מה ההבדל בין קופה לקבריולה ? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה ההבדל בין קופה לקבריולה ?

HeaT-SinK

Recommended Posts

ששששש... אל תדבר ככה! :nono:

ערסים דווקא משמרים ת'רכב הזה, זה למה הם עדיין נראים ככה.

אחד הרכבים הבאמת נהדרים שנהגתי עליהם, נוח בטירוף, סוחב יופי (טוב נו... 170 סוסים), אוחז נהדר ובמחיר משתלם. וכמובן, נראה נהדר.

זה שמדובר ברכב סטיגמתי, עליו מיטב הערסים תפסו טרמפ, זה כבר סרט אחר. אבל כל אלה לא ישנו ת'עובדה שזה פשוט אחד הרכבים.

הונדה לא תחזור לייצר פנינות כאלה. :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אני חושב שאתה מנסה להוכיח שאתה צודק בדברים לא נכונות.

ועוד, אתה מתעקש להראות שאתה חכם יותר מכולם, כשמבחינה מעשית - אני גם כן צודק.

למה העצבים?

ובקשר לנושא, בעבר, שנות ה 70-80, רכבים עם גג נפתח ו4 דלתות היו מאוד פופולרים באמריקה (צפון ודרום).

זה שהיום לא מיצרים את זה לא אומר שזה לא נכון.

ומה זה משנה אם הקריזלר היא קונספט, כבר נו אותה והיא נוסעת כמו כל מכונית אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ששששש... אל תדבר ככה! :nono:

ערסים דווקא משמרים ת'רכב הזה, זה למה הם עדיין נראים ככה.

אחד הרכבים הבאמת נהדרים שנהגתי עליהם, נוח בטירוף, סוחב יופי (טוב נו... 170 סוסים), אוחז נהדר ובמחיר משתלם. וכמובן, נראה נהדר.

זה שמדובר ברכב סטיגמתי, עליו מיטב הערסים תפסו טרמפ, זה כבר סרט אחר. אבל כל אלה לא ישנו ת'עובדה שזה פשוט אחד הרכבים.

הונדה לא תחזור לייצר פנינות כאלה. :'(

האקורד וה-S2000 לא פחות פנינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל בין קופה לקבריולה זה שקבריולה זאת מכונית עם גג נפתח וקופה זאת מכונית 2 דלתות בעלת 3 קופסאות.

בהתחלה חשבתי שקופה זה מכונית עם גג נפתח שיכול להסגר וקבריולה זה מכונית עם גג פתוח שלא נסגר...

אז לפי הדברים שלך קבריולה זה רק שבעקרון הוא 4 דלתות (אם היא עם 2 דלתות אז זה משולב עם קופה) עם גג נפתח לא חשוב אם יכול להסגר או לא

וקופה לא הבנתי..מזתומרת 3 קופסאות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כ"כ

אבל כ"כ שונא סיוויק! :bash::pissed:

נהגתי עליו, זה פשוט לא זה!!

ואני לא יודע למה כולם משפרים את הדרעק הזה :-X ???

חסר מה לשפר? (אומנם מסתובבות כמה מפלצות בעלות 500 כ"ס וכו')

אבל עדיין?

סיוויק?

חסר מכוניות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתחלה חשבתי שקופה זה מכונית עם גג נפתח שיכול להסגר וקבריולה זה מכונית עם גג פתוח שלא נסגר...

אז לפי הדברים שלך קבריולה זה רק שבעקרון הוא 4 דלתות (אם היא עם 2 דלתות אז זה משולב עם קופה)  עם גג נפתח לא חשוב אם יכול להסגר או לא

וקופה לא הבנתי..מזתומרת 3 קופסאות ?

טוב מהתחלה, קבריולה היא מכונית עם גג נפתח שגם נסגר. לא משנה כמה דלתות יש לה, כל עוד הגג נפתח היא נקרית קבריולה.

קופה היא מכונית בעלת 2 דלתות. הקופסא הראשונה היא של מכסה המנוע, הקופסא השנייה היא של תא הנוסעים והקופסא השלישית היא של הבגאז'.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...