חשבתי לקנות קירור אקסטרים - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חשבתי לקנות קירור אקסטרים

sahargt

Recommended Posts

אם יש לך כסף.. אז גז, זה עולם אחר ממים, מים מביא אותך קרוב לטמפרטורת החדר, גז טוב מביא אותך למינוס 40 מעלות (לראש של המערכת, לא למעבד)

יש מישהו בארץ שמייצר מערכות גז בבניה אישית, הביצועים של המערכת יותר טובים מכל MACH2 או CAPOCHILL שיש, הוא כבר לא בפורום אבל אם אתה רציני בקשר לקניה שלח לי הודעה פרטית אני יקשר אותך אליו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך כסף.. אז גז, זה עולם אחר ממים, מים מביא אותך קרוב לטמפרטורת החדר, גז טוב מביא אותך למינוס 40 מעלות (לראש של המערכת, לא למעבד)

יש מישהו בארץ שמייצר מערכות גז בבניה אישית, הביצועים של המערכת יותר טובים מכל MACH2 או CAPOCHILL שיש, הוא כבר לא בפורום אבל אם אתה רציני בקשר לקניה שלח לי הודעה פרטית אני יקשר אותך אליו

אני חיי בNY

אני לא מביו??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה אז זה סיפור אחר לגמרי אם אתה חיי בניו יורק :)

נראה לי סתם בילבתי אותך עם הטמפרטורות של המעבד/טמפרטורות של הראש של המערכת גז.

במערכת גז כמו VAPOCHILL הראש של המערכת (הבלוק) בערך במינוס 40-50 מעלות. המעבד כמובן יותר חם, זה מאוד תלוי איזה מעבד יש לך אבל

זה נע בדרך כלל בין מינוס 30 ומעלה (מינוס 30 וחם יותר), כמובן זה נורא תלוי בכמה WATT של חום המעבד פולט.

זה סיפור לא פשוט ואין לי מספיק ידע כדי להסביר לך בדיוק איך זה עובד, תסתובב בפורום הזה

http://www.xtremesystems.org/forums/forumdisplay.php?f=80

כדי ללמוד קצת על הנושא, לא הייתי ממליץ לך לקנות גז לפניי שאתה יודע על זה מספיק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

FX57 עדיף לגיימרים לא????

בקשר לכפול אין כיום תוכנה שמנצלת שתי מעבדים

הוא בעיקר לאוברקלוקרים כי יש לו את המכפלה פתוחה ואפשר לשנות אותה כמה שרוצים

אתה יודע בכלל מה ההבדל בין FX57 ל 3700 סאן דיגו?

ההבדלים במשחקים או בתוכנות קטנים ההפרש כסף העצום ביותר הזה הכי לא שווה בעולם

4400+ יהיה הרבה יותר טוב

תוכנות שמנצלות אותו מראים שיפור של יותר מ 70% ממעבדים רגילים(בעלי אחת)

תגיד אתה גם לא חושב על העתיד?

מה אתה קונה עכשיו FX-57 ושנה הבאה תחליף?!

כבר היום מתחילים לפתח מנועי משחק שמבוססים על כפולי ליבה(פלייסטישן 3,XBOX360) וגם תוכנות

ושם השיפור הוא משמעותי ביותר

גם אין לך צורך בקירור גז אם אתה לא אוברקלוקר מושבע שמתכנן לשבור שיאים זה פשוט חסר טעם

מקווה שהכנסתי לך שכל עכשיו ההחלטיה היא שלך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...