חלקי מחשב עד 4000 ש"ח (נשאר רק בעיה עם בספק, כנסו להודעה אחרונה בבקשה) - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חלקי מחשב עד 4000 ש"ח (נשאר רק בעיה עם בספק, כנסו להודעה אחרונה בבקשה)

sdfzxc

Recommended Posts

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קודם כל צריך לשים לב שהם באמת מגיעים עם הספקים שאנטק שמה באתר שלה .

מה עדיף? אני מעדיף את ה 1050, הוא מסיבי יותר וגדול יותר ועם ספק קצת יותר חזק. מבחינת הריילים של ה 12V ה 500 וואט דומה לאנרמקס 420 וואט. באנטק זה 19 ו 17. באנרמקס זה 18 ו 18.

לסונטה היתרונות שלו כמו למשל שהוא אמור להיות שקט יותר.

שאלה קשה.

גם האופציה של האנרמקס עם 6919 טובה.

באמת שזו כבר החלטה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל המארז בטח יותר טוב מהקומפיוקייס והספק שאמור לבוא איתו אמור להיות טוב גם.

לידיעתך, יש מארז של אנטק שזהה לחלוטין ל-6A19. דגם SLK-3000-B. העתק כמעט מוחלט פרט לפאנל הקידמי.

זה גורם לי לחשוב שהם משתמשים ביצרן OEM זהה כלשהו, או שאחד מהם הוא המקור.

הדגמים החדשים אולי יהיו יותר גדולים או מרווחים מה-6A19, אבל אני דיי בספק אם איכותיים יותר. וה-6A19 כבר גדול מספיק לטעמי, ולחלק מהאנשים הוא אף גדול מדי.

לדעתי ה-6A19 בצבע שחור הוא מארז מעולה, יש לו כל מה שצריך כדי לארגן מחשב שקט, איכות הבניה מעולה, תמיכה במאווררי 120 מ"מ. ואין לו מראה פרוע מדי כך שקל לבצע עליו ובאמת ליחד אותו. צריך רק לשלב אותו עם ספק איכותי (כמו האנרמקס שאני יכול להעיד שה-Noisetaker II הוא אכן ספק שקט מאוד).

שים עליו מאווררי Glacialtech 120mm ויש לך פתרון לא רע בכלל, וגם דיי שקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ, תודה רבה על התגובות.

ה 6A19 + ENERMAX עולים 760 ש"ח, בעוד שה SONATA II עולה 850 ש"ח.

MODDING למארז לא נראה לי שאני יבצע.

אני מניח שבאף חנות אין במלאי את ה SONATA II כדי לבדוק אותו.

הדגמי SONATA אמורים להיות שקטים במיוחד יחסית (הראשון ואני מניח שגם זה מגיע עם ספק שהוא דגם מיוחד לליין הזה (מאוור אחד בלבד)), שזה מה שאני מחפש.

אתה דיברת על ה ENERMAX EG425P-VE Ver.2.0 Noisetaker P Series ?

--------

למישהו יש מושג גם למה ה LEADTEK עולה 100 ש"ח פחות מהדגם המקביל הרגיל, באותה חנות (נעה)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הלידטק - אין מושג.

לגבי - אני דוקא מעדיף את ה 6919 על ה 6A19.  גדול ומרווח יותר, זרימת אוויר טובה יותר. כמו שאמרתי - זה באמת עניין של העדפה אישית.

לגבי שקט - בהחלט מומלץ לשים שני מאווררים של GLACIAL TECH אבל אפשר לעשות זאת גם ב 6919. שוב, תלוי עד כמה אתה רגיש לרעש ואיזה מאווררים מגיעים עם המארז (ראיתי לפחות שתי וורסיות).

בכל זאת, אני חושב שהאנטק 1050 רמה אחת לפחות מעל ה 6919.

עריכה: עוד יתרון של ה 1050 זה שאפשר להוסיף עוד שני מאווררים בדופן (בלי מודינג).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Samsung בכלליות ידועים כשקטים ביותר מכל הדיסקים הקשיחים בשוק כרגע.. (לפי Silent Reivew) אם כי אני לא בטוח מה המצב עם הדיסקים החדשים (Sata-II).

בהסתכלות מהירה על הביקורת ניתן לראות שהביצועים של ה- דיי טובים, אבל חבל לדעתי ללכת על כונן שידוע שהוא יותר מרעיש מהאחרים.. סה"כ ההבדל בביצועים בין הכוננים השונים זה לא מה שישנה לך בהרבה, אבל רמת הרעש כן.

אם אתה רוצה לחקור את העניין לעומק, בטח בפורום של SPCR כבר יש את המשוגעים לעניין שדנים בנושא.

כן דיברתי על ה-ENERMAX EG425P-VE Ver.2.0.. למרות שיש לו שני מאווררי 80 מ"מ הוא יחסית מאוד שקט, כמעט בלתי נשמע.

לעומת זאת שמעתי ספק עם מאוורר 120 מ"מ שהיה מרעיש יחסית.. לא כל ספק עם מאוורר יחיד וגדול יותר הוא תמיד שקט בהכרח.

