מה יש לכם?מה יש לכם? מה יש לכם? הרשמי! - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה יש לכם?מה יש לכם? מה יש לכם? הרשמי!

moonjib

Recommended Posts

• תגובות 133
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ולמה אתה לא אומר את שלך ? אתה מרחם עלינו?

לא ממש מרחם. אני פשוט לא חש צורך "להתלהב" במערכת שלי. אני פרסם אולי כשאני לא יהיה אחרי מסיבה עם פול אלכוהול :silly:

בכל אופן, אני גם לא רוצה כל כך לפרסם כרגע כי המערכת סטריאו ככל הנראה תעבור שינוי אחד לכל הפחות בזמן הקרוב (מעבר לכבלים לרמקולים ותלייה נכונה של הסונקסים בקירות) וזה החלפת הרמקולים. אני כרגע בשלבים של מכירת הרמקולים ובאותו הזמן גם מחפש את הזוג שיקרוץ לי יותר מכל למוזיקה שאני שומע (שזה בהחלט קשה לספק אותי בנושא הזה)

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אחד הדברים שאני לא רוצה שהדיון הזה יגרר אליהם, אז אם אתה מעוניין תפנה אליי בפרטי. אני מעדיף שהדיון הזה לא יהפוך ממשהו ליפה לעוד דיון שיינהל בגלל הודעות קנייה ומכירה.

בכדי שלא יקרה שההודעה הקודמת שלי תתפרש שלא כראוי אני אערוך אותה.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי רמקולים של Microsoft חח נוסטלגיה

MICROSOFT DIGITAL SOUND SYSTEM 80

http://images.google.co.il/images?q=MICROSOFT+DIGITAL+SOUND+SYSTEM+80&hl=iw&btnG=%D7%97%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%A9+%D7%AA%D7%9E%D7%95%D7%A0%D7%95%D7%AA

הם בערך בעוצמה של ATP3 לפני 6-7 שנים הם היו הכי טובים כבר הם ממזמן לא נמכרים אבל  אני מאוד מרוצה מהם

נגן של SMART גיגה משהו פשוט לא מיוחד

יש לי את הדיסקמן הראשון שיצא נראה לי בעולם לפני 7 שנים קניתי בדיוטי פרי דיסקמן של סוני כמובן לא קורא MP3

ואם רק מזיזים אותו בנגיעה של אצבע ממש הנגן נתקע לכמה שניות אוחח כמה שזה מעצבן הוא נמצא באוטו של המשפחה

ובמחשב השני יש רמקולי מעפנים Yamaha MS 101  אם באס מעפן

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=1058_158&products_id=312

וזהו!  :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב

קודם כל ויונקו זה חברה של סטיקרים סינית אז תתרחקו מהם

ולעיקר

לי יש את ה AV 480 זה הבובה שלי + של סנייזר MX 550

בחדר רסיבר KENWOOD KR-V6090 + של אייוה NSX AV 500

אבל החלום זה ה לוגייטק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב

קודם כל ויונקו זה חברה של סטיקרים סינית  אז תתרחקו מהם

ולעיקר

לי יש את ה  AV 480  זה הבובה שלי + של  סנייזר  MX 550

בחדר  רסיבר KENWOOD KR-V6090 + של אייוה  NSX AV 500

אבל החלום זה  ה לוגייטק

אמממ ממש לא , הם חברה אירופאית שמייצרת מוצרי אלקטרוניקה (רובם בתחום האודיו). חבל להטעות אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויואנקו היא לא שום חברה עם שם אמיתי. שמעתי המון מוצרים של החברה, ואני נאלץ להגיד שאף אחד לא הרשים (בתחום המוזיקה הניידת). שנשמעות לא טוב, גם ביחס למכירן, לא נוחות, ושבירות מאוד.

אני אישית לא הייתי רוכש מוצר של החברה הזו.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קצת סותר שהם מדהימים אבל טעונים שיפור? :D

לי יש את הZ560 שזה דגם דומה מאוד, רק שאין לי SURROUND אלא סתם 4.1 נחמדים ..ואין לי תמיכה חומרית בDOLBY וכל החבר'ה האלה.

דיברתי על האוזניות לא על הרמקולים.

הרמקולים מדהימים!

האוזניות האיכות שלהם דורשת שיפור

את הZ680 החליפו הZ5500 המחיר שלהם בארץ הם 3000 שקל.

בארה"ב עולים 400$ לצערי המשלוח יקר מדיי להביא אותם משם לא שאני הולך להחליף את שלי

ואפשר למצוא את הZ680 במחיר של 2500 שקל בארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...