מה יש לכם?מה יש לכם? מה יש לכם? הרשמי! - עמוד 4 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה יש לכם?מה יש לכם? מה יש לכם? הרשמי!

moonjib

Recommended Posts

המערכות של היווה זה פשוט זוועה.

יש לי מערכת בסלון של סנסוי, יחד עם שהם חזקים.SX950

יש לי כמובן עוד דברים אבל אין לי כוח לכתוב אותם עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 133
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא רציתי לפתוח חדש אז......מה אתם אומרים על vivanco ? איך החברה? האם כדיי לקנות עוד מוצרים שלהם?

לי יש אלחוטיות שלהם FMH7700 והאיכות טובה מאוד, שמיעה חלקה ואיכותית גם בטווח גדול(ירדתי 2 קומות מהבית והאיכות לא השתנתה) ,

האוזניות נוחות מאוד על האוזן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ ממש לא , הם חברה אירופאית שמייצרת מוצרי אלקטרוניקה (רובם בתחום האודיו). חבל להטעות אנשים.

תשמע הם חברה שממותגת כאירופאית אבל היא לא מייצרת כלום הכל אצלה זה חומר סיני מצטער לבאס אותך פשוט בדקתי אותם מזמן וראיתי בדיוק איזה חומר ישלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ok אז אני בתהליכים לבניית מעצמת אודיו אישית ככה שבנתיים יש לי

בראש עומדיים להם ה:

Audio-Technica ATH-A900 Art Headphones

מדהימות !!!

הבאתי פעם לידידה שלי לשמוע בהם כל מיני אפקטים מיוחדים ... אחד האפקטים היה שמישהו פותח משקה תוסס כלשהו מוזג לכוס שותה ובסוף דופק גרפס , אז כשהוא מזג לכוס היא הורידה את האוזניות כי היא חשבה שמישהו שופך לה משהו לתוך האוזן !  :lol: אתמול אני שומע איזה שיר ותוך כדי אני שומע רעש של צ'קלקה רחוק כזה

אז אני מוריד את האוזניות כדי לבדוק אם זה בא מבחוץ אבל אני לא שומע כלום מהחלון... טוב אז אני שם שוב את האוזניות בידיעה שזה כניראה בא מהאוזניות ואז

שוב אותן קולות חזרו ושוב הורדתי את האוזניות כדי לבדוק אם זה מבחוץ מרוב שזה נשמע אמיתי  :silly:

עד שהכרטיס החדש של ה X-Fi יצא (מה אתם אומרים יהיה שווה או לא ?) ונראה אם הוא באמת שווה השקעה כמו שאומרים במיוחד לאוזניות קניתי את זה ב250 במקום כרטיס OB מסריח

AUDIGY 2 Value

אכן ניכר שיפור ענק בינו לבין ה OB

יש לי גם רמקולים 4.1 ישנים מאוד של שמתפקדים כעת כ 2.1 (בגלל שקרעתי את אחד הכבלים שלהם מתוך שינה... פשוט בחלום תפסתי משהו והתחלתי

למשוך עד שבום התעוררתי והבנתי שקרעתי את הכבל (ובוא נגיד שזה לא כלכך פשוט לקרוע אחד כזה)

ה z680 היו לי על הכוונת הרבה זמן ... למעשה הגעתי כבר למצב שהיה לי את הכסף בדולרים מוכן עם פירוט מדויק של משקל וגודל והכל כדי שמישהו יביא לי אותם

מחו"ל אך בסוף זה לא יצא לפועל  :P

אני מניח שהקנייה הבאה שלי (מלבד כרטיס הקול החדש) תהיה סטייל הנ"ל כניראה את הדגם המתקדם יותר היות ואין לי מקום לרמקולים גדולים בחדר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע הם חברה שממותגת כאירופאית אבל היא לא מייצרת כלום הכל אצלה זה חומר סיני  מצטער לבאס אותך פשוט בדקתי אותם מזמן וראיתי בדיוק איזה חומר ישלהם

לא מבואס :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי בזמנו אוזניות PMX60 של ואני חייב לציין שעלו לי הרבה - 180 אחרי זיכוי של 70 (כלומר מתומחרות ב250)

התאכזבתי מבחינת סאונד

ולא רק זה, הם גם נדפקו ממש מהר - הספוגים יצאו או התקלפו ואחד מהצדדים נשבר !

יצא לי לשמוע לאחרונה אוזניות פשוטות של - הדגם MDR G52, משהו שעלה בזמנו 20 דולר בארה"ב. חייב לציין שהאיכות ממש טובה ולחבר שלי יש אותן כמה שנים טובות. אין, פשוט אוכלות את האוזניות שהיו לי לארוחת בוקר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זה מה שיש לי בחדר...[= (אבל הרבה יחסית הולך להשתנות ויפורט בסוף)

טלוויזיה סוני 29 אינץ' ישנה יחסית (לא שטוחה) עם זוג רמקולים קטנים אבל איכותיים מאוד (לא מצאתי דגם או מפרט או משהו)

דיוידי קורא דיוקס של Apex DVX-811 שאני כרגע מרוצה ממנו מאוד

http://www.best4u.co.il/uploadimages/941907.JPG

נגן MP3 של חברת Stormblue דגם MP600 1 Gb שאני מאוד מרוצה ממנו

http://www.stormblue.co.kr/eng/sub/products/mp600.asp

מערכת סטריאו די עלובה שמשמשת כרגע כרמקולים למחשב (עד שאני אקנה את הAltec Lansing FX-6021 ב-200$)

המערכת מורכבת מרמקולים של JVC באיכות סבירה והמערכת עצמה היא FW363

אוזניות קשת אחורית דגם mdr-g52

אוזניות סראונד של זלמן 5.1

השינויים שבתכנון (אני כרגע עובד על תקציב בשבילן):

כרטיס קול חדש למחשב (יש לי את הסאונד בלאסטר לייב 5.1)

רמקולים למחשב שצויינו לעיל

זוג רמקולים קדמיים + רסיבר (בתור התחלה של מערכת ביתית)

אוזניות איכותיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנגן שלי..

יש לי עוד כמה מכשירים כתבתי בדפים הראשונים..

אתמול צילמתי תמונה אז החלטתי לעלות אותה לפורום.. :silly:

(תמונה של הצג זה מהאינטרנט שמתי את זה בגלל שהרבה שואלים אותי אם הוא בלי צג...) :hat:

http://dk.compulenta.ru/upload/iblock/2b1efd96d972faf5c9c27e304217d9d7.jpg

http://img349.imageshack.us/my.php?image=dsc017818lj.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...