windows longhorn retail name = windows vista hahahah - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

windows longhorn retail name = windows vista hahahah

cyber_nvidia

Recommended Posts

VISTA או לא , זאת הפעם הראשונה שאני לא ממש מחכה למערכת החדשה ולא מתלהב.. כי באמת עושה עבודה טובה (למי שחייב לעבוד עם MS כמובן) והמערכת החדשה רק תדרוש יותר ויותר משאבים, כרטיס מסך חזק יותר, מעבד חזק יותר, עוד .. למי יש חשק לזרוק כל פעם את המחשב לזבל לפי הקריזות של מיקרושיט ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב נו מה אני מתווכח עם חבורה של ילדים בני 12 שאני להם מושג וכנראה לא יהיה להם מושג מה ה-CERITIFCATIONS שלי..

טוב נו לא נורא תחזרו לשחק CSS

MCSE 2003 זה כלום לדעתי אבל להשיג CCNP ו CCSP נראה אותכם ועל כמה וכמה שאין לכם מושג מה זה ...

רק אומר על הרמה של הפורום....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תארים תארים תארים ...

בלה בלה בלה .

הסמכות במיקרוסופט זה נחמד , הסמכות בסיסקו זה נחמד , נשאר לך עוד RHCE , RHCA , ואז תוכל למלא את כל הקיר.

עם התעודות שלך תנפנף מול המעסיק הבא שלך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד אתה מפגר או משהו? :kopfpatsch:

נרשמת לפורום של ילדים כדי להתלהב עליהם שאתה יותר חכם מהם או שאתה גבר כי אתה מרוויח הרבה כסף?

באמת שאני לא מבין מה היתה המטרה שלך כשלחצת על כפתור ה'הצטרפות'.

פשוט פתאטי לאיזו רמה בן-אדם יכול להתדרדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחיי בנאדם אתה צריך עזרה נפשית. שמע לי, תקנה בובה שנראית כמו בן אדם ופשוט תתחיל לספר לה על התארים שלה במקום לספר לנו. אני בטוח שאתה היית בגיל שלנו לא ידעתי כלום חוץ מלשחק כדורגל. ללכת ללמוד כל אחד יכול בוא נראה אותך לומד לבד בלי עזרת מורה או משהו כמו כולם כאן. ודרך אגב זה אחד הפורומים הטובים ביותר בארץ ויש כאן אנשים מאוד מבינים בתחום המחשבים ובטוח שגם יותר ממך... אני בטוח שאפילו לי שאני בן 15 יש לי מה ללמד אותך. ומה אתה חושב שאתה מעליב אותנו שאתה קורא לנו בני 12? רק מראה על הרמה שלך. בכל מקרה אם משעמם לך אז כאן זה לא המקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

cyber_nvidia, עם כל הכבוד לך וההתרים שלך, בעברית עד כמה שזה נשמע מוזר... :kopfpatsch:, עדיין יש צורך שאדם תהיה גם קצת צניעות. ואם נחזור לנושא שהתחיל את הוויכוח, תגובתך לבקשה, המוצדקת מאוד לטעמי, לביסוס כלשהו למידע שאתה מספק. כמו כל חדשה שמתפרסמת, גם למידע שאתה מביא בפורום יש צורך בביסוס כלשהו, שכם אני יכול להחליט שאני מיידע את כולם בכך ש- ביטלה את מערכת ההפעלה (rotfl.gif )והיא לא מתכוונת להוציא חדשה עד 2010, ואני מאמין שבמקרה כזה גם אתה תרצה ביסוס כלשהו, אז אנא ממך :).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו הבן אדם אידיוט. קראתי הייתי בשוק איזה חרא של בן אדם נרשם לפורום.

אבל ברצינות רגע, מה הרעיון לקורא לו vista? כאילו היה פעם altavista cracks או משהו כזה... אז יענו הם עוזרים לנו לזכור מאיפה להוריד crack לwindows מה ניסגר איתם... חוץ מזה מה רע בlonghorn? איזו סיבה יש להם להחליף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

cyber_nvidia, אם היית קורא את הכותרת של הדיון שלך ואת תוכן התגובה הראושנה שלך בדיון היית בהחלט מבין שאתה היחיד שאשם בכך שהדיון הזה הפך לצחוקים עליך. אם היית רוצה דיון רציני היית מוצא איך להתנסח בכותרת ובתוכן ההודעה.

אה, ועצה חינם לחיים, אתה לא חייב לנופף לכל אחד בפרצוף בתעודות שלך ובכישורים שלך, זה לא עושה על אף אחד רושם. אם אתה רוצה להוכיח לאנשים שאתה טוב, חכם ומשכיל אתה יכול לתרום הרבה אם ממש תסייע לאנשים בפורום ותעזור להם לפתור קושיות שקשורות למשל במערכת הפעלה על דורותיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו הבן אדם אידיוט. קראתי הייתי בשוק איזה חרא של בן אדם נרשם לפורום.

אבל ברצינות רגע, מה הרעיון לקורא לו vista? כאילו היה פעם altavista cracks או משהו כזה... אז יענו הם עוזרים לנו לזכור מאיפה להוריד crack לwindows מה ניסגר איתם... חוץ מזה מה רע בlonghorn? איזו סיבה יש להם להחליף?

vista=מראה, מחזה, נוף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שם קצת מוזר... וגם לא קליט משום מה כמו לונגהורן.

יותר מידי אותיות אחרי שהתרגלנו ל 95 98 ME ןXP או NT.

כנראה הם חשבו על LONGHORN וראו בו בגלל התכונות שלו... מראה (== VISTA)

אבל זה באמתלא שם מוצלח.

אגב, Cyber_Nvidia,

הבנו שלמדת הרבה בחיים שלך, אבל כל זה טוב ויפה, ולא שווה בערכו לתואר אקדמאי, למרות שהרבה קיצורים זה דווקא מרשים (ואני יכול לתת לך רשימה של 1000 קישורים).

תכלס את אף אחד לא מעניין שיש לך את כל התעודות האלה, וזה גם לא ממש קשור לזה ששמעת שהשם של הWINDOWS יהיה VISTA

זה לא סוד... לכל מי שיש קצת סקרנות או מטיייל קצת באתרים בחול היה יכול לשמוע על זה, ובלי כל התעודות שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנו שלמדת הרבה בחיים שלך, אבל כל זה טוב ויפה, ולא שווה בערכו לתואר אקדמאי

thank you!

סוף סוף מישהו אמר את זה

מהנדס יכול לנגב את הת*ת עם כל הדיפלומות שלך שלא שוות כלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...