אני עומד לפני רכישה של מחשב חדש אנא תנו חוות דעת... - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני עומד לפני רכישה של מחשב חדש אנא תנו חוות דעת...

castroman

Recommended Posts

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא מבין למה כולם מתעצבנים עלי?! לקח לי הרבה זמן לשכנע את ההורים שלי לקנות מחשב כזה ועד שהם הסכימו להוציא סכום כזה אתם באים ומורידים אותו... אני לא מבין מה הבעיה שלכם?! כואב לכם שקונים מעבד 2.4??? אני רוצה את המעבד הזה וזה מה שיהיה..!

אז בבקשה לא ביקשתי שתחסכו לי כסף... ביקשתי הצעות לשיפורים!

גם אתה אל תתעצבן - בכותרת שלך רשום: "...אנא תנו חוות דעת..."

וזה בדיוק מה שאנשים פה עושים,כולם פה פשוט רוצים לעזור לך להימנע מקניה "טיפשית"

את אותו הכסף אתה יכול להשקיע במערכת יותר טובה/מסך יותר גדול/עוד זכרון/כוננים בסקאזי/משחקים (אנערפ)... אתה מבין לאן אני חותר?...

תראה ההחלטה בסוף היא רק שלך אבל פשוט חבל על הכסף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ...אתה צודק זאת טעות שלי אני התכוונתי לשיפורים... אני רוצה את המעבד הזה מהסיבות שלי...... החלפתי בעקבות בודעות בפורום את בכרטיס קול וגם העלתי את הזכרון ל1ג'יגה...

והמחשב נראה ככה עכשיו:

מפרט המחשב:

מסך: IIYAMA 19 PRO 454 NEW MODEL

מעבד: Intel P4 2.4Ghz 512k - 533

לוח אם: Asus P4T533-C

זכרונות: Kingstone Rdram 512Mb PC800MhzX2

הארד דיסק: Western Digital 120gb 8mb cache Special Edition

כרטיס מסך: כרגע geforce 4 x 440 ובעתיד ATI Radeon97000

כרטיס קול: Hercules Game Theater xp 6.1

כרטיס Firewire: Adaptec.

דיוידי: Aopen 16/48

צורב : PLEXTOR CDRW 40X12X40

כרטיס רשת: 3Com 10/100

מקלדת: Logitech Cordless Freedom

רמקולים: Logitech Z540.

דיסקטים: Mitsumi 1.44

סורק: . EPSON 1250-PERFECTIO

מדפסת: HP 5550.

מערכת הפעלה: WinXP Home OEM.

מארז Performance PLUS 1080B

גוף קירור איכותי למעבד: Thermalright AX478.

מאורר לגוף קירור: Thermaltake 80mm Smart Fan.

מספר שאלות נוספות...

האם קיים לוח אם שיש בו תמיכה מובנית בBLUETOOTH...והאם הלוח אם הנוכחי שלי תומך בUSB 2.0?

יש לי מצלמת וידיאו דיגטלית של ואני יכול להעביר סרט אך ורק דרך יציאת fireware האם המרכיב שמצויין במפרט מתאים לכך?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי תחושה שהחבוב הזה פשוט נכנס לחנות ולקח משם את כל המוצרים הכי יקרים וגמרנו! :bash:

אני חושב שאתה באמת צריך להוריד את מהירות המעבד ובימקום ( שלא יעלה לך חס וחלילה פחות!) תקנה עוד RDRAM שהיה לך 2 GB

מעבד משדרגים אחרי ממש הרבה זמן כי מעבדים הם משהו חזק מאוד ומספיק להרבה זמן אבל לא כמו ה הוא גודל במהיריוצ עצומות למדי ואני אישית היתי מעדיף לקחת יותר !

כי נגיד אתה נכנס למשחק . הLOAD אהיה יותר מהיר עם ה 2GB ן לא עם ה 1GB (אם בכלל תספיק לראות LOADING כול שהו עם גודל RAM שכזה) אולי לא במשחקים של היום אבל במשחקים של עתיד מה שיותר חשוב לך כפי שהבנתי ;) ותקנה דיגיטלית ! תצלם תמחשב כולל מביפנים! ותעלה שנוכל לקנות בך ("או שלא") ;)

SUMSUNG פצצה ממליף אליהם יותר מאשר על IIYAMA

לסיכום.

אם תקנה יותר RAM המחשב יספיק לך ליותר זמן מאשר מחשב עם פחות RAM

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...