windows longhorn retail name = windows vista hahahah - עמוד 3 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

windows longhorn retail name = windows vista hahahah

cyber_nvidia

Recommended Posts

מה בדיוק מצחיק ?

זה שאני CCNA CCDA CCNP AND CCSP וגם MCSE 2003 וגם NETWORK+ AND LINUX+

או מצחיק שאתה לא יודע אפילו חצי ממה שאני יודע ? או אתה צוחק בגלל חוסר ידיעה של מה בכלל הם חצי מה-CERTIFICATIONS שיש לי ?

טוב נו מה אני מתווכח עם חבורה של ילדים בני 12 שאני להם מושג וכנראה לא יהיה להם מושג מה ה-CERITIFCATIONS שלי..

טוב נו לא נורא תחזרו לשחק CSS

MCSE 2003 זה כלום לדעתי אבל להשיג CCNP ו CCSP נראה אותכם ועל כמה וכמה שאין לכם מושג מה זה ...

רק אומר על הרמה של הפורום....

וואלה דווקא לא תליתי אף אחד מהתעודות שלי , אך ה-CERTIFICATIONS שלי הביאו לי משרה שבה אני משתכר ביותר כסף בחודש  מאשר אתה וההורים שלך עושים בשנה

כל הכבוד, אני בטוח שאמא מאוד גאה בך. נרשמת לפורום רק כדי לנסות לעשות רושם על אנשים? אני מודה שזה עדיף על ערסים עם ניאון מתחת לאוטו ומזרחית ברמקולים שעולים כמו הבית שלהם, אבל גם אנשים כאלה אנחנו לא אוהבים בפורום.

הרמה של הפורום בסדר גמור, תודה רבה. אנשים כמוך שנרשמים רק כדי לנפנף בתארים שיש להם (או שהם מדמיינים שיש להם), הם אלה שמורידים אותה. ודי מוזר לי איך עברת כל כך הרבה בחינות ואתה עדיין מתקשה בניסוח של משפטים קצרים, שלא לדבר על קריאה של חוקי הפורום, שבפעם האחרונה שבדקתי, היו קצת פחות ארוכים ומסובכים מחומר הלימוד ל-CCNP.

אני מציע שתחזור לעבודה שלך שבה אתה מרוויח כנראה מליונים ולא תבזבז את זמנך היקר בלנסות להוכיח לכל העולם כמה תותח אתה. חבל, רק על עשר הדקות שהשקעת בכתיבת תגובות בפורום כנראה שהפסדת כמה אלפי דולרים.

להבא, אם יש לך חדשות לספר לנו, אתה מוזמן לפתוח דיון בצורה תרבותית ונאותה, לפי כללי הפורום, להשתדל לא להתנשא מעל כל העולם ואמא שלו ואולי הדיון יחזיק קצת יותר זמן.

וכן, למי שתהה, מיקרוסופט הכריזה ש-LH תיקרא , אבל אני מניח שזה לא השם הסופי (כמו ש- היתה לפני כן Whistler ועוד לפני כן Neptune).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...