מה קורה אם פותחים את דלת המיקרוגל בזמן חימום/הפשרה? - עמוד 3 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה קורה אם פותחים את דלת המיקרוגל בזמן חימום/הפשרה?

Gosha

Recommended Posts

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חחחח...אין לך מה לדאוג, פשוט יש ברקע כל מיני בני 13 משולהבים מדי...

הייתי בטוח שרואים ברקים קטנים כאלה.

פעם הכנסתי צלוחית עם ציפוי זהב כזה למיקרו והתחילו להופיע על ברקים קטנים בזמן החימום, אז הוצאתי מהר והיו כתמים שחורים בציפוי הזהב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההסבר שנתנו פה לגבי החימום הוא לא מדוייק.

המיקרו גורם לחימום המזון על ידי כך שהוא גורם בערזת הקרינה למולקולות המים להתחכך והחיכוך יוצר חום שמחמם את המזון,

בלי קשר לזה שהגוף לא סתם יתחמם מכיוון שאני ניסיתי פעם להכניס עכבר למיקרו והוא פשוט התפוצץ אחרי חצי דקה! אין לי שום הסבר לתופעה הזו...

אבל זה כנראה גם מה שקורה עם ביצה לא מבושלת שמכניסים למיקרו, היא מתפוצצץ על הכול, כנראה זה קשור להתקרשות של החלבונים .

אז ככה אני מניח שכל כלי הדם יתפוצצו לך בחשיפה ממושכת לקרני מיקרו..

תקנו אותי אם אני טועה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מתפוצץ בגלל התרחבות של הגזים בגוף שלו .. לא בגלל שום חלבונים ...

עכשיו תשווה בין הגודל של עכבר לגודל שלך.. ותגיד לי כמה זמן לדעתך אתה צריך לעמוד מול מיקרוגל בשביל שהוא יחמם אותך (את כולך, שזה בכלל בלתי אפשרי) עד למצב שזה יקרה (רמז- גם אחרי חודש לא).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגיד הראש שלך מול המיקרו והוא מקרין את הקרינת מיקרו על הראש זה יחמם לך את המוח די מהר, ובטח שדי מהר יגיע לטמפרטורה של 40 מעלות,

שזה הטמפרטורה שהחלבונים נקרשים בה, ואחרי זה אני לא חושב שתהיה חי, גם אם הגוף שלך לא היה חם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

ציטוט של אחד המרצים שלי (אחלה מרצה ואחלה בנאדם, רק יש לו לפעמים יציאות חבל"ז!): "הבעייה הכי גדולה בחיל האוויר זה איך למנוע מהמטוסים לעלות באש..."

מתוך הסבר על תרמודינמיקה של תגובות כימיות, חימצון של אלומיניום...

אה לא.. סרטן לא נגרם מחימום, אחרת היית מקבל סרטן כל פעם שהיית מתקלח במיים חמים, יושב באוטו סגור, או מדליק לעצמך את היד (אם משעמם לך).

והדבר הראשון שיהרס בגוף ממיקרוגל הן העיניים, לא הדם. (הכל יתחמם בו זמנית, אבל הנזק נעשה בסדר בו אני רשמתי בהודעה הקודמת שלי).

חימום דרך העור כמעט ולא מתרחש, בגלל כל מיני מנגנוני הגנה, לדוגמא, העובדה שהדם שלנו הוא בופר, ושינוי טמפ' פשוט מזיז את מצב שיווי המשקל בין החומצה לבסיס- החום "נבלע" בתגובה ולא גורם לשינוי הטמפ' של האיברים. שריפת היד ( :screwy:) גורמת להרס הרקמה... החימום זניח.

גלי מיקרו מחממים את האיברים בצורה ישירה, וגם חימום של 2 מעלות יכול להיות מסוכן. אדם שיש לו חום של 41 מעלות מת. ה"סטנדרט" זה 37 מעלות, ותחשוב של איך אתה מרגיש כשיש לך חום של 39 מעלות... מחלה יכולה לגרום להפרעה בבופר של הדם ובגלל זה הטמפ' עולה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

רגע אז מה קורה כשאתה מחמם מרק במיקרוגל ואתה מסתכל בתוכו (דרך הזכוכית) כדי לראות אם הוא מתחמם...אתה גם יכול לקבל סרטן בתחת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...