8i945G PRO מול 8i945P PRO והאם אצטרך להתקין מערכת הפעלה מחדש? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

8i945G PRO מול 8i945P PRO והאם אצטרך להתקין מערכת הפעלה מחדש?

bennyma

Recommended Posts

יש לי בורד של גיגהבייט  GA-8I915P Dou ומסיבות מצערות (אל תשאלו) אני צריך להחליף אותו. יש לי התקנה מסודרת ומלאה של WIN עם גיבויים והכל.

אם אני עובר לבורד GA-8I945P Pro עם אותו CPU, והכל נשאר אותו דבר (כ. מסך, זכרונות, HD וחומרה אחרת) חוץ מהבורד שהוחלף (915 ל-945).

מה הסיכוי שההתקנה הקיימת של תעלה ואפשר יהיה לטפל בשדרוג והחלפת דרייברים? האם לצפות למסך כחול והתקנה של המחשב מחדש?

אנא עזרו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא תלוי בשום מזל

זה יעבוד בלי בעיה, וזה ודאי.

אתה סגור על זה שהציפסט על הבורד החדש (945 במקום 915) פלוס העובדה שבקר ה-RAID שונה לא ישגעו את ה-XP עד כדי התקנה מחדש.

אגב ברור לי שעדיף להתחיל מחדש על מחשב נקי, אבל אין לי זמן להתעסק כרגע בהתקנה מחודש של המחשב. בעתיד הקרוב אולי. מה שני צריך זה להמשיך לעבוד מאיפה שהפסקתי פלוס התאמות היכן שצריך.

יש לך נסיון בדברים האלו?

אגב בעבר עברתי מבורד P4P800 לג'יגהבייט 915 זהה לזה שאני נאצץ לשחלף והתוצאה מסך כחול שחייב התקנה מחדש לגמרי. חשבתי שאולי אם אותו יצרן, יש סיכוי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה על הפיצול, אבל חשבתי שמדובר בנושא אחר משאלת החלפת הבורד.

לגופו של עניין, ההפרש בינהם במחיר זניח, מה עדיף G או P? ואם מציעים את שניהם באותו מחיר, איזה לקחת?

(יש לי 6600, כך שיש לי כבר כרטיס מסך...).

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים,

למרו האופטימיות ששררה, לאחר העלייה (באותה תצורה למעט שינוי הבורד) המחשב נתקע ב-blue screen תוך כדי עליית הWIN . זה נכון גם לעלייה רגילה וגם ל-SAFE MODE. אני יכול להכנס אל ה-RECOVER CONSOLE.

יש למישהו רעיונות לפני שאני מפרמט ומתקין מחדש הכל?

HELP? ANYONE?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה בוט כאשר הדיסק של ה בפנים (כמובן שתדאג בביוס שהוא ניגש קודם כל ל CD )

תתקין כרגיל ואז הוא יגיד לך שמצא שכבר מותקן ויתן לך מספר אופציות. אחת מהן תהיה REPAIR.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...