מפרט ב8000 ש"ח למשחקים (המפרט הוזמן, עמוד 17. תמונות ותוצאות עוד כשבוע וחצי) - עמוד 7 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט ב8000 ש"ח למשחקים (המפרט הוזמן, עמוד 17. תמונות ותוצאות עוד כשבוע וחצי)

אוריפ

Recommended Posts

תוכנה לניגון די וי די אפשר למצוא ברשת בחינם .

BSPLAYER היא תוכנה מדהימה שהייתי משלם עליה (אם היה לי הרבה כסף כמו לך) לפחות 5 דולר.

היא ממש מקצועית.

אם לנרו - תוכנה לצריבה אתה מתכוון אפשר להוריד אותן באינטרנט (פיראטי).

BSPLAYER עצבנה אותי... ניסיתי לעבוד איתה... לא מחבב אותה...

אני לא מוריד פיראטי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 163
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סבבה!

כפי שאמרתי הם הוזמנו.

עכשיו כולם מאשרים את שאר המפרט?

השינוי היחיד שאת המעבד אני כנראה אזמין מKSP ואחסוך כ200 ש"ח...

יש הצעות של הרגע האחרון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

KSP

נותנים רק שנה אחריות על חלקים (בדוק מנסיון !!!!)

אלה אם כן הם הרכיבו את המחשב (קניית מחשב שלם דרכם)

שווה לשלם עוד 200 ש"ח  :smile1:

חבל שלא בדקת מה כתבתי עמוד לפניי.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה רק שאני ארגע סופית, לא כדאי ללכת על איזה פנטיום D (אולי 830...)?

יהיו קידודים, אבל מצד שני, צריך מערכת קירור גדולה בשביל לקרר את זה (אני אל אוהב רעש), ובסטקו הוא ב20-30 אחוזים יורת איטי מה3700 המשחקים... אחרי OC הפעל עוד יותר יגדל (אני הולך להביא את המעבד, אם הכל ילך בסדר, למהירות של כ2.7GHZ)...

אבל כפולי זה העתיד... אם יצאו משחקים ודרייברים, הם לא יחפו על ההפרש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצחיק איך עלית בעוד 1800 שקל.. זה מה שהדיונים בפורום הזה עושים לאנשים.. :smile1:

סורי שלקח לי קצת זמן..

אני מבחינת המארז הייתי הולך על משהו פשוט יותר ב-300 ש"ח (קומפיוקייס/צ'נברו/סמואראי) שתומך במאווררי 120 מ"מ - מה שעושה לך את זה.. ומוסיף לו ספק כח חזק של (רק מוודא עד כמה אלו באמת שקטים קודם), או אנרמקס אם אתה רוצה להיות בטוח שהוא יחסית שקט.

למעשה מארז קומפיוקייס שחור ללא ספק אפשר לקנות בזיגזג בסביבות ה-230 ש"ח (הם מזכים 100 ש"ח על ה-300ART), וזה מה שאני עשיתי.

אבל כנראה שזו העדפה שלך..

אישית לא מאמין ש-5 מאווררים לא יהיו שקטים, אלא אם כן תוריד להם את המהירות עם פונטציומטר. יש לי Glacialtech 80mm בשאטלובסטוק הוא לא שקט. השאטל מוריד לו את המתח אחרי שעולה הביוס ואז הוא שקט מספיק.

לעומת זאת ה-120mm עדיפים לדעתי.. בקומפיוקייס שלי יהיו שניים כאלו, ואני כנראה גם אוריד להם את המתח, יצא לי לשחק איתם קצת כשהרכבתי את המחשב ללאן פארטי של , ורק אחרי הורדת המתח לא שמעתי אותם, ולדעתי זה מספיק.

קירור למעבד - אני הייתי הולך על משהו עם מאוורר 120 מ"מ, הם היחידים שבאמת יכולים להיות שקטים לחלוטין, וגם מקררים לך עוד חלקים מסביב..

אז או הטייפון (אין לך מה לפחד מהקטע של ההתאמה, זה או לעשות מה שאני עשיתי או להשיג פלאטה סטנדרטית לחלק האחורי של הלוח מאיפה שאתה קונה אותו), או ה--120..

בהשוואה ביניהם שראיתי הטייפון היה יותר טוב, והוא גם יותר זול ומגיע עם מאוורר דיי שקט. אבל יכול להיות שהמשקל יפחיד אותך.. במקרה כזה ה--120 הרבה יותר קליל.