למרות שזה גם משתנה וככל שהעומס על המערכת עולה בד"כ המאווררים נהיים רועשים יותר.

integral, ב-6919 ניתן להכניס 120 מ"מ מקדימה? משום מה זכורה לי גירסא שלו עם שני מאווררי 80 מ"מ קידמיים.

מבחינת שני המאווררים בדופן של ה-1050, לדעתי זה דווקא חיסרון, אין צורך בעוד מאוורר שם שרק יוסיף רעש (אלא אם כן אתה הולך על אולי) סתם עוד חורים שצריך לסתום ומקשים על חיתוך חלון.. ;)

אבל זה יותר באספקט של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב 6919 שיושב לי מתחת לשולחן יש 120 מקדימה ומאחורה. שוב, אני מאוד אוהב את המארז הזה בגלל שהוא גדול ומרווח. הוא גם יושב על הריצפה והצורב קרוב יותר אלי בגלל שהוא גבוה. אבל הבחור חייב לראות את זה. יש כאלה שלא סובלים מגדלים מתחת לשולחן.

לגבי האנרמקס - גם אני יכול להעיד שהוא ספק משובח ושקט. יש לו חיבור למאוורר אחד שמתחבר ללוח (או לפאן באס אם יש) ומאחורה כפתור לקביעת מהירות הסיבוב ככה שהשליטה במהירויות המאווררים כמעט מושלמת. בנוסף, גם כשהמאווררים על מהירויות גבוהות הוא עדיין שקט.

לגבי החורים בצד. טוב שיש מעל הכרטיס מסך ומעל המעבד. חוצמזה אם יש  לו BH5  אז כשישים מתחים גבוהים לזכרונות הקרור האופציונאלי X2 בדופן יכול מאוד להועיל לו.

עריכה: את ה 6919 שלי קניתי ב KSP. שיבדוק בנועה איזה מאווררים באים כי זה יכול להיות שונה. ה 6A19 בנועה בא עם 2X120. את ה 6919 לא בדקתי שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד דבר למה 120 גי'גה???????? למה מתרת המחשב????? הרי אמרתה שאתה רוצה אותו לקצת משחקים

(אני חושב 100-80) יספיקו אני בטוח שזה לא נחוץ תוכל לחסוך כסף לסים אותו על משהוא יותר חשוב הא כמו הזיכרון שכבר אמרתה שתשתרג אותו מתי שהוא אם תרד ל-80 גיגה תוכל לקנות בכסף הזה אתה הזיכרון שאת זה אתה באמאת צריך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשיש, לא יודע אם אתה צוחק או לא, אבל אם אתה לא מבין, עדיף שלא תתערב. בכל מקרה, אני "קצת" משחק, לא אומר שצריך להפוך את כל זה ל GAMING RIG, מה גם ששטח אחסון הרבה יותר חשוב לי.

לגבי המארז, אני מעדיף משהו שאני יכול לשים על השולחן ויכנס פה, כפי הנראה זה ה 6A19 שהגבוה שלו 46 ס"מ מול ה 6919 שהוא 52.5 ס"מ

http://www.compucase-hec.co.uk/mainpages/product_detail.asp?pid=7

http://www.compucase-hec.co.uk/mainpages/product_detail.asp?pid=5

לגבי המאוררים, אתם ממליצים לשים 2 מאוררי 120 מ"מ, אחד מקדימה אחד מאחורה (או שאחד מאחורה מספיק?), שניהם מחברת GLAIAL TECH ? (אני מניח שזה BALL BEARING, כן?), יש אותם בנעה ? לא מצאתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין אותם בנועה. יש אותם בלוג'יק.

אני ממליץ שני מאווררים. המארז בא בנועה עם שני מאווררים כשר על השני יש לשלם תוספת או שהם מפרקים אותו. כלומר, אחד כלול במארז.

אני הייתי לוקח את זה שבא עם המארז בלי תוספת כסף, ומזמין שני GLACIAL מלוגיק (שים לב יש וורסיה עם בירינג וורסיה זולה יותר בלי, ברור שעדיף הבירינג).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, די, נראה לי זה המפרט הסופי (חוץ מאולי בעתיד שדרוג למאורר CPU ומאוררי GLAICAL TECH):

WD 160GB 7200RPM 8MB SATAII 580

LEADTEK WinFast PX6600GT TDH Extreme 128MB DDR PCI-EXPRESS 1150

DFI LANPARTY UT nF4 Ultra-D 920

AMD 64 3000+ Venice 512KB L2 Cache Socket 939 Processor - BOX 1000

COMPUCASE CI-6A19 BLACK NO 290

ENERMAX EG425P-VE Ver.2.0 Noisetaker P Series 470

-------

4189.5 ש"ח מחיר סופי.

OK

המחשב הוזמן, יש להם הכל במלאי חוץ מאת ה ENERMAX שיגיע ביום ראשון...

יש אולי איזה ספק באתר שלהם במחיר / ביצועיים זהים (בערך) שאולי שווה לבדוק אם יש להם במלאי עכשיו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אם קראת את ההודעה האישית, אבל אני הייתי מבקש שישימו לך את ה HEC300ART וכשיגיע האנרמקס יחליפו לך ויזכו אותך. לא ממש אשמתך שנועה הפכו לווירטואלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...