מה קורה אם פותחים את דלת המיקרוגל בזמן חימום/הפשרה? - עמוד 2 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה קורה אם פותחים את דלת המיקרוגל בזמן חימום/הפשרה?

Gosha

Recommended Posts

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טעייה מלשון טעות לא תהייה מלשון לתהות(מה שמכונה: "המממממממממממממממממממממממ...").

לא התכוונתי בהכרח לטעות.

אבל אם אתה לוקח את זה לכיוון הזה.. שיהיה ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד מהמיקרוגל הראשון היה מנגנון הגנה .. מה לעשות שלא סומכים על אנשים בקטע הזה...

כמה דברים בקשר לזה:

מיקרוגלים לא מייצרים קרינה מייננת, לכן הסיכוי להווצרות סרטן היא אפסית, וגם לא מוכחת. התדר של המיקרוגל, מאוד קרוב לזה של הפלאפונים מהדור השני והשלישי, ואפילו יותר קרוב לתדר של מכשירי , מה שעוד יותר צריך להסיר לך ספק לגבי היווצרות סרטן, רוב הסיכויים שאם יהיה לך סרטן מקרינה, זה לא יהיה דווקא מהמיקרוגל (אפילו שההספק שלו הרבה יותר גדול). גם ההספק של המיקרוגל לא כזה מרשים, עבדתי עם מכשירים שמייצרים קרינה פי 1000 יותר חזקה, בתדרים גבוהים יותר, למיטב ידיעתי אין לי סרטן :hat: (תמיד רציתי לעשות ניסוי ולראות כמה זמן יקח לי לבשל ביצה.. אבל לא יצא לי בסוף).

אגב, לשים אלומניום על הראש, בזמן שהמיקרוגל משדר והדלת פתוחה, יעשה הרבה יותר נזק. בנוסף לנזקי הקרינה (עוד מעט אסביר מה הם), אתה גם תחשמל את עצמך, ואפילו תבעיר להבות על הראש.

בקשר למה שהמיקרוגל יעשה לך - בדיוק מה שהוא עושה לאוכל... יחמם אותך... זה הכל.. יהיה לך ממש חם... כמובן שאם תעשה את זה הרבה זמן, התאים בגוף שלך ימותו. הסדר אגב הוא עיניים, זרע ואז המוח. יענו לפני שאתה תהפוך להיות צמח, אתה תספיק להתעוור ולעבור עיקור :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתכת (האלומיניום) אמורה להחזיר את הקרינה, כשאתה שם מתכת במיקרו, הוא מחזיר את הקרינה ושורף את המיקרו מבפנים.

הסרטן נגרם ביגלל החימום של האיברים הפנימיים... ע"י הקרינה, גם של הפלאפון וגם של המיקרו, במיקרה והוא מקרין עליך... רק הבעייה היא, שכשפותחים מיקרו ישן בעת החימום, הבית שלך נחרב בפיצוץ גרעיני! בהירושימה לא נפלה פצצה אמריקנית, זה היה הניסוי הראשון של מכשיר המיקרוגל!

אגב, דבר ראשון שהמיקרו יחמם בגוף הוא הדם, אחר כך את העיניים (או שזה יהייה בו זמנית, בכול מיקרה לא נעים...). במילים אחרות, אתה תשרף מביפנים, ולא ישאר אפילו תא אחד בשביל זיהוי גנטי של הכתם השחור.

בהצלחה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה לא.. סרטן לא נגרם מחימום, אחרת היית מקבל סרטן כל פעם שהיית מתקלח במיים חמים, יושב באוטו סגור, או מדליק לעצמך את היד (אם משעמם לך).

והדבר הראשון שיהרס בגוף ממיקרוגל הן העיניים, לא הדם. (הכל יתחמם בו זמנית, אבל הנזק נעשה בסדר בו אני רשמתי בהודעה הקודמת שלי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...