דילמת האוזניות : מתקפת הת'רדים השלישית - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דילמת האוזניות : מתקפת הת'רדים השלישית

MDK

Recommended Posts

לא טוב..  :-\

כן זהו זכרתי בערך 900 שקל

אני כבר לא בטוח ששווה לקנות אז..יש לי Z560.

ואני כבר לא שומע הכי טוב

תגידו יש סיכוי ששמעתי עם באסים חזקים מדי וזה דפק לי קצת את השמיעה?[/i]

נ.ב. - החלפת עם AQUARIUS ועכשיו תורך לענות לי על הכל?  ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

^ ^ ^

כמובן שהברירה הטובה ביותר שלך היא ללכת ולהאזין להן.

שתי האוזניות מעולות, הבאס של ה-280 חזק יותר זה בטוח. מה שכן, הן אטומות כך שזה חיסרון/יתרון תלוי איך אתה רואה את זה.

אישית אם הייתי קונה לבית בלבד סביר להניח שהייתי הולך על ה-280. אם הייתי קונה משהו לבית וגם מדיי פעם לקחת החוצה, הגראדו היו מנצחות.

Anatoli.

אז אתה רוצה להגיד לי שהספוג ששמתי (בדומה לך) הוריד את הבאס? כי כקרוב שלי שמע הוא אמר שזה פחות מהגארדו שלו

:kopfpatsch:

תגיד, אין לך מה להגיב?

בבקשה תמצא לי בת'רד את מה שלכאורה אמרתי..

זה לא משנה,

Euphoria, לך ושמע את האוזניות.

סוף פסוק.

יש לי

ואני מצטרף ואומר שתלך לשמוע את האוזניות כי כמו שאתה רואה לכל אחד הטעם שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה רוצה להגיד לי שהספוג ששמתי (בדומה לך) הוריד את הבאס? כי כקרוב שלי שמע הוא אמר שזה פחות מהגארדו שלו

אני אישית לא הוספתי שום ספוג, אלא רק הורדתי אחד מאילו שהיו בפנים, ואת השני חתכתי קצת וזה הכל. מעבר לכך, ישנה תלות באיזה תדר של באס מדובר. ה-280 אינן בעלות תחום גדול במיוחד, אך את הבאס שיש הן מעצימות. יכול מאוד להיות שהספוג שהוספת החליש את הבאס, ויכול מאוד להיות שהעובדה שהגראדו קצת יותר "forward" בצליל שלהן היא זו שגרמה לחשוב שהבאס אצלך חלש יותר.

שוב, אין מה להתווכח בעניין. אף אחת מהאוזניות אינה טעות, שניהן מעולות. עם זאת, הכי טוב לגשת ולשמוע אותן. את ה-280 יש באדר היבואנים, ואת ה-SR80 יש לדעתי בסינמה פרדיסו בנמל.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, ההבדל הוא שב-A900, הספוגים הם מערכת ה-DADS שתוכננה לדגם יקר יותר של החברה. המערכת מגבירה את הבאס. לכן כשמורידים את הספוגים מקבלים באס חלש יותר. מצד שני, כאשר רק תדוחפים פנימה צמר גפן עם בלו-טאק מקבלים באס חלש יותר גם כן (תלוי גם איך ממקמים). אני עשיתי את המוד הרבה יותר מפעם אחת, ואני מאמין שאני אעשה אותו עוד פעם או פעמיים בחודשים הקרובים. הכל תלוי בציוד שמסביב. מן הסתם אחרי שהחלפתי ל-1212M עשיתי מוד שונה מזה שהיה עם האודיג'י בזמנו.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר שלהן בחול עומד על פחות מ-100 דולרים.

Anatoli.

נו באמת הכי נמוך זה 99 דולר

אוקי זה יותר מדי

תודה על העזרה..

אני חושב שאני ארד מהסיפור.

חבל על הת'רד הזה. :D

למה אתה לא יכול לקנות מחו"ל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת הכי נמוך זה 99 דולר

נו באמת, חבר שלי קנה ב-79$ אז למה סתם להטעות ולומר שהמחיר הכי נמוך הוא 99$?!

זה תלוי איפה הוא יקנה. חבר שלי לא קנה מהאינטרנט, אלא ביקש ממישהו שטס לארה"ב שיקנה לו בחנות. והוא מצא חנות שמוכרת במחיר זול יחסית.

ד"א, ממה שראיתי באמאזון יש חנות שמוכרת אותן ב-89$.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...