AMD64 או פנטיום D - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AMD64 או פנטיום D

DAVIDD

Recommended Posts

תלוי איפה ותלוי באיזה תקציב

מ 400 דולר ומעלה X2 לוקחת את ה P-D

ומתחת ל 400 כי רק לה עכשיו יש מעבד לשוק המיינסטרים

240 דולר המעבד עולה בארץ 1700 שקל

היתרון הגדול של המעבד האלו זה במולטיטסקינג

חוץ מזה המעבד בדיוק אותו הדבר כמו האחרים במחינת ביצועים

יתרון נוסף של האינטל כמו תמיד בעריכת וסאונד.

ושל ישאר היתרון ב משחקים ובשאר האפליקציות

( כל מה שאמרתי עכשיו היה על שוק ב מיינסטרים)

בשוק הגבוה לוקחת בהכל ! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחירים של ה A64 X2 הם הכי טובים בשוק לכל דבר

במחירים יותר שפויים זה מתחלק

מולטיטסקינג וקידוד - P-D

משחקים - עדיין A64

ושאר היישומים, אם מותאמים לריבוי ליבות כדאי לבדוק אבל כנראה שה P-D עדיף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו, אם P-D 820 היה מתחרה בAMD 3000, אז הייתה מפגרת אחרי אינטל כמעט בכל תחום חוץ מגיימינג.

(למרות שעדין לעבודות משרדיות הייתי ממליץ על , בגלל שהם דורשים פחות מתח, פחות מתחממים- שומר על המחשב בחיים יותר זמן, כמו שידוע, עבודה משרדית זה מחשבים שצריכים לחיות הרבה שנים, בד"א הם נהרסים כי המעבד או הלוח נשרף, גם לצפייה בDVD עדיף , כי צריך שקט וAMD יותר שקטים).

אז לא צריך להגזים, אם הפנטיום D 820 היה מתחרה ישיר בAMD A64 3000, אז הוא היה מאיים על השליטה של ה3000 בתור מעבד מינסטרים הכי טוב.

מכיוון שP-D 820 מתחרה בסה"כ ב3500 או ב3700SD, אז הוא לא כלכך מיועד למינסטריים וגם מי שיש לו את התקציב להשקיע בP-D , זה חכם רק למקודדים, עורכים וכו....

בקיצור, האטלון 64 עדין מעבד משתלם ביותר וחכם כמעט לכל דרישה.

בתחום המשחקים אינטל עדין לא מתקרבת לAMD, בתחום העבודה המשרדית עדין הייתי מעדיף בגלל האמינות והשקט, לצפייה בסרטים ולמחשבי - סלון עדין שווה לקנות AMD, רק בתחום של העריכה וידיאו/ אודיו והריבוי משימות ניצחה את AMD סופית, בסדר, זה לא שוק כלכך רציני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתחתי בדיוק על זה דיון לפני יומיים

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=131224.0

ה 820 D הוא ממש במחיר זול בהתחשב בזה שזה כפול ליבה וזה " לא אופייני " לאינטל, אבל בסוף הגענו למסקנה שעדיין המתחרה מבית יותר משתלם

( ה OC של ה 820 הוא רק עד 3.2 )

בנושא האמינות לפי דעתי ההבדלים הם מזעריים לחלוטין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה עוד פעם חוזר על השטויות בקשר לאמינות של המעבדים של אינטל?

עזוב שרוב הנקודות שרשמתי הן נכונות גם בלי עניין האמינות, עזוב את העובדה שהיה לאבא שלי שני מחשבי פרספוקט ושניהם נהרסו משרפה.

רוב המחשבים המשרדיים שנהרסים סתם ככה, זה תוצאה של התחחממות יתר, שריפה, שזה נוצר בגלל או מאורר שמלוכלך ומפסיק לעבוד, או סתם מהתחממות.

אוקי, אני מקווה שעד פה אתה מסכים איתי כי אין לי הוכחות, זה פשוט מידע/נסיון אישי/ משפחתי, עכשיו תאר לעצמך מחשב משרדתי של מישהו שלא מבין כלום במחשבים כמו המינסטריים.

תאר לעצמך מצב כזה, בן אדם שמשאיר את המחשב פתוח בחדר - מחשב שלו 5 ימים בשבוע, יענטו רוב הזמן המחשב פועל, עכשיו הבן אדם לא מנקה את המחשב (את המאוררים) או משהו, יש לו ספק ג'נרי כמו רוב האנשים שקונים מהעיתון (או אפילו ספק רגיל לא משנה), כמה זמן אתה חושב שהפרספוקט הנ"ל יחזיק?

