מתלבט בין מסך lcd לבין crt - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין מסך lcd לבין crt

gal_6

Recommended Posts

תנו לו המלצה למסך CRT 19 אינ'ץ תותח לסרטים ומשחקים

וההמלצה למסך LCD 19 אי'נץ תותח למשחקים וסרטים

שיראה את ההבדל המחיר קודם

אבל שאל שמעדיפים CRT שלא יתנו בכוונה מסך LCD שעולה ב4000 יותר

ולהפך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

30 וואט הפרש שווים תשלום של עוד 1000 שקל במקרה הטוב?

הרי כמה אתה משלם על זה כל השנה זה יצא לך אולי תוספת של שקל בחשבון :\

לא קרה לי מקרה שכאבו לי העיינים מCRT אולי מ LCD כואבות העייניים בטח אתה מדבר כי קנית CRT ב 500 שקל אז אתה מתפלא למה כואבות לך העייניים כי הוא פועל ב 60HZ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו בדיוק הטעות שלך

זה לא רק עניין המקום

לכל אחד היתרונות והחסרונות שלו

כל אחד יבחר מה הוא מעדיף

אבל זה ממש לא רק העניין של המקום

מה לעשות שעבודה על LCD הרבה יותר נוחה והרבה יותר נעימה, הצבעים במסכי ה-8 ביט הרבה יותר איכותיים מכל CRT שתמצא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין מחפש סיבות למה לקנות LCD והבנתי שזה מסתכם ברק אם אין לך מקום... כמו אתה משלם יותר כסף על מוצר נחות :'(

ממש ממש לא...קראתי את התגובות שלך בדיון הזה, וצר לי להגיד לך שהרוב שם חירטוטים.

(ולעזאזל מה הקשר בין ההשוואה למעבד למסך?!)

אגב, גם במסך LCD עם 12MS (ואפילו עם 16MS) כבר אין גוסטיניג ככה שזה לא משנה, אתה תראה תמונה חלקה (העין שלך פשוט כבר לא מסוגלת לקלוט יותר מזה).

בתור דוגמא אישית, אני עבדתי עם מסך CRT של VS איזה שנה וחצי, ולאחרונה עברתי לLCD, ואני אומר לך שלפי דעתי הבהירות והצבעים של הLCD ממש טובים וחדים (לפי דעתי גם יותר מCRT), ושלא כמו בCRT אתה לא מקבל כאב ראש ושוחט את העיניים שלך אחרי עבודה ממושכת. אחרי שהתרגלתי לLCD, כבר קשה לעבוד בחזרה עם CRT.

וסתם בתור נקודה למחשבה, בעוד שCRT איכותי עולה בסביבות ה1000-1200, אפשר כבר להשיג LCD איכותי שמריץ לך משחקים/סרטים חלק ועם זויות צפיה רחבות בבערך 1700-1900, אז ההבדל לא קיצוני כמו שאתה מתאר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, גם במסך LCD עם 12MS (ואפילו עם 16MS) כבר אין גוסטיניג ככה שזה לא משנה, אתה תראה תמונה חלקה (העין שלך פשוט כבר לא מסוגלת לקלוט יותר מזה).

מחזק, לי יש את הL1730S 12MS (כבר אמרתי את זה איפשהוא בפורום) ואין שום בעייה של גוסטינג , ומשחקים(NFSU2 , GTASA) רצים מצויין בלי שום בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכסף שאתה קונה LCD פשוט ב1400 בכסף הזה אתה יכול לקנות CRT מקצועי שכופל בכל פרמטר אפשרי את הLCD ומה חירטוטים זה עובדה שאתה יורד מ 1280*1024 2 פיקסלים הופכים לאחד וככה האיכות יורדת מאוד והכל מטושטש.

אי אפשר לשים על LCD לפחות לא בימינו יותר מ 1280*1024 .

אי אשפר לשים על LCD ברזולוציה שתוכל להבין משהו ממה שאתה רואה יותר מ75 HZ.

מסך LCD פשוט עולה הרבה יותר מCRT טוב.

אם אתה מסתכל מהצד על CRT מכל הזויות כמובן עד 180 אתה תראה תמונה נורמלית ברוב הLCD תראה צבעים הפוכים.

עכשיו יתרונות ל LCD :

דק.

ההספק שלו נמוך יותר מ של CRT (לCRT בערך 80 ולLCD 40 ).

פוגע פחות בעיינים (זה מוכח בכלל?)

אפשר להתלהב לחברים שלך שלא מבינים במשחבים שיש לך LCD

זהו עכשיו אתה מבין למה לא משתלם לקנות LCD?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו אז אני לא מבין למה לקנות LCD ב1900 שקל שבכסף הזה אתה קונה CRT שכופל אותו מכל בחינה אפשרית ומצטער אבל על זה שבאמת אי אפשר להתווכח כי איכות של CRT ב1900 שקל זה כבר מסך מקצועי ואני מאמין שגם אף פעם לא ראית מסך כזה אם אתה כל כך מהלל את הLCD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...