בקשר לכונן הקשיח - לשקט מקסימלי, סמסונג. היתה השוואה ב-Anandtech לא מזמן אם אני לא טועה.. הם גם מדדו רעש.. אני בספק עד כמה זה מקצועי, אבל ניתן לראות שסמסונג היו יחסית יותר שקטים מהאחרים.. בכל מקרה לפי SPCR שהם הגורו של השקט, רק סמסונג (או אפילו כונן של לאולטימטיבי). כמובן שצריך להתעדכן מה המצב עם SATA-II, כי אלו בטח לא אותם כוננים.

ואגב אני אישית עדיין בעד מעבד 3200 עם OC.. ;)

לדעתי כפולי ליבה מיותר כרגע אלא אם כן היית עורך כבד.. גם ככה תוכל לשדרג אולי בעתיד לאחד של (בתקווה שעדיין יהיה סוקט 939 כשתרצה), ואגב בכל מקרה כבר הזמנת את הזיכרון שהוא רגיל, לוח לכפול ליבה אינטל חובה כי זה צ'יפסט 945 או 955.. אז אין לך דילמה יותר.. :)

באשר ל-KSP הם כרגע בכלל שידרגו את האחריות שלהם להכל.. אבל אני לא בטוח אם רק למערכות מורכבות או כל החלקים.. אבל כרגע זה כמו כל שאר החנויות.. פלוס הם נותנים אחריות לכל החיים למעבדים.. גם אינטל וגם .. בכל מקרה, בחלקים זה בטוח 3 שנים (לפחות..).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצחיק איך עלית בעוד 1800 שקל.. זה מה שהדיונים בפורום הזה עושים לאנשים.. :smile1:

סורי שלקח לי קצת זמן..

פשוט עשיתי הערכה מחודשת של הכסף וגיליתי שלא חישבתי נכון את העלות... בשבילי זה פלוס מינוס אותה השקעה...

ועדיף מאוחר מלעולם לא. סתם... כל תגובה מבורכת...

אני מבחינת המארז הייתי הולך על משהו פשוט יותר ב-300 ש"ח (קומפיוקייס/צ'נברו/סמואראי) שתומך במאווררי 120 מ"מ - מה שעושה לך את זה.. ומוסיף לו ספק כח חזק של (רק מוודא עד כמה אלו באמת שקטים קודם), או אנרמקס אם אתה רוצה להיות בטוח שהוא יחסית שקט.

למעשה מארז קומפיוקייס שחור ללא ספק אפשר לקנות בזיגזג בסביבות ה-230 ש"ח (הם מזכים 100 ש"ח על ה-300ART), וזה מה שאני עשיתי.

אבל כנראה שזו העדפה שלך..

קודם כל יש לנו כבר קומפיוקייס אחד בבית, זה יראה מוזר... חחח...

אבל אני אל מת על העיצוב שלו...

במקור הלכתי על הסמוראי ואמרו לי להחליף מארז כי הזרימת אוויר שלו בינוניתוהמליצו על הTX1050, ולקחתי כבר את ה1088 כי זה אותו מארז עם סםק מעט יותר איכותי...

אז להשאר עם הסמוראי או לא?

אישית לא מאמין ש-5 מאווררים לא יהיו שקטים, אלא אם כן תוריד להם את המהירות עם פונטציומטר. יש לי Glacialtech 80mm בשאטלובסטוק הוא לא שקט. השאטל מוריד לו את המתח אחרי שעולה הביוס ואז הוא שקט מספיק.

לעומת זאת ה-120mm עדיפים לדעתי.. בקומפיוקייס שלי יהיו שניים כאלו, ואני כנראה גם אוריד להם את המתח, יצא לי לשחק איתם קצת כשהרכבתי את המחשב ללאן פארטי של , ורק אחרי הורדת המתח לא שמעתי אותם, ולדעתי זה מספיק.

אז יש לך המלצה למאוררי 80 מ"N כמה שיורת שקטים, אפילו אם זה פוגע מעט בCFM שלהם...?

קירור למעבד - אני הייתי הולך על משהו עם מאוורר 120 מ"מ, הם היחידים שבאמת יכולים להיות שקטים לחלוטין, וגם מקררים לך עוד חלקים מסביב..

אז או הטייפון (אין לך מה לפחד מהקטע של ההתאמה, זה או לעשות מה שאני עשיתי או להשיג פלאטה סטנדרטית לחלק האחורי של הלוח מאיפה שאתה קונה אותו), או ה--120..

בהשוואה ביניהם שראיתי הטייפון היה יותר טוב, והוא גם יותר זול ומגיע עם מאוורר דיי שקט. אבל יכול להיות שהמשקל יפחיד אותך.. במקרה כזה ה--120 הרבה יותר קליל.

עד כמה הXP120 עם מאורר 120 מ"מ (נגיד של אנרמקס), פחות טוב? פשוט הטייפון שוקל 813 גרם... זה המון! זה לא ממש מסוכן ללוח האם?