אני מתכוון מישהו עם מחשב כמו שמפרסמים במכרז, בעיתון או משהו כזה, כמה זמן מחשב כזה יחזיק? אני אומר לא יותר משנתיים

או מחשב מקביל רק עם A3000?

יש לך ספק איזה מחשב יחייה יותר?

לי אין.

מחשבים משרדיים הם לא כמו מחשבי עריכה/קידוד/ גיימינג/ שצריך לשדרג עם הזמן, אנשים קונים שיחזיק להם לשלוש-ארבע שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולכם טועים

עדיף דותן... בעיקר למי שצריך מחשב שקט ליישומים משרדיים או ל .. על הנייד שלי אני עושה דחיסות ל DIVX באותו FPS כמו במעבדים שולחניים.. וגם כשהוא ב 100 אחוז עומס הוא יותר שקט ממחשב עם מעבד בייתי :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

nimrodh

אני חושב , שאם אתה בטוח במשהוא אבל אין לכך הוכחות , רוב הסיכויים שאתה טועה

שלא תבין לא נכון , אני איתך וחושב שAMD הם אמינים ושפנטיום בהחלט יכול להתקלקל ב OC חזק, אבל לדעתי ההבדל באמינות הוא כל כך מזערי שזה בכלל לא  אמור להיות שיקול בקניית מחשב חדש

יש איזה סרט באתר של טום שהבאתי לפני יומיים , אבל אם תרצה עוד הוכחות אז יש

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=131450.10

( הקישור בתגובה שלי )

פה מעבדי יצאו ממש על הפנים ורואים בבירור איזה מעבד ישרוד ,אם מאוורר של המחשב במשרד יפסיק לפעול פתאום כמו שאמרת ,

כמובן שיכול להיות שהסרט לא נכון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבדים יישרפו?

WTF?

זה סיליקון וטרנזיסטורים לעזאזל מה יש שם שיישרף?

ועוד יש להם הגנת חום

הם יורידו לעצמם את המהירות לרמות מגוחכות - נכון

יישרפו - לא נכון

DAVIDD

הגיימרים זה לא שוק שמגלגל "הרבה כסף"

לפחות לא מבחינת מעבדים

השוק של ה Low-End הבנוי מ Sempron, Celeron D ו A- הוא השוק הכי גדול והוא מגלגל הכי הרבה כסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבדים יישרפו?

WTF?

ועוד יש להם הגנת חום

יישרפו - לא נכון

DAVIDD

לפחות לא מבחינת מעבדים

השוק של ה Low-End הבנוי מ Sempron, Celeron D ו A- הוא השוק הכי גדול והוא מגלגל הכי הרבה כסף

גם שבבים נשרפים סיליקון הוא לא חומר אציל ובטבע הוא בא בתרכובת וד.א. שריפה זה שיטת חימצון

כולכם טועים

עדיף דותן... בעיקר למי שצריך מחשב שקט ליישומים משרדיים או ל .. על הנייד שלי אני עושה דחיסות ל DIVX באותו FPS כמו במעבדים שולחניים.. וגם כשהוא ב 100 אחוז עומס הוא יותר שקט ממחשב עם מעבד בייתי :silly:

דותן תוכנן לניידים בלבד בנוסף שהוא יקר מאוד (יחסית לאחרים ) וצריך לוח מיוחד ויקר מאוד בשביל להפוך אותו ללוח שולחני. רק שני דברים אלה הופכים אותו ללא כדאי למישרדי . בעיניין רק עשירים , מפונקים ואנשים שרושם חשוב להם יש להם 1 כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבדים יישרפו?

WTF?

ועוד יש להם הגנת חום

יישרפו - לא נכון

DAVIDD

לפחות לא מבחינת מעבדים

השוק של ה Low-End הבנוי מ Sempron, Celeron D ו A-XP הוא השוק הכי גדול והוא מגלגל הכי הרבה כסף

ליאור מה שאתה אומר סתר לחלוטין את כל מהלך השיווק של ואני חושב שאני יודע מי יותר מבין בתחום

ודרך אגב הגיימרים הם אלה שמושכים את הטכנולוגיה ובמידה מסוימת את השוק כולו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...