XFX 6800LE VS 6600GT, לAGP - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

XFX 6800LE VS 6600GT, לAGP

eliranl

Recommended Posts

שניהם כמעט אותו מחיר 6800LE עולה 1029 שקל וה6600GT עולה 1200 שקל.

עכשיו אני יודע שה6800 הוא גירסה מוחלשת.

בלי OC ולפתוח צינורות ל6800LE הוא יהיה יותר טוב מה6600GT?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי פתיחת צינורות וOC ה6800LE ברמה של 6600 קצת יותר טוב אבל 6600GT לוקח אותו בגדול (שוב בלי OC ופתיחת צינורות) אם עושים פתיחת צינורות וOC אז הוא לוקח אותם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם עושים לאיזה מהם OC הוא יהיה יותר טוב? סליחה שלא הבנתי.

דרך אגב, אני גם מתכוון לקנות 6600GT, אבל אם 6800LE יהיה יותר טוב אחרי OC ופתיחת צינורות אז אני אקנה אותו (אעשה OC רק עוד כמה חודשים, אין צורך מיידית אחרי הקנייה כי הוא מספיק חזק לא?).

וגם איפה מצאתה במחיר כזה? מצאתי רק במחיר של 1500 6800LE!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

6800LE יותר חזק אחרי OC . אבל רק אם הוא לא AGP אם הוא PCIe הוא לא שווה כלום

וכן אתה תצטרך עכשיו לעשות לו OC ופתיחת צינורות כי עכשיו הוא לא יחזיק את כל המשחקים ברזולוציות טובות ועל פרטים הכי גבוהה :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל רק אם הוא לא AGP אם הוא PCIe הוא לא שווה כלום

שוב לא הבנתי. מה עדיף, CPI או AGP? כי טענתה במשפט הזה ששניהם לא שווים ל-OC!

בכל מקרה, לעשות OC ל-6800LE ייקצר בהרבה את אורך החיים שלו? והפרש הביצועים יהיה גדול בין 6800LE שעבר OC ל6600GT?

מצטער על כל השאלות, רוצה להיות בטוח לפני הקנייה.

**שאלה אחרונה, האחריות כמובן תרד אחרי OC, לא? אבל אם במקרה ויתקלקל לי הכרטיס איך ידעו בחנות (כשאתן להם לתיקון) שהוא עבר OC?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב לא הבנתי. מה עדיף, CPI או AGP? כי טענתה במשפט הזה ששניהם לא שווים ל-OC!

בכל מקרה, לעשות OC ל-6800LE ייקצר בהרבה את אורך החיים שלו? והפרש הביצועים יהיה גדול בין 6800LE שעבר OC ל6600GT?

מצטער על כל השאלות, רוצה להיות בטוח לפני הקנייה.

**שאלה אחרונה, האחריות כמובן תרד אחרי OC, לא? אבל אם במקרה ויתקלקל לי הכרטיס איך ידעו בחנות (כשאתן להם לתיקון) שהוא עבר OC?

הוא כנראה התבלבל, הוא התכוון שהכרטיס בגרסאת הPCIE לא יהיה שווה כי לפי הידוע לי(תקנו אותי אם אני טועה), לגרסת הPCIE אין אפשרות לפתיחת הצינורות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן התבלבלתי הגירסאת PCIe לא שווה כלום פשוט רשמתי לא בטעות ליד ה AGP :smile1:

זה לא יקצר בכלכך הרבה את אורך החיים זה לא משהו שתרגיש...

אחרי ופתיחה הוא יהיה ברמה של 6800 רגיל.

את הAGP רק אפשר לפתוח כמו שנאמר ובחנות לא יכולים לדעת שעשית אלא אם כן שרפת את הליבה שצריך להיות מאוד כישרוני בשביל זה 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה, אוקיי. אז גרסת ה-6800LE תהיה יותר משתלמת בשבילי.

רק הבעיה היחידה היא שלא מצאתי שום גרסת 6800LE שעולה במחיר שפותח התרד ציין: 1029 ש"ח!!! ראיתי לכרטיס הזה מחירים התחלתיים מ-1500 ש"ח רק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://forums.bit-tech.net/showthread.php?p=1017088#post1017088

שאלתי בפורום של ביטטק, ולפי מה שהבנתי שני הכרטיסים 6800LE ו-6600GT בעלי ביצועים דומים מאוד, הבדל זניח. אבל לעומת זאת יכולת ה-OC של הכרטיס

6800LE יותר גבוהה מיכולת ה-OC של 6600GT מה שמעניק ל-6800LT יתרון (אפשר לפתוח לו צינורות, אבל גם אם נכשלים אפשר לעשות לו OC שיעשה אותו חזק יותר).

אני הולך על ה-6800LE, מציע לך לעשות את אותו הדבר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://forums.bit-tech.net/showthread.php?p=1017088#post1017088

שאלתי בפורום של ביטטק, ולפי מה שהבנתי שני הכרטיסים 6800LE ו-6600GT בעלי ביצועים דומים מאוד, הבדל זניח. אבל לעומת זאת יכולת ה-OC של הכרטיס

6800LE יותר גבוהה מיכולת ה-OC של 6600GT מה שמעניק ל-6800LT יתרון (אפשר לפתוח לו צינורות, אבל גם אם נכשלים אפשר לעשות לו OC שיעשה אותו חזק יותר).

אני הולך על ה-6800LE, מציע לך לעשות את אותו הדבר  :)

לא בדיוק...

בסטוק

6600GT יהיה יותר טוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...