יתרום לך  השירות על כל השלכותיו כקרבי ? כלא קרבי ? ותחליט לפי דעתי המחשב לא אמור בכלל להוות נקודה למחשבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...