אילו הבדלים טכניים יש בין mx510 לmx518? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אילו הבדלים טכניים יש בין mx510 לmx518?

artur2

Recommended Posts

מכל הבחינות...

וגם- במילה אחת איזה עדיף?

ושאלה שניה- איזה חיסרון יש דווקא בשימוש ב1600DPI, עובדה שקיימת האופציה להשתמש בעכבר בנמוך יותר.. עד 400, ה1600 מכביד על משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בMX510 הDPI נמוך יותר נראה לי 800 אבל אל תתפוס אותי במילה(מה שאני בטומ מאה אחוז שזה נמוך יותר).

כמובן שהMX518 עדיף...

והשאלה השניה אני חושב שזה סתם גימיק אבל גם תתפוס אותי במילה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה 800 DPI. ואם זה למשחקים אז אני הייתי מציע לך ללכת על הרייזור כי צורת האחיזה בMXים

למינהם לא ממש נוחה (לפחות לפי דעתי). אני רגיל להזיז את העכבר עם האצבעות והכף יד (כמו בעכברים

הבינוניים-קטנים) ולא בצורה הארגנומית של הMX שמכריחה אותך לתפוס את העכבר עם כל כף היד ככה שאתה

לא יכול להזיז אותו עם האצבעות.

אין הבדלים משמעותיים בין ה510\518 חוץ מהDPI, אבל לא נראה לי שאפשר להרגיש גם בזה. וההבדל במחיר לא מצדיק

את זה לפי דעתי. בכל מקרה לפני שתקנה עכבר, שחק איתו קצת כדי לראות שהוא נוח לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה 800 DPI. ואם זה למשחקים אז אני הייתי מציע לך ללכת על הרייזור כי צורת האחיזה בMXים

למינהם לא ממש נוחה (לפחות לפי דעתי). אני רגיל להזיז את העכבר עם האצבעות והכף יד (כמו בעכברים

הבינוניים-קטנים) ולא בצורה הארגנומית של הMX שמכריחה אותך לתפוס את העכבר עם כל כף היד ככה שאתה

לא יכול להזיז אותו עם האצבעות.

אין הבדלים משמעותיים בין ה510\518 חוץ מהDPI, אבל לא נראה לי שאפשר להרגיש גם בזה. וההבדל במחיר לא מצדיק

את זה לפי דעתי. בכל מקרה לפני שתקנה עכבר, שחק איתו קצת כדי לראות שהוא נוח לך.

מנסיון, האחיזה של ה- MX-518 מאוד נוחה. גם חבר שבא אליי לשחק, אמר זאת. שאתה שם אתה מרגיש שהיד פשוט מתלבשת על העכבר. :)

ומבחינה טכנית, ה- MX-518 עדיף. ואנשים צדקו פה שהכי גבוה ב- MX-510 זה 800dpi .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...