מישהוא יודע אם המודם הבא נתמך בלינוקס? + שאלה על התקנת לינוקס - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהוא יודע אם המודם הבא נתמך בלינוקס? + שאלה על התקנת לינוקס

Recommended Posts

עבד לי המודם הזה דרך , לא בטוח מאה אחוז אם הדגם הספציצי הזה אבל לא אמורה להיות שם בעיה

בעיקרון אתה יכול להתקין כל הפצת פשוט מאוד מצומצמת, בהתקנה אתה בוחר מה להתקין ומה לא וכמובן סביבת עבודה קטנה כמו blackbox,xfce, וכמה ישומי גנום\GTK

אבל כמובן שהפצות נתונות כלים גרפים כמו דביאן או סלאקוור יתאימו יותר מאשר מנדריבה או SUSE שהן מפוצצות בכלים גרפים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה KDE? היא הכי נוחה

פשוט כרגע קיימת אצלי בעיה יש לי שני כוננים חא ד30 גיגה ואחד 1.5 גיגה (ישן מן הסתם אבל WD)

הבעיה היא שאם אני יתקין על ה 30 עוד חודשיים אני ימחק אותו כי אני עושה טרייד אין למחשב (החלפת ישן בחדש) ויחד איתו הולך גם ההארד של ה 30 (ולינוקס צריך טיפול מיוחד זה לא כמו וינדוס שאפשר להתקין 20 אלף פעם =) וההארד השני הוא שלי (מבחינה כל שהיא =) ו 1.5 גיגה זה קצת.

אני רוצה להתקין סביבה גרפית כמו KDE לדוגמא. בעיקרון הלינוקס מיועד לגלישה ברשת שמיעת ותיכנות (שפת סי ו PHP) ולכן אני לא חושב שאני צריך הרבה מקום זה רק סביבה גרפית אחת כל הכלים הדרושים לניהול המערכת וכמובן הספריות של שפת סי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...