בקשר לכונן הקשיח - לשקט מקסימלי, סמסונג. היתה השוואה ב-Anandtech לא מזמן אם אני לא טועה.. הם גם מדדו רעש.. אני בספק עד כמה זה מקצועי, אבל ניתן לראות שסמסונג היו יחסית יותר שקטים מהאחרים.. בכל מקרה לפי SPCR שהם הגורו של השקט, רק סמסונג (או אפילו כונן של לאולטימטיבי). כמובן שצריך להתעדכן מה המצב עם SATA-II, כי אלו בטח לא אותם כוננים.

מבחינת ביצועים, ההיטאצ'י הכי טוב. והוא פחות בדציבל אחד יורת רועש בפעולה וכשהוא לא עושה שום דבר, הוא אפילו שקט יותר. http://www.anandtech.com/storage/showdoc.aspx?i=2454

ואגב אני אישית עדיין בעד מעבד 3200 עם OC.. ;)

התקציב מאפשר OC ל3700, כך שאני אוכל להגיע למעבד שחזק מעט יורת מהFX55... אז למ הלא?

לדעתי כפולי ליבה מיותר כרגע אלא אם כן היית עורך כבד.. גם ככה תוכל לשדרג אולי בעתיד לאחד של (בתקווה שעדיין יהיה סוקט 939 כשתרצה), ואגב בכל מקרה כבר הזמנת את הזיכרון שהוא רגיל, לוח לכפול ליבה אינטל חובה כי זה צ'יפסט 945 או 955.. אז אין לך דילמה יותר.. :)

תמיד אפשר לבטל...

באשר ל-KSP הם כרגע בכלל שידרגו את האחריות שלהם להכל.. אבל אני לא בטוח אם רק למערכות מורכבות או כל החלקים.. אבל כרגע זה כמו כל שאר החנויות.. פלוס הם נותנים אחריות לכל החיים למעבדים.. גם אינטל וגם .. בכל מקרה, בחלקים זה בטוח 3 שנים (לפחות..).

זה אני יודע, דיברתי איתם בטלפון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישית לא יצא לי להתעסק עם הסמוראי עדיין, אז אני לא בטוח.. אני אישית כן אוהב את ה-6A19 השחור, כל אחד והטעם שלו.

לשקט מקסימלי רצוי להשיג מארז שתומך במאווררי 120 מ"מ.. יש לך אגב גם ה-Thermaltake Sviking אם אתה מעדיף את העיצוב שלו, רק כנראה תצטרך להחליף את המאווררים.

באשר ל-80 שקטים בארץ, אני מניח שה-Glacialtech הוא הכי שקט שניתן למצוא כאן. בחו"ל יש מגוון קצת יותר גדול. אבל אני מאמין שהוא יספיק לך, ומקסימום תוריד מתחים.

ה-XP-120 ששמו עליו אותו מאוורר בדיוק כמו על ה-BT הראה תוצאה יותר נמוכה בכמה מעלות.. הנה הביקורת:

http://www.tweakers4u.de/artikel/thermaltake_big_typhoon,,04,2005,,716.htm?page=2

היא בגרמנית אבל את הגרף אני בטוח שתבין.. NB SX-1 לצורך העניין זה דגם של מאוורר שקט. אתה יכול לראות שב-12V הטמפ' עם המאוורר הזה על ה-BT היתה 50.5 IDLE ו-64.5 LOAD, בעוד עם ה--120 ואותו מאוורר היא היתה 52 IDLE ו-71.5 LOAD.. השבע מעלות הללו זה הפרש דיי משמעותי אם אתה שואל אותי, במיוחד אם מתחשבים במחיר ובעובדה שה--120 מסופק ללא מאוורר.. אגב התוצאה עם המאוורר Yate Loon (סטוק) שמגיע עם ה-BT זה מה שמצויין בתור Serie.

כמו כן, המשקל של ה-BT ללא מאוורר הוא 620 גרם. אל תשכח שהמשקל של ה--120 לא כולל מאוורר.

בהשוואה שהראית ה-Hitachi יותר רועש בפעולה בדיצבל.. שזה הרבה. ההפרש ב-IDLE ב-0.1 ספק אם הוא משמעותי או ניתן להבחנה בכלל.

את רוב הדברים האחרים ניתן להשתיק.. להחליף אמצעי קירור.. זה לא קל. הכי הרבה ניתן לדחוף אותן בקופסאות שנועדו לכך, אבל גם לא תמיד עוזר.

מבחינת הביצועים זה כבר שיקול שלך, אני לא מאמין שההבדל כזה משמעותי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...